Pyrokineze


Pyrokineze je schopnost ovládat, zažehnout a uhasit oheň pomocí sil vlastní mysli.

To je nebezpečné. Měli byste mít dostatečné zkušenosti v zacházení s energií a v jejím usměrňování, protože nezkušenost vám může způsobit nebezpečné popáleniny, i když můžete mít silnou auru. Mimořádně silná aura je nutností pro pyrokinetické schopnosti. Tyto schopnosti také vyžadují mimořádné soustředění a koncentraci.

  1. Začněte zapálením svíčky.

  2. Abyste to mohli dělat bezpečně, měli byste nejprve umět oheň uhasit, než ho budete zkoušet zapalovat. Umístěte obě ruce, dlaněmi dovnitř asi půl palce od každé strany svíčky a nasměrujte vaši energii do plamene a soustřeďte se, aby zhasl. Toto je velmi pokročilé a musíte mít silnou auru. Zkuste soustředit černou energii mezi vašimi dlaněmi, kde by měl být plamen.

  3. Abyste zapálili plamen: proveďte invokaci ohně a tepelnou meditaci, a nasměrujte energii, kterou produkujete, do čaker vašich dlaní.

  4. Sfoukněte svíčku. Položte obě ruce dlaněmi směrem dovnitř asi půl centimetru z každé strany knotu svíčky, který by měl být zhasnutý.

  5. Nasměrujte energii z vašich čaker dlaní a soustřeďte intenzivní teplo na uhlík a soustřeďte se, aby se vznítil. Zkuste se soustředit na bílou horkou energii mezi vašimi dlaněmi. Při soustavném cvičení začne knot časem dýmat jasněji a nakonec se zapálí.

  6. Zhasněte plamen, soustřeďte energii mezi svými dlaněmi na zhasnutý knot a nasměrujte ji tak, aby znovu zažehla plamen. S dostatečným množstvím energie z čaker vašich dlaní a soustředěním se znovu rozhoří.

  7. Postupně oddalujte dlaně od sebe, jak se budete zlepšovat.

  8. Až budete zkušení, s dlaněmi 2-3 stopy od sebe, tak se soustřeďte na zapálení knotu svíčky bez doutnání. Zapalte studený knot.

Kromě energie z dlaní používáte také síly vašeho třetího oka. Třetí oko má přímé napojení energie do fyzických očí, kam se energie promítá. Jakmile budete zběhlí ve výše uvedeném cvičení, zkoušejte používat ruce stále méně a méně. Opět platí, že je důležité umět oheň uhasit dříve, než se ho naučíte zapalovat.

Rozšiřte vaši auru a spojte se s plamenem svíčky. Svíčka by měla být maximálně metr před vámi. Připojte vaši auru a zhasněte plamen.

Jakmile vám to půjde dobře, proveďte totéž a zapalte doutnající knot.

Když jste schopni k zapálení svíčky použít pouze vaši auru, rozšířte vaši auru a spojte se s předmětem, který je vzdálen maximálně třicet centimetrů od vás a promítejte teplo jako jste to dělali s dlaněmi. Jak se budete zlepšovat, tak předmět stále více oddalujte.

Namísto pouhé meditace prázdnoty můžete dělat výše uvedená cvičení, protože vyžadují intenzivní a neochvějné soustředění.

Zpět na stránku Informace o mysli

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457