Taktiky a strategie duchovního boje


Dosahujeme dopadu. Naše kletby a informace poskytnuté veřejnosti si vybírají svou daň na nepříteli. Musíme neúnavně pracovat a udržovat tempo. K padlému nepříteli se člověk neobrací zády, dokud není zcela a úplně MRTVÝ. Uděláte-li to, tak ve většině případů dostanete nožem do zad nebo hůř. Lidé, kteří obhajují nicnedělání, přivolávají Satanův hněv. Jsou přinejmenším bezcenní.

Existuje mnoho taktik, jak účinně bojovat a pracovat na zničení nepřítele. Zde jsou některé ze způsobů, jak lze pracovat na jeho zničení. Také uvítám jakékoli další příspěvky, protože toto je velmi vážná věc:

Křesťanské traktáty, bible a podobné věci, které nám vnucují, jako např. v prádelnách, čekárnách v nemocnicích atd., napište nebo umístěte své vlastní „traktáty“ na stejná místa: www.exposingchristianity.com a zanechte na nich nápis „Křesťanství je LEŽ! Nebo HOAX!“

Stohy křesťanských traktátů lze nenápadně vyhodit do koše. Narazila jsem na jejich velký balík před časem v čekárně. Vyhodila jsem je do koše a požádala recepční o velký kelímek a šla jsem na dámskou toaletu, vymočila jsem se do něj a zatraceně dobře jsem se ujistila, že jsou ty traktáty nasáklé močí a v odpadkách, aby je žádný debilní křesťan nemohl zachránit.

V prádelně mám vždy po ruce tužku, abych mohla psát www.exposingchristianity.com do všech nemocných špinavostí svědků Jehovových, které mají rozházené všude kolem. Píšu tam i jiné poznámky. Lidé, kteří si rádi čmárají, mohou toto harampádí také počmárat, např. obrázky s Nazaretským jakýmkoli způsobem, který uznáte za vhodný. Jde o to, že jim dáváme najevo, že jejich jednání nebude tolerováno a šíříme naše poselství pravdy na rozdíl od jejich lží.

Naše satanistické traktáty mohou můžeme také zanechat v knihovnách, umístěny v křesťanských knihách a tak dále. Přísloví „Pero je mocnější než meč“ platí, ale s touto příšerou musíme udělat vše, co je v našich silách. Informace jsou naším přítelem a mají větší vliv, než by si většina lidí myslela. Vím to a viděla jsem důkazy této pravdy.

Za to, že se musíte vyrovnávat s křesťanstvím v obchodech, podnicích a kdekoli jinde - SI STĚŽUJTE!!!!!!
Křesťané po staletí fungovali bez odporu. Stěžujte si řediteli, oblastnímu řediteli nebo komukoli jinému, kdo je ve vedení. Zůstanete-li mlčet a neřeknete nic - tak tím jim dáváte najevo, že jejich přítomnost a vtíravé chování schvalujete. VŽDY si stěžujte. Nezapomeňte se chovat profesionálně, nezvyšujte hlas, nebuďte emotivní nebo nepoužívejte takzvané „sprosté“ výrazy. V mnoha místech, jako například tady v Tulse v Oklahomě, která se nachází přímo uprostřed zasraného biblického pásu, je „nadávání” na veřejnosti ve skutečnosti přestupkem. Tak špatní a prohnilí jsou tito křesťané, kteří se snaží vzít vám základní práva. Je třeba proti nim bojovat na každém kroku. Nezapomeňte, že je v sázce naše svoboda. Nemůžeme si dovolit prohrát.
Buďte pevní a věcní. Pokud se vám nepodaří získat kladnou odpověď, tak si poznamenejte jméno vedoucího a předejte ho někomu, kdo má vyšší pravomoc, například oblastnímu manažerovi, a ujistěte se, že jste si zaznamenali negativní odpověď, kterou jste obdrželi od podřízeného manažera, jeho jméno, datum rozhovoru a další důležité informace. Vše si zapište. Nechte je vědět, že jste uraženi a u nich již nebudete nakupovat, pokud nezjednají nápravu.

