Používání myšlenkových forem


Někdy chceme ovlivnit mnoho lidí najednou. Toho lze dosáhnout pomocí myšlenkové formy, která je naprogramována a poté umístěna v určité místnosti nebo oblasti. Všichni víme, jak se místa stávají strašidelnými nebo mají určité vibrace. Obvykle se tak děje kvůli nějaké události, která vyvolala intenzivní emoce a zanechala po sobě stopy těchto emocí žijícími lidmi.

Když jsme dostatečně silní, tak díky intenzivnímu soustředění a koncentraci můžeme promítnout energii do svých rukou a zformovat ji do koule [měli bychom cítit, pokud je dostatečně silná pro kouzlení] nebo promítnout energii do koule pomocí našich čaker. Energetickou kouli můžeme umístit na určité místo, kde zůstane nerušeně stát, aby s ní bylo možné později pracovat promítnutím většího množství energie do ní, aby byla silnější. Když promítáme energii, měla by být barvy cíle, kterého si přejeme dosáhnout; například zlatožlutá pro přátelství, růžová pro romantickou lásku, červená pro nenávist a neshody a nehody. Zlatá a zelená se používají pro přitažení peněz a materiálního bohatství.

Při promítání energie a barvy musíme naprogramovat myšlenkovou formu soustředěním a intenzivně. Když je myšlenková forma hotová, přikážeme jí, aby se vydala do oblasti, kterou chceme ovlivnit pomocí vizualizace. Do velkých oblastí můžeme umístit více než jednu, např. poslucháren, pracovišť, škol apod. Po nějaké době se budou muset vyměnit, protože se při ovlivňování lidí rozptýlí. Jedna dobře udělaná myšlenková forma však může ovlivnit až 100 a více lidí najednou.

Vytvoření myšlenkové formy


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457