Telekineze


Telekineze je schopnost mysli pohybovat předměty, a to prostřednictvím soustředění. Tato schopnost je velmi pokročilá a budete potřebovat velmi silnou auru. Všichni tuto schopnost máme, ale je umožňovaná části našeho mozku, která je nyní nečinná, kvůli staletím křesťanského generačního potlačování schopností mysli. Jako když se učíte gymnastické manévry, s tím jak pro ně získate *cit* a používate je,tak to bude stále snazší a snazší, s časem, odhodláním a trpělivostí.

Všechno na naší Zemi obsahuje energetické pole nebo auru, dokonce i neživé předměty. Při provádění telekineze musíte propojit vaši auru s aurou předmětu, kterým chcete pohybovat. Síla vaší aury rozhodne o vašem úspěchu.

Následující cvičení pomáhají rozvíjet telekinezi. Měli byste mít zkušenosti s manipulací s energií a silné čakry rukou. Abyste tyto zkušenosti získali, měli byste zvládnout základní meditaci a meditaci na čakry rukou.

Toto cvičení je nejlepší provádět po mocenské meditaci, když je vaše aura silná.

1. Pro začátek před sebe zavěste kyvadélko. Může se jednat o jakýkoli předmět, od malé tužky až po lehký míček, například pingpongový. Fungovat bude cokoli malého, lehkého a rovnoměrného. Musí být před vámi, nejlépe nad stolem, kde se můžete uvolnit a sedět. Zavěste kyvadélko, aby se ho nic nedotýkalo, ani s ním nepřicházelo do fyzického kontaktu, a aby se mohlo snadno a volně pohybovat.

2. Položte vaše ruce na každou stranu kyvadélka, asi jeden centimetr od něj, dlaně směrem k němu. Směřujte energii skrze vaše dlaňové čakry.

3. Nyní zkuste tlačit a tahat. Uvidíte, jak vaše aura tlačí a tahá daný předmět. Jedna ruka tlačí, druhá táhne. Představujte si vaši auru, jak se spojuje s aurou kyvadélka. Nehýbejte rukama.

Až budete schopni kyvadélkem pohybovat, tak dávejte ruce stále dál a dál od sebe.

Dalším krokem je rozpohybovat kyvadélko pomocí energie z konečků vašich prstů. Nejprve se ho snažte přitáhnout energií z konečků vašich prstů.

Klíčem k úspěchu je neustále se od objektu vzdalovat. Další krok, který je velmi pokročilý, je začít používat síly vašeho třetího oka a pohybovat předměty propojením vaší aury s aurou předmětu a přikazovat jim, aby se pohnuly.

Nenechte se rozhodit. Vyžaduje to intenzivní soustředění, silnou mysl a auru, ale s dostatkem trpělivosti a praxe se se vám čas potřebný k přemístění předmětu, bude dařit stále více zkracovat. Když se naučíte používat tuto oblast mozku a posílíte ji (stane se to pro vás snazším a snazším). Prvních několik pokusů je nejtěžších. Může se stát, že vám to bude několik sezení trvat, někdy i týdny, ale není to nemožné.

Zde je několik praktických tipů:

  1. Určitě pomáhá schopnost vidět aury. Když otevřeme naše třetí oko, tak tuto schopnost záskáváme, ale musíme se naučit ji používat, abychom viděli. To je podobné atletice. Pokud má člověk sílu a pružnost, potenciál tu je, stačí jen, aby člověk opakoval nové pohyby a tím pro ně získal cit a daný pohyb vstřebal do jeho svalové paměti. Stejné je to s myslí.
  2. Začněte s lehkými předměty. Drahé kameny, jako jsou krystaly křemene jsou skvělé, pokud jsou malé a lehké. Mají totiž silnější vlastní auru.
  3. O telekinezi je nejlépe se pokoušet po mocenské meditaci, když naše energie vyzařuje nejsilněji.
  4. Na telekinezi, stejně jako na jiných dovednostech, byste měli pracovat denně, dokud ji neovládnete. Těžší a těžší předměty mohou postupně nahradit ty lehčí, jak se postupně budete zdokonalovat. Sama jsem uspěla s výše uvedenou metodou.


Zpět na stránku Informace o mysli

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457

<