Magické využití bylin


DŮLEŽITÉ INFORMACE O BYLINKÁCH

Bylinky samy o sobě mají malou magickou moc. Aby bylo možné praktikovat mocné čarodějnictvíí pomocí bylin, musí být bylinky naplněny mocí. To je pokročilá magie a vyžaduje schopnost invokovat/evokovat a směrovat živly. Každá bylina nese živelné vlastnosti, které odpovídají jejímu léčebnému využití. Ty najdete v sekci o planetách. Kromě toho je třeba se řídit planetárními hodinami, abyste byliny skutečně posílili a pro posílení jakékoli práce.

Při každém rituálu nebo magické práci se používají různá média. Například, správné svíčky slouží jako maják pro duchy a správné použití různých prostředků, které se používají při magii - barev, obrazů a bylin může napomoci účinnosti práce.

Bylinky se v magii používají již dlouho. Díky síle vůně; kadidla, parfémy/vonné svíčky, bylinné oleje používané k pomazání sebe sama, pomazání svíček, sigily a talismany; očistné koupele před rituálem a u některých i vnitřní užití.

Vůně, stejně jako svíčky, poskytují příznivé prostředí pro projevení duchů, pro ovlivnění psychiky a přilákání vhodných planetárních a zvěrokruhových sil. Je nezbytné tyto prvky koordinovat.

Při rituálech se používají určité vůně, které působí na mysl. Tyto vůně mohou stimulovat jakékoli emoce od hněvu a extrémního vzteku, po sexuální vzrušení a chtíč, až po klid, uvolnění a pohodu. Používání vůní pomáhá při zesílení emocionálního výstupu potřebného k dodání dostatečné síly dané práci, aby se projevila ve skutečnosti.

Olej je určen k pomazání těla a lze jej přidat do vody ve vaně před rituálem. Svíčky lze pomazat, aby se vytvořila přidaná vůně, protože plamen bude vydávat silnější vůni. Silné oleje lze použít k pomazání oblastí čaker a se používají se v mastech, kterými lze pro dosažení určitých účinků potírat tělo.

Balzámy jsou vonné kapénky z některých stromů a rostlin. Ty mohou být zpracovány do mastí a používány k potírání vlastního těla nebo účelového předmětu. Účelem potírání se oleji, balzámy nebo pryskyřicemi je vyvolat správnou náladu pro rituální práci.

Například rostliny, kterým vládne Mars, jsou ohnivé, hořící a štiplavé. Když se olej, balzám nebo pryskyřice aplikuje do podpaží nebo na jiná citlivá místa na těle, podněcuje to hněv a nenávist, které jsou potřebné při kouzlech pomsty a nenávisti, protože podpoří silné soustředění na bolest a utrpení.

Rostliny, kterým vládne Venuše, lze použít při kouzlech lásky stejným způsobej, protože stimulují a uklidňují.

Rostliny, které působí jako afrodiziaka a vyvolávají extrémní sexuální vzrušení jsou vhodné pro kouzla, která vyvolávají chtíč u jiné vybrané osoby. Zvýšené vzrušení je zaměřeno na požadovanou osobu. Při silnějším a/nebo vícenásobném orgasmu; jehož energie je správně nasměrována do žádoucí osoby, je kouzlo mnohem silnější.

Byliny odpovídají znamením zvěrokruhu, planetám a živlům. Čerstvé rostliny obsahují nejvíce energie. Pokud používáte čerstvé rostliny, snažte se je sbírat v době, kdy planeta, která je ovlivňuje, je silná a její síla narůstá.

Zde je stručný výčet některých bylin, jejich vlastností a různých způsobů jejich použití:

Akácie:
Květy lze použít při věštění, milostné magii a pro stavy transy.

Aloe:
Chrání před nehodami, přináší štěstí a ochranu. Používané části jsou šťávy a guma. Naplňte ji bílo-zlatou energií odebranou ze Slunce a naprogramujte tuto energii k ochraně.

