Démoni a bioelektřina


Démoni mají silnou energii, která je mnohem silnější než energie průměrného člověka. Když je invokujeme nebo jsme s nimi v blízkém kontaktu, tak může dojít k různým účinkům této energie. Bioelektřina démona se spojí s naší vlastní. My jsme všichni jednotlivci a naše životní síla je individuální; fungujeme na různých úrovních její intenzity. To, co může prožívat jeden člověk, může prožívat jiný, ale nemusí. To závisí na mnoha různých věcech, jako např. předchozí úrovně energie naší duše. Čím silnější je vaše vlastní energie, tím více energie můžete vydržet, aniž by vás to zneklidňovalo, nebo jen velmi málo. Naše současná fyzická síla a konstituce také ovlivňují množství energie, které jsme schopni zvládnout. Lidé, kteří jsou dobře stavění nebo fyzicky silnější, mohou vydržet více energie z jejich vlastního duchovního působení nebo energie z vnějších zdrojů.

Lidé, kteří pravidelně a intenzivně cvičí, zjistí, že jsou schopni zvládnout vyšší hladinu energie a rychleji postupovat v navyšování jejich vlastní bioelektřiny. To vše vyžaduje čas a trpělivost. Je to jako výstup na horu, kdy se člověk musí utábořit v určitých výškách po dobu několika dní, měsíců i déle, aby se aklimatizoval, předtím, než se vydá dále vzhůru. Jinak zažije velmi nepříjemné a někdy i život ohrožující účinky, jako je těžká nemoc z převýšení. My jsme každý individuálové a musíme se řídit svým vlastním tempem.

Mezi běžné pocity po přivolání démona/démonky patří citlivost kůže, mravenčení, vibrace nebo brnění vnitřností, bolesti v kloubech [u těch, kteří mají nižší hladinu bioelektřiny], pocit, jako že záříte a/nebo se vznášíte, někdy pocit úzkosti, pocit horka nebo vzrušení, chladu, intenzivní sny, pocit hyperaktivity nebo nervozity, nespavost a další pocity. Čím nižší je vaše vlastní hladina životní energie, tím více různých účinků můžete zažít. Nic z toho není ničím, co by vás mělo znepokojovat, protože to vše pomine. Výše uvedené také účinky také závisí na blízkosti kontaktu s démonem/démonkou. Obyčejná telepatická komunikace s démonem/démonkou jen zřídkakdy vyvolá tak silné účinky jako intimní styk.

Několikrát jsem provedla invokaci démonů, přičemž mě několik dní brněla kůže, připadala mi jako spálená od slunce, ale bez bolesti, jen extrémně citlivá. Invokace démonů před spaním může způsobit nespavost, protože energie démona/démonky vás může udržet vzhůru, protože je intenzivní a silná. Se sebeposílením a s navýšením naší vlastní bioelektřiny, budeme vždy schopni démona cítit a mít jen minimální následné účinky, s tím jak se stáváme silnějšími.

Pocit vzedmutí kundaliní, když člověk nemedituje, často ukazuje na přítomnnost démona/démonky. Démonická energie je podobná té naší. K určení toho zda cítíme přítomnost démona/démonky, nebo jen své vlastní energie je potřeba zkušenost. K tomu dojde časem a při opakovaném kontaktu s démony.

- Velekněžka Maxine Dietrich


Zpět na démoni, bohové pekla

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457