Energetické vytrhávání


Černá magie je o manipulaci s energií a jejím usměrňování. Síla mysli a aury určuje druh a množství energie, kterou může člověk bezpečně usměrňovat a manipulovat s ní a zároveň produkovat požadované cíle a dosáhnout požadovaných výsledků. Práce selhávají kvůli slabosti mysli a aury a/nebo operátor není tak silný jako zamýšlená oběť. Černá magie se používá k nastolení spravedlnosti.

Energetické vytrhávání spočívá v odčerpávání životní síly. Člověk by již měl mít silnou auru, která dokáže vytahovat energii podle libosti a být schopen transformovat ji k vlastnímu prospěchu. Existují dva způsoby, jak na to jít. Jedním z nich je destrukce aury oběti a druhým je napojení se nějakou energetickou linkou a vysátí oběti. Tím se oběť připraví na to, aby byla mnohem zranitelnější vůči psychickým útokům a zcela jí to otevře záměrnému přísunu ničivé energie od mága.

Je třeba si uvědomit jednu věc... Když si vezmete energii od jiné bytosti, má tato energie moc. Může být ovlivněna přesvědčením, zkušenostmi a dokonce i nemocemi jedlotlivce. Vy přijímáte tuto energii do sebe. Musíte mít sílu tuto energii transformovat. Pokud tuto energii nepřetransformujete, může vás ovlivnit. Další možností je nasměrovat energii někam jinam, ale opět musíte mít dostatečnou sílu, abyste to mohli účinně provést. Viděla jsem tohle dělat Satana s velmi ošklivou energií, ale on je Bůh. Jen si toho buďte vědomi. V roce 2006 nám jeden velekněz Satanovy radosti, který už není mezi námi, předal toto kouzlo. Bylo to téměř před deseti lety. Pracovala jsem s ním a prozrazuji zde další informace. Nejedná se jen o moje vlastní zkušenosti, ale i zkušenosti jiných. Jen si toho buďte vědomi, pokud se rozhodnete toto cvičení provést.

1. Člověk by měl mít fotografii nebo obrázek oběti. Je to proto, aby si ji mohl jasně představit. To je pro operaci velmi důležité.

2. Uveďte se do stavu transu.

3. Začněte tím, že si představíte, jak odčerpáváte auru oběti a rozkládáte ji. Můžete si představit, jak skutečně jíte a pobíráte do sebe tuto auru, dokud úplně nezmizí, nebo ji vtahujete do vaší sexuální čakry. Vždy čerpejte energii pomocí svých ženských čaker, protože ty ji absorbují. Mužské čakry energii promítají. Je nejlepší tento typ energie vstřebávat v nižších čakrách.

4. Když se aura rozpadne a je pozřena, představujte si, jak odčerpáváte všechny vnitřní energie oběti. Oběť by se měla změnit z bílé energie na šedou energii a poté na černou, což znamená, že životní síla byla zcela vyčerpána.

Po každé práci si důkladně vyčistěte svou auru a čakry a řekněte afirmace, aby se absorbovaná energie přeměnila na pozitivní energii pro osobní prospěch.

Výše uvedené čtyři kroky by se měly provádět často, minimálně 3-4krát do týdne i více než jednou denně. Nakonec si to vyžádá svou daň.

Poté, co práce vykoná svou práci a vyčerpá oběť, je třeba pokračovat kouzly černé magie. Před každou operací černé magie, by měla být aura oběti připravena černou energií, aby destruktivní energii vstřebala. Stačí si ho/ji představit s černou aurou a pokračovat v práci.

Nezapomeňte si důkladně vyčistit svou auru a čakry.

Pokročilejší techniky zahrnují práci s energií živlů a energií smrti. Když člověk pracuje s energií smrti, musí být velmi zdatný a zkušený, protože to může být nebezpečné. Životní síla je nahrazena destruktivní energie živlů nebo energií smrti.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457