Satanské svátkyPOZNÁMKA: ZDE UVEDENÁ DATA JSOU URČENa PRO LIDI NA SEVERNÍ POLOUKOLI. POKUD SE NACHÁZÍTE V AUSTRÁLII, JIŽNÍ AFRICE NEBO NA JIH OD ROVNÍKU, PROSÍME VÁS, ABYSTE KLIKNULY ZDE

Satanské svátky jsou založeny na přírodních cyklech. To, co je známé jako „satanismus“, je původním náboženstvím lidstva. Níže uvedené svátky předcházejí křesťanství o stovky až tisíce let. Protože křesťanská církev nemohla zavraždit každého, byly původní pohanské svátky převzaty a pokřesťanštěny v roce ve snaze obrátit co nejvíce lidí na křesťanskou víru.

Pravda, která se skrývá za všemi těmito zvláštními daty, je, že planety a astrální svět jsou v tyto dny určitým způsobem uspořádány, což výrazně posiluje určité duchovní práce a dává jim dodatečnou sílu, která by nebyla možná, kdyby byli zahájeny v jiných časech. Dávné coveny se pravidelně scházely během úlňkových cyklů a během níže uvedených zvláštních datumů, protože v tyto doby byly planetární a astrální energie velmi silné. Za účelem systematického a násilného odstraňování duchovního poznání a síly, křesťanská církev tyto svátky ukradla a nahradila je smyšlenými nesmysly. Téměř u všeho existuje pravé a falešné a člověk může vidět do očí bijící lež křesťanství. Jelikož všechno v tomto odporném programu je a bylo ukradeno z původních náboženství a nahrazeno falešnými postavami, místy a obřady, v nichž nezůstalo nic duchovního. Dalším příkladem je, jak fundamentalističtí křesťané pracují na zničení posledních pohanských/satanských praktik oslav období Yule a zimního slunovratu, jako např. odstraňování Santa Clause, vánočního stromku a dalších důkazů, které odhalují pravý původ svátku Yule, a nahrazují ho výhradně Nazaretským a jemu podobnými. Pro další informace a vlastní výzkum do jakéhokoli internetového vyhledávače, například google.com, zadejte svědkové jehovovy a přidejte k tomu „pohanské svátky“. Informace o tomto témetu jsou rozsáhlé a dokazují mimo jakoukoli pochybnost, že tyto svátky nemají NIC SPOLEČNÉHO s KŘESŤANSTVÍM.

Fiktivní Nazaretský nemá s Vánocemi nic společného. Vánoce se shodují se zimním slunovratem a obdobím Yule, nejkratším dnem v v roce. Na 25. prosince připadá datum narození perského boha Mithry a římský svátek Saturnálií. Stromeček, ozdoby, pečení, dárky a oslavy nemají NIC společného s Nazaretským. Jsou to pozůstatky původních pohanských oslav. Vánoční stromek je ve skutečnosti symbolem lidské duše, přičemž kmen zobrazuje lidskou páteř, větve představují 144 000 nadis [cest duše pro vril/čarodějnou sílu/chi] a světélka představují všechny nadis rozvícené Satanovou hadí energií. Hvězda na vrcholu stromu představuje vztyčeného Satanova hada.

„Velikonoce“ byly ukradené od Astaroth. Původně známé jako „Aštar“. Tento svátek se shoduje s jarní rovnodenností, kdy jsou den a noc stejně dlouhé. Známá jako „Eastre“ Anglosasům. Jako bohyně plodnosti byla spojována s králíčky a vejci. Křesťané tento svátek ukradli a překroutili jeho význam. Mezi další názvy patří např: Velikonoce, Easter, Eastre, Eos, Eostre, Ester, Estrus, (Estrus je období, kdy je zvíře v říji; období páření), Oestrus, Oistros a Ostara. „Beránek Boží“ byl opět ukraden ze znamení zvěrokruhu Berana, jehož období vždy nastává na jaře.

„Den všech svatých“ odpovídá „Halloweenu/Samhainu“.

„Den Nanebevzetí Panny Marie“ se shoduje se svátkem "Lammas" letního slunovratu. Více informací naleznete na odkazech nový zákon a křesťanské náboženství a Pravda o křesťanství

 

OBDOBÍ YULE/ZIMNÍ SLUNOVRAT
22.-23. prosince

Ačkoli slunovrat začíná 21.-22. prosince, 23. prosinec je pro otce Satana velmi výjimečným osobním dnem. Slunce vstupuje do znamení Kozla, které představuje Satana. Noc z 22. na 23. prosince - předvečer 23. prosince je nejvyšší satanskou svatou nocí v roce. (Toto mi bylo nadiktováno od něj osobně). Je to den po nejdelší noci roku. Opět se těšíme na začátky, protože dny se postupně začnou prodlužovat. Je to čas pro intenzivní oslavy a oddanost Pánu Satanovi. Požitkářství, výzdoba domova, rodinné oslavy a setkávání. Noc 22. prosince by jsme měli strávit v zasvěcení Satanovi. Je to vynikající čas, abychom se zaměřili na plánování na celý příští rok. Pokud si někdo přeje učinit osobní předsevzetí, toto je na to vhodná doba.

Na vrcholu rituálu můžete osobní předsevzetí napsat na papír a spálit. Otec Satan je nám vždy k dispozici, aby nám pomohl mít sílu dotáhnout naše záměry do konce. Po rituálu byste měli intenzivně oslavovat.

Období Yule je pro satanisty časem požitkářství a potěšení z fyzických a materiálních aspektů života. Ve skutečnosti jsou vánoční stromky a věnce pohanského původu, takže není důvod, abyste se svou rodinou nemohli tento svátek slavit: dávat si dárky, péct a zdobit. Právě o tom je PRAVÉ období Yule, ne o tom špinavém bezcenném Nazaretském.

Odkaz s dalšími informacemi:
Baal Berith a svátek Yule

IMBULC/HROMNICE/SVÁTEK OHNĚ
Začátkem února
(Vyslovuje se "Im-bulk")

SVÁTEK BELTAIN
30. dubna

LETNÍ SLUNOVRAT
23.-24. června

SVÁTEK LAMMAS/LUGHNASADH
1. srpna
Ve výstavbě [Satanova radost provádí výzkum o skutečném významu těchto svátků]. Pohanské knihy New Age a zdroje se mílí o většině těchto datumů a zcela opomíjejí jejich skutečné duchovní základy, které se za nimi skrývají. Budeme aktualizovat zbývající data, jakmile o nich budeme mít přesné informace. Všechna tato data jsou mocnými duchovními body v roce. Stejně jako vhodnými dobami pro hodování a oslavy, které se konají souběžně.

SAMHAIN/HALLOWMAS/HALLOWEEN
31. října


JARNÍ ROVNODENNOST
21.-23. března [Slunce by mělo být na 0 stupních v Beranu]
Toto je čas pro zahájení velkých duchovních prací, jako je Magnum Opus, který se započíná ve 3:00 ráno, v hodině Satana.

PODZIMNÍ ROVNODENNOST
21.-23. září (Slunce, 0 stupňů ve Vahách)
Dny rovnodennosti jsou vhodným obdobím pro zahajování činnosti. Rituály pro zahajování činnosti.


ZPĚT NA SATANSKÉ OBŘADY & HLAVNÍ STRÁNKU OSLAV

 

© Copyright 2005, 2011, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457