Ambra:
Používá se pro díla hněvu a pomsty, psychickou korespondenci. Používá se jako fixativum. Používanou částí jsou oleje. Pro hněv a pomstu, naplňte ohněm, když je planeta Mars silně umístěna a přibývající.

Jablko:
Používá se při milostných kouzlech. Lze použít dřevo ze stromu; semena. Pro lásku by měly být použité části napuštěny vodním živlem. Následně orgasmickou energií, energií ze sexuální a srdeční čakry a sexuálními tekutinami. Planeta Venuše by měla být silně umístěna a s přibývající silou.

Jasan:
Hůlky pro zajištění prosperity nebo pro použití v pracích týkajících se smrti lze vyrobit z tohoto dřeva. Pro smrt se napustí prvkem země, když je planeta Saturn silně umístěná a přibývající. Zpracování by se mělo provádět za ubývajícího Měsíce.

Benzoin:
Dřevo a balzámy se používají na výrobu kadidla, olejů a sáčků. Benzoin je dobrý k použití při seancích, zaříkávání a milostných záležitostech. Pro psychickou ho naplňte živlem vody a kvintesencí.

Bříza:
Březový olej je olej ze stálezeleného strumu. Ze dřeva lze vyrobit hůlky pro použití při kouzlech pomsty a trestu, ale vždy by měly být napuštěny správnou živelnou energií. U hůlek se obvykle používá živel ohně. Vůně může být při takovýchto pracích také použita.

Brutnák lékařský:
Borák lze použít k přilákání peněz a obchodního úspěchu. Použitými částmi jsou listy, květy a stonky. Měl by se naplnit živlem země.

Lopuch:
Kořen se používá v kouzlech na ochranu. Může se pálit. Naplňte ho bílo zlatou energií odebranou ze Slunce a naprogramujte tuto energii na ochranu.

Heřmánek:
Heřmánek lze užívat jako čaj, který působí uvolňujícím způsobem při psychické práci. Může se také používat v sáčcích a polštářích pro psychické sny a prevenci nočních můr. Je vhodnou bylinou do koupele. Pro psychickou práci se naplní živlem vody a kvintesencí, když je Měsíc v úplňku.

Šanta kočičí:
Šanta kočičí se dá použít jako relaxační prostředek pro psychickou práci. Můžete si z ní připravit čaj a šálek ho vypít.

Cedr:
Olej se používá při kouzlech pomsty. Dřevěný základ může být spálen během kouzel pro peníze, štěstí v lásce a podnikání; také pro psychickou práci.

Civet:
Civet je dobrou vonnou látkou pro psychickou práci.

Hřebíček:
Olej se používá ke komunikaci s duchy a k přitahování bohatství a majetku. Naplňte živlem země, když je planeta Venuše silně umístěna a přibývající.

Koriandr:
Pálení koriandru jako kadidla působí na rozjitření mysli pro kouzla černé magie a další destruktivní činnosti.

Cypřiš:
Olej a kadidlo lze použít při kouzlech pomsty a při psychické práci.

Kopr:
Použití kopru přiměje ostatní, aby se smířili. Listy se mohou pálit nebo olej lze použít na pomazání svíček při rituálech proti nekalým nebo negativním lidem.

Pelyněk estragon
Pelyněk estragon je spojen s pevnou hvězdou Sírius. Kořeny lze použít na čaj, který se pije pro navození stavu transu. Dračí třezalka je vhodná pro psychickou práci a věštění. Naplňte živlem kvintesence, když je Měsíc v úplňku.

Dračí krev:
Dračí krev je parfémem agrese a je vynikající pro práci s černou magií. Použijte balzám v kouzlech, která mají způsobit nepříteli muka. Naplňte ohněm, když je planeta Mars v silném postavení a přibývá. Pryskyřice v prášku je dobrá při dílech hněvu a v kouzlech podněcujících chtíč. Pro kouzla vyvolávající chtíč se naplňuje orgasmickou energií.

