Často kladené otázky o démonech


Provedl jsem rituál, ale démon se nezjevil.
Odpověď:
Dostala jsem mnoho e-mailů od lidí, kterým se po několika pokusech o přivolání démon konečně zjevil a poté již všechny další pokusy o kontaktu proběhly v pořádku. Často je příčinou to, že člověk je nový a/nebo není dostatečně psychicky otevřený, aby přítomnost Démona vycítil. Vytrvalost a trpělivost se vyplatí. Satan silně klade důraz na to, aby čllověk byl trpělivý. Konzistentní meditace, dechová cvičení, a pokud je člověk schopen tak, Hatha [fyzická] Jóga otevřou vaši mysl a duši.

Jak poznám, zda démon slyšel mé přivolání?
Odpověď:
Opět, na toto se ptáte pravděpodobně proto, že jste nováček. Zaměřte se na nenápadné příznaky, jako je vzplanutí svíček a/nebo kadidla a jejich syčení během rituálu. Někdy, pokud jste dostatečně psychicky otevření, se vás démon fyzicky dotkne. Démoni často čekají, aby k nám mohli přijít v našich snech. Předměty mohou být přemístěny, dveře se mohou otevřít nebo zavřít [to je velmi vzácné, ale může se to stát], odnikud může zavanout vítr; můžete cítit energii démona nebo mít jiné osobní zážitky, které zde nejsou uvedeny. Buďte otevření a uvědomělí. Dívejte se po náhodách.

Co když nemohu najít svíčky správné barvy?
Odpověď:
Snažte se co nejlépe můžete přiblížit barvě. Kvůli křesťanské kontrole a nátlaku se místa, kde se prodávají svíčky černé barvy a dalších barev, které se používají při satanistických rituálech, stávají vzácnými. Vaše touha a to, co je ve vašem srdci a mysli, jsou důležitější než barva svíčky. Svíčky všech druhů a barev můžete zakoupit na internetu.

Mohou být démoni přivoláni pouze v noci?
Odpověď:
Vaše první přivolání byste měli v ideálním případě provést v noci. Noc je obvykle klidná a příznivější pro duchovní práci. Energie v noci jsou jiné než ve dne. Pravá [duchovní] strana mozku je od přírody aktivnější v nočních hodinách. Jakmile navážete vztah s démonem, můžete ho kdykoli telepaticky přivolat pouhým soustředěním se, pokud je démon ochotný se nechat přivolat. On/ona vám to dá vědět. Pokud je Démon zaneprázdněn, což se stává často , může na vaše přivolání zareagovat později, obvykle do jednoho dne.

Musím při vyvolávání démona vždy provést úplný rituál?
Odpověď:
Ne. Po navázání vztahu se stačí soustředit na démona a telepaticky ho kontaktovat, ať už s pomocí jeho sigilu, nebo bez něj. To by mělo stačit k tomu, aby se objevil kdekoli a kdykoli, za předpokladu, že se k němu chováte s maximální úctou a nikdy nejste příliš nároční. Někdy démon má důvod se neukázat, ale objeví se později. *Při přivolávání vám dosud neznámého Démona, byste měli vždy provést kompletní rituál.

Po přivolání démona a blízkém kontaktu/invokaci jsem cítil bolest, brnění, extrémně silnou energii atd.
Odpověď:
Démoni mají mnohem větší množství bioelektřiny; jejich duše je mnohem silnější než duše člověka. Často blízký kontakt s nimi vede k přebytku bioelektřiny, která zůstává s námi i po kontaktu. Naše fyzické systémy na to nejsou zvyklé, proto můžeme krátkou dobu po odchodu démona pociťovat zvýšenou hladinu energie a v některých případech i fyzické nepohodlí. Když si vybudujeme vlastní bioelektrickou energii, jsme schopni zvládnout intenzivnější a intimnější kontakt s Démony a nepociťovat nic znepokojivého. Moje vlastní zkušenost byla taková, že moje kůže byla velmi citlivá a zároveň jako by byla mírně spálená od slunce.

Démoni a bioelektřina


Zpět na Démoni, bohové pekla

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457