Jak použít zlé oko


Mnohokrát bylo řečeno, že „oči jsou oknem duše“. Oči jsou jediným otvorem do mozku, který není uzavřen v kostech. Prostřednictvím zrakového nervu jsou oči spojeny s mozkem. Když trénujeme svou mysl a zvyšujeme svou bioelektrickou energii, můžeme přímo hypnotizovat ostatní lidi pouhým pohledem do očí a zachycením jejich pohledu na několik vteřin.

Jak se to dělá:

1. Musíte mít silnou vůli, schopnou ovládat ostatní, kteří jsou slabší.

2. Čím blíže jste k dotyčné osobě, tím je tato technika účinnější. To vyžaduje cvik.

3. Musíte se soustředit a promítat svou bioelektřinu spolu se svými záměry ze svých očí do očí druhé osoby.

a. Posaďte se před zrcadlo a uvolněte se. Dívejte se nahoru asi 1-2 minuty, což vám pomůže dostat se do stavu alfa. Prohlubte váš trans tak hluboko, jak jen to půjde.

b. Zaměřte se do svých očí v zrcadle. Začněte promítat svou energii skrze vaše oči. *Při tréninku na sebe ze zřejmých důvodů nesoustřeďujte žádnou negativní energii!

c. Měli byste začít cítit svou vlastní energii, která se odráží v zrcadle. Dělejte to každý den a vaše energie bude postupně sílit.

d. Když se cítíte a jste si dostatečně jistí, můžete to vyzkoušet na jiných lidech. Zvířata jsou také velmi vnímavá. Budete tak schopni zastavit např. útočícího psa.

5. Když tuto techniku na někoho používáte, přikažte této osobě, co je vaším záměrem, aby udělala, zažila atd. Totéž platí pro kletby, které by měly být pronášeny s maximální nenávistí a intenzitou. Příkazy by měly být krátké věty. Zvířata komunikují prostřednictvím obrazů v mysli.

6. Podívejte se do hloubky jeho/jejích očí, téměř za ně, přímo do zadní části lebky a vysílejte svou energii do jeho mozku, aby vykonal vaši vůli. Intenzivně se soustřeďte.

Jedná se o velmi pokročilou schopnost. Můžete také cvičit s blízkým nebo důvěryhodným přítelem, pokud budete používat jen pozitivní energii. Negativní energie způsobí škodu, proto si s ní nehrajte.

Tato schopnost trvá často vyžaduje roky soustavného cvičení, abyste se ji naučili, na takovou úroveň, že během několika vteřin dostanete ostatní pod svou kontrolu.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457