Fenykl:
Jeho pálení rozvášní mysl ke skutkům ničení.

Řimbaba obecná:
Řimbaba obecná chrání před nemocemi, nehodami a hysterií. Naplňte bílo zlatou energií odebranou ze Slunce a naprogramujte tuto energii na ochranu.

Kadidlo:
Pomocí kadidla podněcujte intenzitu a nastolujte spravedlnost (pomstu). Kadidlo je velmi kompatibilní s živlem ohně, stejně jako všechna ostatní koření.

Ženšen (Panax)
Balzám a oleje lze použít jako potěr při komunikaci s duchy, vizualizaci, věštění, transu a kreativní práci. Naplňte živlem vody a kvintesencí.

Čemeřice:
Černá: Čemeřice černá je jedovatá a bylinou trýznění. Její vůně podněcuje agresivitu a hněv ke skutkům hněvu. Čemeřici černou lze použít jako směs do sáčků. Čemeřice černá by měla být naplněna živlem země, když je planeta Saturn silně umístěná a přibývající.
Bíla: Stejné jako výše a lze ji pálit jako kadidlo.
Čemeřice bílá je účinnější než čemeřice černá.
Green: Čemeřice zelená je nejsilnější ze všech ze tří variant.

Bolehlav plamatý:
Olej je vhodný k pomazání talismanů pro destruktivní práci. Talismany by měly být vždy naplněny silou. Kromě toho by měl člověk vždy vědět, co symboly na talismanu znamenají, než je začne používat. Bolehlav dobře funguje se zemitými saturnskými energiemi a měl by se používat pouze s kompatibilním talismanem. Kadidlo může roznítit mysl pro práci s černou magií. Olivové listy mohou být přidány k bolehlavu pro mírumilovnější likvidaci nepřátel a nenáviděných osob.

Chmel:
Vhodný k pití jako čaj pro uvolnění potřebné při psychické práci nebo jako pomoc při navození stavu transu. Chmel při skladování příliš dlouho nevydrží.

Jasmína:
Jasmínový olej, parfém a kadidlo jsou vhodné pro kouzla lásky a chtíče. Pro milostná kouzla by měly být použité části nejprve naplněny vodním živlem. Následuje naplění orgasmickou energií, energií sexuální (chtíč), energií srdeční čakry (láska) a sexuálními tekutinami. Planeta Venuše by měla být silně umístěná a přibývající. Pro čistý chtíč by měl být Mars silně umístěn a s přibývající silou. Pro lásku a chtíč by Venuše měla být v konjunkci nebo v aspektu trigonu s Marsem.

Mandragora:
Tento kořen je jedním z nejmocnějších pro použití ve všech druzích magie. Je spojen s pevnými hvězdami Deneb Algedi a Spica. Je schopen mocného působení v jakémkoli kouzle. Lze jej použít ve směsi do sáčků, jako talisman, jako kadidlo, jako náplň panenky, pro psychickou práci nebo pro ochranu. Jedovatá mandragora je nejmocnějším kořenem pro magii lásky a říká se o ní, že je pro mága nejnebezpečnější. Mandragora by měla být omyta ve víně a zabalena do červené nebo bílé látky, která by se měla měnit při každém novoluní. Mandragoru lze použít také při věštění.

Měsíček lékařský:
Použijte v sáčku s vavřínovým listem a spěte na něm. Pokud bylo něco ukradeno, tak se vám bude zdát o zloději. Totéž platí pro určení, zda vám byl partner věrný. Naplňte vodním živlem a kvintesencí během úplňku.

