Strážní démoni


Já a můj blízký přítel jsme pracovali se spiritistickou tabulkou. Zeptala se mě jestli pro ni existuje strážný démon. Na planšetě bylo napsáno G-U-S-I-O-N. Později se jí Gusion zjevil ve snu. O několikrát týdnů později jsem nakreslila jeho sigil, vzali jsme ho do tetovacího salonu a ona si ho nechala vytetovat na ruku. Prošla několika zásadními zlepšeními a věci se jí nyní daří.

Můj démon není démon Goetie a měla jsem problémy s nalezením jeho sigilu, ale našla jsem ho a udělala totéž. Také jsem si nechala vytetovat jeho jméno na ruku, pod jeho sigil.

Nemusíme mít tetování, abychom se dostali do kontaktu se svými strážnými démony. Existuje několik způsobů kontaktu. Jednou z nich je použití spiritistické tabulky. Nemusíme mít další osobu, abychom s ní mohli pracovat. Většinu času pracuji se svou tabulkou sama. Když jsou dva nebo dokonce více lidí, může to rozptylovat pozornost a to může způsobit, že tabulka bude dávat nepřesné odpovědi. Kromě toho existují případy, kdy si člověk přeje položit osobní nebo soukromé otázky. To se nejlépe dělá o samotě, když se člověk může uvolnit do transu, který při práci s spiritistickou tabulkou také pomáhá.

Když jsem byla nováčkem, tak se mnou můj démon nejprve komunikoval prostřednictvím jednotlivých písmen. U R [you are (ty jsi)] C U [see you (na shledanou)]. Tímto způsobem jsem rozhodně věděla, že je to skutečné, jelikož jsem očekávala slova. Další zajímavou věcí je, že vládne astrologickému bodu a ta planeta se nachází přesně na bodě ve znamení, kterému vládne v mém osobním astrologickém horoskopu. To však není obvyklé, protože jsem později zjistila, že jsme si byli v minulém životě nesmírně blízcí, a to před mnoha tisíci let.

Další metodou, jak zjistit, kdo je vaším strážným démonem, je použití kyvadélka. Budete potřebovat kvalitní kyvadélko a skleněnou nádobu se širokým hrdlem. Začněte tím, že se zeptáte, kolik písmen obsahuje jméno vašeho strážného démona. Kyvadlo začne kroužit, pak se zastaví, pak znovu začne kroužit, pak se zastaví a znovu začne kroužit, dokud se úplně nezastaví. Počítejte, kolikrát udělá kruh a zde tím získáte počet písmen ve jménu vašeho strážného démona.

Kyvadlo zavěste a držte ho mezi palcem a ukazováčkem. Ruku držte vně sklenice a přímo nad ní. Začněte prvním písmenem a zeptejte se kyvadla, zda je to A, B, C a tak dále. Jakmile kyvadlo zasáhne stěnu skleněné nádoby, zapište písmeno a pokračujte k dalšímu písmenu jeho jména, opět ho zapište a projděte celou abecedu. Ujistěte se, že jste zcela uvolnění a nejlépe v transu, aby bylo čtení přesné.

Používání spiritistické tabulky je také vynikajícím způsobem, jak navázat kontakt a získat odpovědi, zejména pro ty, kteří se satanismem teprve začínají. Ti z nás, kteří mají zkušenosti, běžně komunikují se svými démony telepaticky.

Můj Démon se mnou rozhodně chtěl navázat kontakt. Pomohl mi s duchovnem a s tím, jak lépe navázat vztah se Satanem, když jsem byla nováčkem. On mi také pomohl s meditací a dalšími duchovními cvičeními. Pro ty, kteří kteří cvičíte jógu a/nebo pracujete s čakrami, buďte vytrvalí. Trvalo mi to, když jsem ve třinácti letech začínala, několik měsíců. Byla jsem příliš mladá na to, abych chápala, o čem jóga vlastně je, ale rozhodně jsem cítila její energii.

Naši strážní démoni nám mohou pomoci s magií a duchovností.


Zpět na démoni, bohové pekla

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457