Využijte internet - existuje mnoho elektronických skupin a diskusních fór - jsou jich tisíce. Yahoo má mnoho fór Q & A, jako např. "Yahoo Answers." Lidé se zde ptají na náboženství, včetně satanismu. Dejte jim vědět pravdu, že satanismus NENÍ o živé krevních obětech atd., jak se mnozí mylně domnívají. Stačí napsat www.exposingchristianity.com v odpovědi. J to rychlý a účinný způsob, jak učinit prohlášení a odhalit, o čem je křesťanství. Lze to udělat - stačí zkopírovat a vložit, stránku po stránce. Vše, co lidé musí udělat je kliknout na odkaz. O zbytek se postará webová stránka. Když jsem byla nová v Satanismu, pracovala jsem na ateistických fórech, kde jsem se hádal s křesťany. Lepší ateista než křesťan. Pracovala jsem také v jiných e-skupinách a vložil jsem pár hodin denně do boje proti křesťanství. Satan mi v průběhu let ukázal, že moje online úsilí s výše uvedeným bylo účinné a vlivné.

U křesťanských e-skupin proveďte jednoduché kopírování a vkládání. Málokterý křesťan opravdu čte Bibli. Zasévejte pochybnosti, rozčilení, deziluzi a další věci, kterými můžete vyvolat zmatek v křesťanských komunitách. V mnoha případech je nejlepší kopírovat a vkládat text, protože lidé jsou více nakloněni číst to, co mají na očích, místo toho, aby kliknuli na odkaz, i když obojí je účinné.

Neúnavně proklínejte nepřítele! Proklínejte jejich vůdce! Buďte beranidlem. Nikdy nepovolte, dokud nebudou zcela a úplně zničeni. Naše kletby fungovali a fungují. Věci vyžadují čas a musí se opakovat. Mnohá prokletí proti tomuto odpornému programu uvedla do pohybu mocné síly. Buďte trpěliví. Křesťanství je obrovským monstrem, které má neuvěřitelné bohatství a moc. Nepadne za den, ale časem padne. V počtu je síla. Stejně jako jeden mravenec nepředstavuje velkou hrozbu, vezměte armádu mravenců a oni rozeberou celý sad ve velmi krátké době.

Ti, kdo pracují pro Satana, mají jeho ochranu a budou velmi odměněni. Satan mi v noci 30. dubna 2008 oznámil, že věci budou v budoucnu ekonomicky mnohem horší. Řekl také: „Mnoho lidí zemře.“ Ti, kteří pro Satana nic nedělají, nemohou nic očekávat na oplátku. Mocnosti pekla jsou nyní zapojeny do duchovního boje a nemají čas ztrácet čas na těch, kteří se nemohou obtěžovat snahou. Ti z nás, kteří jsou bojovníky pro Satana, obdrží nejen osobní ochranu, ale i ochranu pro své blízké. Čím více děláme pro Satana, tím více on dělá pro nás. Síly pekla byly všechny osvobozeny od konce roku 2002 do jara 2003. Nepřítel je nyní na válečné stezce. Přírodní katastrofy, pohromy a všechny druhy hnusů se projevují všude na světě. Lidé, kteří jsou tou hrstkou vyvolených a horlivých křesťanů, pracují všemi možnými způsoby, aby se pokusili vyvolat iluzi, aby se biblická proroctví zdála být skutečná, a tak zblbnout ještě více lidí.

Jako jednotlivci musíme udělat vše, co je v našich silách. Lidé, kteří jsou VIP a nemohou riskovat svou pověst - využijte své oblasti vlivu! Pokud máte pochybnosti o tom, co dělat, tak požádejte Satana o vedení. Dostanete zjevný pokyn, abyste pracovali diskrétně v jakékoli profesi nebo v čemkoli, co můžete dělat, co nepřinese újmu vašemu postavení. Vím, že Satanova radost má lidi všude.

Pro ty z vás, kteří můžete provádět osobní rituály nebo se účastnit skupinových rituálů s jinými bratry a sestrami v Satanovi - učiňte tak. Data, časy a rituály pro skupiny budou uvedeny ve skupinách Satanovy radosti a zveřejněny na webu Ancient Forums (Antická fóra)

Lidé, kteří pracují na vytváření satanistické nejednoty tím, že obtěžují členy, napadají jiné satanisty a dělají cokoli jiného, co by satanistům způsobilo problémy - DÁVEJTE SI POZOR. Někteří z vás jsou tupí a vaše mrtvé e-skupiny a další neštěstí se zdá ještě nevstřebaly. Jste považováni za nepřátele mocností pekla.
Marek: 25
A je-li dům rozdělen sám proti sobě, nemůže obstát.
26 A kdyby satan povstal sám proti sobě a rozdělil se, nemůže obstát, ale dojde konce.

Lidé, kteří pracují na vytváření satanského rozkolu, budou potrestáni mocnostmi pekla.

Zpět na hlavní stránku Pekelné armády 666

 

© Copyright 2008, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457