Sexuální magie


Sexuální orgasmus se svou silou rovná životní síle. Použití sexuálního orgasmu při rituálech a magických činnostech může poskytnout mnohem větší sílu k dosažení výsledku. Sexuální magie je prastará, nesmírně mocná a je tvůrčím principem.

V okamžiku orgasmu se člověk automaticky dostává do krátkého transu. Silnou orgasmickou energii může následovně usměrnit. Energii si můžete představit jako zářivé světlo podobné slunci a můžete ji nasměrovat do myšlenkových forem, vašich tužeb, talismanů apod.

Ženy i muži se liší v sexuální energii. Ženy mají tendenci dosahovat vrcholu moci podle cyklů. Ženy jsou na vrcholu jejich moci těsně před a během menstruace. Psychická práce, astrální projekce a další činnosti, které vyžadují zvýšenou citlivost, jsou po silném orgasmu silně usnadněny. Orgasmus je také vynikajícím způsobem, jak se uvolnit před meditací.

Sexuální tekutiny, sperma i vaginální sekret, a také menstruační krev mají sílu životní síly.

Sexuální magii můžete provádět sami nebo s partnerem či démonem/démonkou nebo v rámci skupiny. Při práci s ostatními je velmi důležité, stejně jako při všech magických praktikách, aby všichni pracovali společně s určitým organizovaným úsilím. Spojení orgasmických energií s démonem/démonkou je nesmírně mocné.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457