Rituál vyhánění


Vyháněcí rituál by se měl provádět, když měsíc ubývá. V závislosti na síle nežádoucích energií, je více než pravděpodobné, že ho budete muset opakovat. Abyste se ujistili, že všechny nežádoucí energie skutečně zmizeli, je nejlepší provádět tento rituál každý den od úplňku do novu.

Klíčem pro odstraňování nežádoucích energií jsou vibrace. Duchové, přízraky a podobně často zůstávají v určité oblasti a živí se kompatibilními vibracemi. Negativní energie se rovněž živí negativní energií. Pokud je ZLÝ duch nebo přízrak problémem, pak jednoduše zavibrujte jeho/její jméno [pokud je známo] pozpátku 9krát a poté afirmujte „už nejsi“. Toto je třeba provádět každý den od úplňku do novoluní.

V případě velmi zlých duchů zavibrujte mantru „Vinasa“ VEE-NAH-SAH devětkrát po sobě, dodatečně po vibraci jména pozpátku, písmeno po písmenu. Pokud je jméno neznámé, pak stačí 9krát zavibrovat slovo „Vinasa“ a afirmovat „Ty již nejsi“. Vinasa je starobylé sanskrtské slovo pro vyhnání a působí ke zničení nežádoucí energie a/nebo entity. Toto slovo má ničit a nemělo by se používat k žádnému jinému účelu. Lidští duchové, kteří jsou uvězněni a kteří nechtějí nikomu ublížit, by měli místo toho být vedeni k reinkarnaci.

Pokud nežádoucí energie pochází od zemřelého člověka nebo zvířete, kteří nejsou zlovolní, pokuste se s ním/ní komunikovat a říct mu/jí, že je čas jít dál. Požádejte Satana o pomoc, aby odvedl jeho/její duši.

Dům, byt nebo jiný prostor může mít v sobě často špatné vibrace od bývalých obyvatel. Z některých míst jsem vycítila, že mají chladné, sterilní vibrace. V jednom bytě, kam jsem přišla jako teenager, jsem měla chladný a ošklivý pocit. Žena, která tam bydlela, byla nešťastná a velmi protivná. Zradila její přátele, byla sama, žárlila a byla to totální mrcha. Další místo, kam jsem chodila, byl pokoj k pronájmu. Vibrace v něm byly nesmírně osamělé a depresivní. Rozhodla jsem se, že si pokoj nepronajmu, a rozhlédla jsem se po jiném.

V případě domu, byt nebo jiného obytného prostoru, který má špatné vibrace vlivem intenzivních negativních emocí bývalých obyvatel, může být na provedení rituálu pouze jednou osobou zapotřebí hodně energie. Vibravání starobylého sanskrtského slova „Sananda“, které znamená štěstí a radost, desetkrát může pomoci rozptýlit negativní energie. Čím více lidí se zúčastní vyháněcího rituálu, tím lépe. Rituál „Sananda“ by se měl provádět od novoluní do úplňku, za dorůstajícího měsíce. Tím umocníte energie, které vytváříte.

Také jsem si všimla, že kolaudační večírky a pravidelná přátelská setkání, kdy je mnoho lidí pozváno za dobrou zábavou, večírky, jídlem a tak dále... pomáhají rozptýlit negativní energii samy o sobě. Špatná energie je nahrazena šťastnou energií. To v případě, že nežádoucí energie jsou o něco mírnější. V případech, kdy jsou energie extrémně silné, vyhánění rituály nemusí fungovat.

Formální rituál není nutný. Stačí jen získat vaši energii. Toho můžete dosáhnout pomocí RAUM meditace, a dechových cvičení vašeho výběru. Použijte tu metodu, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud se rozhodnete provést formální rituál, stačí se vrátit na stránku Satanské rituály a zvolit si standardní, nebo pokročilý rituál.

Zpět na stránku se satanistickými rituály

 

© Copyright 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457