Pižmo:
Pižmo je silné afrodiziakum. Olej lze použít k pomazání pohlavních orgánů při kouzlech chtíče. (Jen se ujistěte, že nejste alergičtí!) Pro milostná kouzla by použité časti měli být nejprve naplněny vodním živlem. Po něm by měli následovat orgasmická energie, energie sexuální (chtíč), energie srdeční čakry (láska) a sexuální tekutiny. Planeta Venuše by měla být silně umístěna a přibývající. Pro čistý chtíč by měl být Mars silně umístěn a jeho síla přibývající. Pro lásku a chtíč by Venuše měla být v konjunkci nebo v aspektu trigonu s Marsem.

Muškátový oříšek:
Olej se může vtírat do spánků pro psychickou práci, koncentraci a paměť. Muškátový oříšek je ve velkém množství silným halucinogenem a je kompatibilní s živlem ohně.

Borovice:
Borovice je vhodná k vyvolávání duchů a lesních elementálů. Pryskyřici můžete použít při kouzlech touhy nebo pomsty. Naplňte ji živlem země.

Růže:
Květy se používají při milostných kouzlech, lze je vložit do panenky. Červené růže může vyvolat vášeň při milostných kouzlech. Růžový olej a/nebo květy lze použít při předrituálních koupelích. Naplňte energií orgasmu, když je Venuše silně umístěná a přibývající. Pro lásku a chtíč by Venuše měla být v konjunkci nebo v aspektu trogonu s Marsem.

Routa vonná:
Tato bylina může být použita k vycpání panenky, protože způsobí nenáviděnému muka při práci s černou magií. Planeta Saturn by měla být silně umístěna a přibývající. Routa by měla být napuštěna živlem země. Luna by ideálně pro kouzla ničení měla být ubývající.

Šalvěj:
Pije se jako čaj, uvolňuje při psychické práci a zároveň posiluje psychiku, smysly a koncentraci. Může se také pálit jako kadidlo a olej může být použít jako potěr ke stejným účelům. Napňte kvintesencí a živlem vody.

Styrax:
Pálí se jako kadidlo a používá se při kouzlech pomsty, nepřátelství, zlé vůle a odloučení. Styrax by měl být naplněn zemským živlem, když je planeta Saturn v silném postavení a přibývající. V ideálním případě by pro kouzla ničení měla Luna být ubývající.

Jahoda:
Jahoda je vhodná pro kouzla lásky a chtíče. Listy i plody lze použít. Používá se také olej a parfém. Pro milostná kouzla by použité části měly být na začátku naplněny vodním živlem. Následují orgasmické energie, energie ze sexuální (chtíč) a srdeční čakry (láska) a sexuální tekutiny. Měla by být napouštěna v době, kdy je planeta Venuše silně umístěna a přibývá. Pro čistý chtíč použijte energii ze sexuální čakry, když je Mars silně umístěn a přibývá. Pro lásku a chtíč by Venuše měla být v konjunkci nebo v aspektu trigonu s Marsem.

Sporýš lékařský:
Vůně zvyšuje sexuální vzrušení. Olej se používá při milostných kouzlech a magii. Pro milostné působení by měly být použité části naplněny vodním živlem. Po něm následují orgasmická energie, energie sexuální (chtíč) a energie srdeční čakry (láska) a sexuální tekutiny. To vše, když je planeta Venuše silně umístěná a přibývající. Pro čistý chtíč použijte energii ze sexuální čakry, když je Mars silně umístěný a přibývá. Pro lásku a chtíč by měla být Venuše v konjunkci nebo v aspektu trigonu s Marsem.

Pelyněk:
Pelyněk lze pálit a vyvolávat tak duchy mrtvých. Balzám se používá v černé magii pro hněv a pomstu. Pelyněk také vyvolává silné sny. Je jedovatý a měl by se požívat jen ve velmi malých dávkách. Umístění pelyňku do cesty nenáviděnému člověku způsobí, že bude mít smůlu. Pelyněk by měl být naplněn živlem země, když je planeta Saturn silně umístěná a přibývající. Měsíc by měl být ubývající.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457