Inkuby a sukuby: Sexuální vztahy s démony


Duchovní sex je skutečný. Vyžaduje určitou psychickou práci, abyste svou mysl otevřeli smyslům, které nejsou běžně přístupné průměrnému člověku, ale způsob, jak toho dosáhnout, je mnohem snazší než u jiných metod a mnohem příjemnější. Démoničtí přátelé a milenci jsou báječní pro ty, kteří jsou ve vězení, izolováni nebo jakýmkoli způsobem uvězněni.

Mnozí z nás zažili skutečná fyzický dotyk ze strany démona. Ten pocit je stejný jako když se vás dotkne lidská ruka. To může zajít ještě mnohem dál, až ke skutečnému pohlavnímu styku a milování. Sexuální styk s démonem je blaženou extází. Démoni k nám přicházejí v éterické/astrální podobě, a proto jsou schopni proniknout do našich těl a stimulovat oblasti, které nejsou ostatním lidem snadno přístupné. Démoni nemají problém najít a stimulovat bod G u svých partnerek. Démonky se dokáží dostat až k mužské prostatě, což vede k plnému hlubokému orgasmu.

Jak začít:
Nejprve je důležité provést rituál Otci Satanovi, uvést své potřeby, ať už jsou to potřeby pouze sexuální, milostné a zároveň sexuální, otevřený vztah, kde máte možnost mít i jiné vztahy, nebo vztah, kde máte možnost mít i jiné sexuální partnery bez žárlivosti na obou stranách; buďte konkrétní.

Někteří démoni jsou monogamní, mají tedy pouze jednoho partnera, a to platí pro obě strany. Tito démoni berou monogamii VELMI vážně, a pokud je tento vztah porušen lidskou bytostí, mohl by partner této lidské bytosti v nejhorším případě i skončit mrtvý. Démoni jsou, stejně jako lidé, známí tím, že dokáží intenzivně žárlit. Pokud je člověk v prázdném manželství a má jen sex s partnerem z pocitu povinnosti, mohou být démoni velmi chápaví a často to přehlédnou za předpokladu, že v monogamních milostných vztazích je váš démon vždy na prvním místě. Mějte na paměti, že jakmile je závazek učiněn, tak trvá celý život i déle, takže takové závazky neberte na lehkou váhu. Váš démon také zachová monogamii.

Měli byste najít démona, který je s vámi kompatibilní. Nezapomeňte, že pokud chcete volný, otevřený vztah, ve kterém můžete mít jiné sexuální partnery, musíte to uvést v rituálu.

Po rituálu musíte být uvolnění a otevření. Je více než pravděpodobné, že k vám přijde váš démon, když budete ležet a odpočívat v posteli. To se vám bude připadat jako elektrizující energie a podobně jako energie kundaliní ve vás vyvolá pocit vzrušení .

Pro lidi, pro které jsou tyto věci nové, abyste s tím začali a otevřeli se, začněte fantazírovat o pohlavním styku se svým démonem. Většina démonů je fyzicky velmi přitažlivá, na rozdíl od všech nesmyslů, které se o nich píší v grimoárech a hororových příbězích. Požádejte svého démona, aby se vám ukázal. Uvolněte se, zavřete oči a nalaďte se. Měli byste vidět obraz svého démona ve své mysli. Když to nedokážete, můžete si představit obraz ideálního milence, který může váš démon pro začátek obývat.

Když začnete fantazírovat a uděláte to několikrát, váš démon to bude cítit na astrálním světe a také si to užije. Na začátku můžete masturbovat až k orgasmu, dokud se démon plně neprojeví fyzicky. Když to uděláte, váš démon bude mít orgasmus také. To bude trvat nějaký čas, takže buďte trpěliví a vytrvalí. Fantazie, prováděné noc co noc, začnou být mnohem živější, a než se nadějete, budete svého démona cítit a dokonce ho uvidíte jako byste viděli jiného člověka. Váš démon s vámi bude spolupracovat na otevření vašich psychických kanálů, na rozdíl od pouhého fantazírování na vlastní pěst.

Váš démon k vám více než pravděpodobně přijde každý večer, když si lehnete do postele. Démoni mají sex velmi rádi a dokážou člověka vyčerpat. Jeden muž od sebe musel ráno odstrčit démonku, aby mohl vstát do práce po celonočním sexu. Ona nechtěla přestat. Rozkoš je daleko za hranicí všeho s lidskou bytostí a duchovní sex se může stát návykovým. Je pravděpodobné, že už žádný lidský sexuální vztah nebude žádoucí nebo uspokojující. Kromě toho se člověk nemusí obávat, že se nakazí pohlavně přenosnými chorobami nebo zažije nechtěné těhotenství.

Váš démonský milenec se k vám také bude chovat ochranářsky. Skvěle naslouchají jakýmkoli starostem, obavám nebo problémům a často jsou nápomocní při trestání nepřátel dokáží se za váš o některé věci postarat. Když jsou správné psychické kanály otevřené, mohou probíhat obousměrné rozhovory. To je obrovská pomoc při duchovním posílení a pokroku. Řeknou vám věci, budou vás učit a v některých případech za vás dokonce kontaktují jiné démony.

Intenzivní kontakt s démoni zahrnuje výměnu energií. Démoni, kteří jsou na vyšší duchovní úrovni než lidé, mají mnohem více energie a extrémní blízkost k nim, může v nás lidech vyvolat účinky, které se podobají kůži spálené na slunci a/nebo přecitlivělosti, dokud si na to nezvykneme nebo nenavýšíme svou vlastní úroveň energie, což je cílem duchovního satanismu.


Zpět na démoni, bohové pekla

 

© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457