The Wayback Machine - https://web.archive.org/web/20160303201752/http://hailtosatansvictory666.angelfire.com:80/1_18_15.html

 

 

Pekelná armáda 666 Důležité informace: 1.1.2015


Upozorňujeme, že některá cvičení v rámci tréninku Pekelné armády 666 jsou velmi pokročilá. S trpělivostí a vytrvalostí zjistíte, že v některých budete vynikat, ale v jiných ne a budou od vás vyžadovat mnohem více času. To je normální. Nikdy se nenechte odradit nebo frustrovat sami sebou. I velmi pokročilé duše a takzvaní „mistři“ mají slabé oblasti. Účelem těchto cvičení je seznámit vás s různými schopnostmi vaší duše. U nových lidí bude většina z nich spící. Neočekává se, že byste v daném časovém období dokázali, natož zvládli všechna cvičení. Trpělivost a především vytrvalost povedou k úspěchu, který předčí vaše očekávání.

Mudry [pozice rukou] pro otevření čaker NEJSOU nutné pro žádné ze cvičení. Jsou nepovinné a pro ty, kteří mají větší ruce, mohou být některé mudry nemožné. Důležité jsou správné vibrace.

Hluboký trans také není nutný. Ne vždy je možné ho dosáhnout. Důležité je dostat se do klidného a uvolněného stavu a snažit se co nejlépe provádět zadaná cvičení. Dost cvičení, jako například invokace živlů, jsem provedla, aniž bych se dostal do hlubokého transu. Jako u všeho ostatního, i schopnost dostat se do transu přijde s trpělivostí, vytrvalostí a časem.

Vždy se ptejte na jakékoli dotazy nebo pište o svých obavách v e-skupinách a fórech Satanovy radosti. Omlouvám se, že jsem tuto sekci webových stránek Satanovy radosti neaktualizovala. Pochopte, prosím, že máme málo personálu, bohové pekla na nás neustále vrší další práci, protože věci jsou v kritické fázi a naléhavé. Máme také spoustu každodenních povinností a podobně. Nikdo, kdo je skutečně oddán Satanovi, nemá mnoho volného času.

 

Zpět na Pekelná armáda 666

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457