Pokročilé myšlenkové formy/služebníci


Postup je následující:

1. Přejděte do středního transu a představte si, že jste obklopeni zářivým bílo-zlatým světlem, jako sluncem. Bílá je universální, ale lze použít i barvy.

2. Pomocí tohoto světla vytvarujte světelnou kouli, která se zhutní a zkoncentruje a vtahujte do koule stále více světla, dokud nebude mít průměr přibližně 10-15 palců. Koule by měla vypadat jako brilantní zářící slunce. Čím je koule jasnější, tím je silnější.

3. Nyní naprogramujte služebníka tak, jak si přejete. Silně si to přejte [srdeční a sluneční čakry] a intenzivně to prociťujte, zatímco říkáte své afirmace. Afirmace by měly být krátké fráze, přímo k věci a několikrát opakované v přítomném čase.

4. Pojmenujte svou myšlenkovou formu a toto jméno několikrát vyslovte a naprogramujte ho do myšlenkové formy.

5. Nadechněte se a pak silně vydechněte a pošlete kouli na cestu.

6. Zapomeňte na služebníka a práci. Nechte ho dělat jeho práci.


Služebník nezná čas ani prostor. Použití vnější energie je důležité při práci s černou magií a při prácích, kdy je třeba se zcela odpoutat od myšlenkové formy, na rozdíl od magie, kdy energie proudí skrze vás s jednoduchými myšlenkovými formami.

Důležité je „krmit“ služebníka nejen proto, aby si udržel svou sílu, ale také aby byl naprogramován k jeho poslání. Tímto způsobem zůstane věrným služebníkem a nebude muset být zničen. Po staletí si čarodějnice držely služebníky, některé z těchto vztahů trvaly i několik životů. Toho se dosáhne tak, že zavoláte služebníka jménem, které mu bylo dáno, ,vdechováním většího množství světelné energie a potvrzením jeho poslání nebo do něj naprogramuje další poslání. Poté jej opět pošlete pryč nebo jej necháte odpočívat [viz níže].

**Služebník může obývat panenku, speciální „domeček“ podobný domečku pro panenky, urnu, dokonce i velkou zarámovanou fotografii na stěně, obraz, nebo jakýkoli jiný fyzický objekt, když je v nečinnosti. Tento předmět by měl být používán pouze služebníkem a nikdy k ničemu jinému.

Služebníci jsou nižší duše s určitým stupněm inteligence a vědomí. Služebníci jsou schopni plnit určité úkoly a samozřejmě mohou být věrnými a poslušnými služebníky. Kromě toho se služebníci mohou znovu objevit v budoucích životech a nabízet pokračování jejich služeb. Mnozí zůstávají se svými stvořiteli po mnoho životů.
S pomocí služebníka můžete ovlivňovat myšlení ostatních. Můžete posílit nebo oslabit duševní a intelektuální schopnosti druhých, můžete chránit sebe nebo druhé před negativními vlivy, vyvolávat konfrontace a nepřátelství mezi ostatními nebo ovlivňovat mírové vztahy. Můžete vytvářet příznivou atmosféru při sdružování s druhými a také můžete druhé dostat pod svůj vliv a nadvládu, pokud jste dostatečně silní. Podnikatel může rozšířit počet svých zákazníků a služebník mu může být nápomocen v mnoha dalších ohledech. ¹


Zdroje:
¹ Brána k opravdovému zasvěcení, Franz Bardon


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE