Používání rekvizit v magii


Lidé již tisíce let používají rekvizity, které jim pomáhají soustředit se během magické praxe. Panenky, byliny, které pálí a štípou, aby vyvolaly bolest a hněv, kamenné kruhy a cokoli dalšího, co pomáhá vytvořit správnou náladu, pomáhá stimulovat a zesílit správné emoce a pomáhá nasměrovat energii a soustředění, je známé jako „rekvizity/pomůcky“.

Člověk by měl být dostatečně silný, aby mohl ovlivňovat své okolí pouze svou myslí, aniž by se musel spoléhat na rekvizity. Rekvizity rozhodně pomáhají v začátcích magie, protože poskytují něco, na co se můžete soustředit.

Pokročilá práce s rekvizitami je něčím jiným a vyžaduje, aby se do nich vložili energie nebo se s nimi svázaly myšlenkové formy či duše. Zde pak mají rekvizity skutečnou moc a mohou se samy o sobě stát magickými pomocníky.

To vše je individuální. Někteří lidé mají rádi obřadní magii a dělají jejich nejlepší kouzla, když používají rekvizity. Jiní pracují nejlépe, když se jen prostě soustředí na svou mysl. Důležité je dosáhnout výsledků. Pokud vám něco funguje, použijte to. Nezapomeňte, že to, co může nejlépe fungovat pro jednoho člověka, nemusí fungovat pro jiného. Používejte to, co vám vyhovuje a co vám přináší nejlepší výsledky jako jednotlivcům.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457