Koketování se satanismem


Satanismus se od ostatních náboženství velmi liší. Satanismus se liší v tom, že se s ničím nemísí. Míchání satanismu a křesťanství je jako míchat vodu s elektřinou. Viděla jsem a četla vyprávění, kde někteří lidé, kteří se zajímali o satanismus, stále sympatizovali s křesťanstvím. Stále v nich byly silné podvědomé vazby na křesťanského náboženství, které byly výsledkem intenzivní indoktrinace. Většina z nás v americe pochází z křesťanského prostředí a pro mnohé z nás stále přetrvávají některé problémy a zábrany. Křesťanské naprogramování je velmi intenzivní a vzhledem k mimořádně velkému množství psychické energie, která do něj v průběhu staletí byla vložena, prostřednictvím křesťanských modliteb a víry, je zde mnoho negativního naprogramování, které musí člověk překonat, aby se mohl zcela osvobodit.

Kromě toho, křesťanství zamořilo a proniklo téměř do všeho. Mnohé z toho je podprahové. Pro více informací o tom navštivte tuto webovou stránku:

Proč může být obtížné odprostit se od křesťanské indoktrinace?

Lidé, kteří si nejsou jisti svým přesvědčením a kteří mají stále silné vazby ke křesťanství nebo jiným příbuzným programům, ať už vědomě, nebo v v mnoha případech podvědomě, mohou zažít velmi děsivé a negativní psychické zkušenosti.

Vzývání démonů a pronikání do okultismu může vyvolat pro lidi, který se satanismem pouze koketují vést k neočekávaným negativním setkáním. To jsou dílem nepřátelských mimozemských entit, které využívají strachu, aby lidi od Satana odradily. Ve většině případech to zafunguje, protože v fušerovi takový zážitek vzbudí hrůzu a ten pak obvykle utíká zpět k Nazaretskému a obviňuje Satana. Silně doporučuji těm, kteří chtějí zajít tak daleko, aby se nejprve stali silnými v Satanovi. Toho lze dosáhnout studiem a čtením všeho, co je na těchto webových stránkách.

Velmi, velmi málo lidí, pokud vůbec nějací, pokročí v moci, pokud nemají silného duchonvního ochránce. Když někdo, kdo to s rozvojem sil mysli myslí vážně, pokročí na jakoukoli významnou úroveň, nebo má nějaké vážnější schopnosti, tak bude osloven mocnými entitami, které ho požádají, aby si vybral stranu v probíhající duchovní válce. Skutečně nadaní lidé, kteří kráčejí sami, na této zemi obvykle nežijí příliš dlouho bez ochrany vyšší moci.

Považuji za důležité varovat ty, kteří jsou nerozhodní nebo vlažní, aby aby se vyhýbali vzývání démonů nebo pokusům o kontakt s duchovními bytostmi, dokud nebudou duchovně připraveni. Každý je zde vítán, od oddaných až po zvědavce.

Znalosti by měly být otevřené a dostupné všem. Existují některé věci, které jsou však pro pokročilé a člověk by měl počkat, než se do nich pustí. V určitém okamžiku je velmi důležitým krokem v satanismu přerušit veškeré vazby na všechna ostatní náboženství. Neučinit to, je koledováním si o katastrofu. Toto rozhodnutí by mělo přicházet z úrovně duše. Neměla by existovat žádná nerozhodnost nebo smíšené pocity. Pokud jsou tu nějaké smíšené pocity, pak je třeba počkat, protože se jedná o trvalý krok.

I pro ty z vás, kteří již rituál zasvěcení se Satanovi provedli, je stále důležité, abyste se odprogramovali od jakéhokoli křesťanské indoktrinace.


Zpět na stránku s kázáními

 

© Copyright 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457