Vytvoření myšlenkového služebníka


Následující pokyny jsou určeny k vytvoření myšlenkové formy pro použití v bílé magie. Pro černou magii se *nechcete* nijak spojovat s energií, a to ze zřejmých důvodů! Před pokračováním si prosím přečtěte tento článek o evokaci. Při černé magii místo invokaci energie energii formujete mimo sebe a čerpáte ji ze zdrojů, které s vámi nemají žádnou spojitost. Nedostatek znalostí je důvodem, proč se kouzla takzvaně „odrážejí zpět“.

Zde je třeba dodat, z vlastní zkušenosti - myšlenková forma nemusí být zničena. Čarodějnice po staletí často uchovávají spolehlivého magického pomocníka. Někteří dokonce strávily se stejným pomocníkem celé životy. Magický pomocník musí být pravidelně „krmen“. „Krmením“ se rozumí dodávání energie a pokračování v jeho programování. Zničit věrného a spolehlivého služebníka je pošetilé.

Myšlenková forma je malým balíčkem kondenzované psychické energie. Stejně jako všechny energie, i myšlenkovou formu lze naprogramovat tak, aby plnila konkrétní úkoly a/nebo nasměrovat k cestě do cílové oblasti. Úspěch myšlenkové formy závisí na síle mysli a duše jejího tvůrce. Slabá myšlenková forma se rychle rozplyne a ničeho nedosáhne.

Silné myšlenkové formy mohou způsobit spoušť, pokud jsou zanedbávány. Energie se živí energií a myšlenková forma, která je stará několik týdnů, absorbuje všechny druhy různých vlivů, emocí a energií ze svého okolí. To může někomu připadat zábavné, ale zmutovaná myšlenková forma se často znovu objevuje v prostředí jejího stvořitele, jen aby způsobila spoušť, kvůli vnějším energiím, které v sobě nashromáždila.

Vytvoření myšlenkové formy:

1. Pohodlně se usaďte.

2. Uveďte se do hlubokého tranzu.

3. Mějte během tohoto cvičení zavřené oči. Až se zcela uvolníte a přestanete cítit své tělo, tak jste připraveni začít.

4. Nyní si představte paprsek světla, který vstupuje do vašeho těla skrze korunu/temeno vaší hlavy a naplňuje vaši auru. Barva světla by měla odpovídat zamýšlenému cíli myšlenkové formy. Celou svou bytost nasyťte barevnou energií, dokud s ní nebudete vibrovat.

5. Vzhledem k povaze vašeho cíle zvolte odpovídající čakru [podle barvy], kde uvolníte energii. Se zavřenýma očima si vizualizujte tuto energii, jak z čakry proudí a vytváří před vámi kouli. Pro práce zahrnující kořenovou čakru [obvykle černá magie] byste si měli představit, jak energie opouští vaši kořenovou čakru a jak se energetická koule sbaluje mezi vašima nohama. Při pracích zahrnujících korunní čakru sbalte energii přímo nad vaší hlavou. Je důležité, aby se energie uvolnila v přímém směru. Stále ji nabalujte do koule, aby se více a více zpevňovala.

6. Když je energie dostatečně silná, můžete ji začít tvarovat do jakékoliv podoby, která poslouží vašemu účelu. Vizualizujte si, co chcete, aby tato bytost dělala a vdechněte jí to. Udržujte to jednoduché. Složité a detailní instrukce u myšlenkových forem nefungují.

7. Použijte velmi krátkou frázi, 1-5 slov, potichu nebo nahlas, mějte zavřené oči a dejte bytosti příkaz. Pak ji vypusťte jako kulku vystřelenou do prázdna.

Bytost se bude živit emocemi toho, ke komu je vyslán. Můžete ho dokonce naprogramovat tak, aby se napojila na auru jiné osoby.

Například:
V případě vzbuzování lásky/touhy můžete masturbovat a směrovat energii do bytosti v době programování. Měli byste použít energii z kořenové i druhé čakry, abyste podnítili chtíč. Pro působení náklonnosti použijte energii z krční čakry. Pro působení sexuální lásky používejte krční a sakrální čakru. Dominantní barva energie by měla být základem vaší práce. Řekněme, že chcete hodně lásky, ale také trochu chtíče, pak si vizualizujte energii jako zelenou s oranžovým prachem. Určité barvy lze kombinovat, ale ty, které vytvářejí zcela novou barvu jako v případě zelené a oranžové = hnědé, nebude vzniklá energie harmonická s vaší prací. Pak už stačí jen k příkazu připojit jméno osoby, ke které si přejete, aby se bytost připojila. V ideálním případě byste měli myšlenkové formě přikázat, aby se připojila na čakru odpovídající dané práci; např. na druhou čakru pro chtíč.

Myšlenkové formy mohou být připojeny i k hmotným objektům. Mohou je chránit nebo poškozovat.

 

Pro zničení myšlenkové formy:

1. Vyvolejte ji během ubývajícího Měsíce. Čím blíže k novu, tím lépe. Nejlépe je to udělat venku. Představte si, jak k vám přichází a vznáší se před vámi ve vzduchu.

2. Soustřeďte se a představujte si, jak se energie rozptyluje do země. Řekněte něco jako „už nejsi!“.
Možná to budete muset několikrát zopakovat.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457