Kouzlo smrti


Pokud máte přístup k jakýmkoli osobním věcem dotyčného viníka, pomůže vám to.

1. Vyrobte podobiznu nebo panenku, s použitím věci dotyčného.

2. Jděte na hřbitov a vezměte si trochu hlíny.

3. Musíte se soustředit na panenku a vizualizovat si oběť, všechnu nenávist, kterou jste schopni vyvolat, zejména v průběhu jejího vytváření. Je nutné udržet soustředění se záměrem. Zkuste to udělat během ubývajícího Měsíce. Vhodná doba je, když je Luna ve Štíru nebo Kozorohu.

4. Sestavte malou krabičku. Stačí z kartónu.

5. Zapalte černou svíčku, intenzivně se soustřeďte na smrt a zkázu nepřítele. NENECHTE SE VYRUŠIT ANI NEZTRÁCEJTE SOUSTŘEDĚNÍ!

6. Vložte podobiznu do krabičky.

7. Pohřběte ji do hlíny uvnitř krabice.

8. Schovejte si trochu hlíny.

9. Vezměte si ji ven nebo zpět na hřbitov a pohřběte ji, přičemž na vyhrazené místo na vrchol krabice umístíte schovanou hlínu, *vědouc*, že se oběť setká se smrtí.

10. Nemyslete na kouzlo ani na nepřítele, protože by to narušilo jeho fungování.


Pro zabití pomocí aury:
Panenka zde není nutná, ani žádná obřadní magie, ale musíte být mnohem mocnější než zamýšlená oběť. To je nejlépe dělat když dotyčný spí. Kolem dotyčného umístěte šedou auru.
Afirmujte:
„Šedá energie smrti zabíjí [jméno osoby].“ Tuto práci nejlépe začít v sobotu nebo v úterý během ubývajícího Měsíce. Ujistěte se, že si vyčistíte svou auru a čakry po každé práci černé magie.
To lze provést po výše uvedeném rituálu s panenkou a opakovat každou noc během cyklu ubývajícího Měsíce, dokud oběť nezemře.


Rituál ničení

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457