Bohové C - F


CAIM neboli CAMIO

Camio předpovídá budoucnost. Učí také, jak komunikovat s zvířaty. Dokáže odhalit záhady a tajemství jiných světů a je odborníkem na hydromancii [věštění z vody]. Umí dobře argumentovat a odpovídá na otázky v hořícím popelu nebo uhlících z ohně.
Camio je dobře stavěný a pokrytý zlatavým prachem. Jeho křídla jsou zlatá a nosí spoustu zlatých šperků. Když létá, tak za sebou zanechává stopy zlatého prachu. Má silnou zlatou auru a velmi rychle létat. Vybuchl ve zlatém prachu a proletěl stropem.
SIGIL


CIMERIES neboli CIMEJES
Cimeries je také známý jako egyptský bůh „Khepera“, „Kheperi“, „Khepri“, „Kheprer“ a „Chepera“.
*Jednomu žákovi řekl, že dává přednost oslovení „Khepu“.

Cimeries propůjčuje sílu ducha a dodává mnoho odvahy; dělá člověka hrdinným v boji, učí literatuře a nachází vše, co je ztracené. Učí gramatiku, logiku a rétoriku a je patronem vojáků a vojenského personálu. Také objevuje zakopané poklady.
Má krásné jahodově blond vlasy po ramena a je dobře stavěný. Je to velmi pohledný bůh s velkým rozpětím křídel. Jeho křídla jsou zlatá a je pokrytý zlatým třpytem.
SIGIL


CROCELL neboli PUCEL, PROCEL

Crocell vyučuje mystiku, geometrii, umění, historii a všechny další svobodné vědy. Dokáže vydat velký hluk a způsobit velký rozruch. Může také přinést zmatek a nerozhodnost nepřátelům. Ohřívá vody a objevuje lázně. Zjevuje se s dlouhými splývavými blond vlasy, v modrých šatech s velkými modrými křídly.
SIGIL


DANTALIAN

Může vyvolávat halucinace. Odhaluje nejniternější myšlenky a touhy druhých a dokáže ovlivnit mysl druhého člověka, aniž by si to dotyčný uvědomil. Zná všechny lidské myšlenky a může je libovolně měnit. Podněcuje lásku mezi muži a ženami a učí všechna umění a vědy. Dokáže ukázat vizi podoby jakéhokoli člověka.
Dantalian má modrou auru. Obvykle odchází stropem. Může pomáhat při dosahování změněných stavů vědomí.
SIGIL


DECARABIA neboli ABRAXAS

Zná všechny vlastnosti a síly rostlin a kamenů a poskytuje ptáky jako familiáry. Decarabia je Abraxas. Má krátké kudrnaté černé vlasy, světlou pleť a černá křídla s červenými pruhy. Má modrou auru, která vyzařuje velké množství tepla.
SIGIL


ELIGOR neboli ELIGOS
Je také známý jako „ABIGOR“ *VIZ Vysoce postavení démoni a korunní princové pekla

Uděluje přízeň v soudních a právních věcech a pomáhá dosáhnout obchodní a finanční úspěch. Vytváří lásku, touhu, vyvolává války a řídí armády. Pomáhá při objevování skrytých věcí.
SIGIL


FLAUROS neboli HAVRES, HAURES

Haures rozeznává minulost, přítomnost a budoucnost. Ničí a spaluje nepřátele mága, zabíjí lidi ohněm a chrání mága před ostatními duchy. Zná všechna tajemství a přivodí škodu nepřátelům. Haures je žena. Její zlaté vlasy se mohou změnit na krvavě rudé. Má velké oči, které se hodí k jejím vlasům. Není v nich žádná bílá barva. Je krásná démonka. Má velmi světlou pleť, dlouhé nohy a je štíhlé postavy. Je spíše klidná a tichá a vznáší se ve vzduchu. Zjevila se bez křídel.
SIGIL


FOCALOR neboli LUCIFUGE ROFOCALE
*VIZ Vysoce postavení bohové a korunovaní princové pekla
„Focalor“ je anagram pro Rofocale.

Má moc nad větry a mořem a způsobuje, že se lodě potápějí a smrt utonutím. Nikomu a ničemu neublíží, pokud ho požádáte, aby to nedělal. Zjevuje se jako holohlavý, v rouchu, které je zvýrazněno zářícím stříbrem a zlatem. Jeho křídla, když je ukáže, jsou pokryta třpytkami jako jeho roucho. Lucifuge Rofocal je trpělivý, zdvořilý a málomluvný. Je spíše tichý a má mírný přízvuk.
– Velekněžka Maxine
SIGIL


FORAS neboli FORCAS

Může člověka učinit charismatickým, moudrým, bohatým a neporazitelným. Navrací ztracený majetek a učí logice a etice. Odhaluje sílu bylin a drahých kamenů a má moc učinit člověka neviditelným, dlouhověkým a charismatickým.
SIGIL


FORNEUS

Forneus dává člověku dobrou pověst a učí jazyky. Vyučuje všechny vědy a umění, včetně rétoriky, a dokáže zajistit, aby člověka jeho nepřátelé milovali. Chrání před zlými lidmi.
Forneus je velmi laskavý a přátelský k lidem. Jeho krásné roucho má hluboce červenou barvu, podobnou královskému oděvu, je bíle lemované s černými skvrnami. Má černé vlasy po ramena s ofinou, intenzivní pohled, tmavé obočí, pronikavé černé oči a olivovou pleť. Objevuje se také s plazovitým mořským tvorem. Rozumí zlu nepřátelských andělů.
– Velekněžka Maxine
SIGIL


FURCAS
Furcas vyslovuje své jméno "Fur-ACK-us".

Furcas vyučuje astrologii, čtení z ruky a pyromancii [věštění z ohně]. Vyučuje také astronomii, filozofii, logiku a rétoriku. Poskytuje klid v duši a rozptyluje strach a bázlivost.
Je malý, holohlavý a vypadá jako Buddha. Má malá bílá křídla. Je velmi přátelský.
– Velekněžka Maxine
SIGIL


FURFUR

Podněcuje lásku mezi mužem a ženou. Také způsobuje hromobití, blesky a vítr. Obdarovává láskou k boji a dokáže odhalit utajované myšlenky druhých. Furfur je krásná démonka. Má hedvábně bílá křídla s kudrnatými blond vlasy a velké modré oči.
SIGIL

 

DÁLE  -  BOHOVÉ  G - M

BOHOVÉ   A - B

BOHOVÉ   N - R

BOHOVÉ   S - Z

VYSOCE POSTAVENÍ BOHOVÉ A KORUNOVANÍ PRINCOVÉ PEKLA.

 

© Copyright 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


Zpět na démoni, bohové pekla