VŮNĚ


Varianty vůní odpovídají planetám. Pokud vyvoláváte démona, provádíte kouzlo, které souvisí s planetární sférou, nebo rituál, který vyžaduje určitý druh vůně, měly by vám pomoci níže uvedené seznamy.

SLUNCE
Rituální/magické kategorie pod něj spadající:
Sebevědomí, sláva, úspěch v hazardních hrách, potěšení, zajištění popularity/charismatu, posílení zdraví a vitality, léčení, ochrana, úspěch, magická moc a síla a bohatství.

Barvy svíček: žlutá, oranžová, zlatá, bílá

Vůně:
Kadidlo, pomeranč, akácie, měsíček, skořice, bobkový list, šafrán. Vůně pro Slunce zahrnují koření.


MĚSÍC
Rituální/magické kategorie pod něj spadající:
Pro zmírnění (Luna ve Vahách; Luna v těsném aspektu s Venuší) nebo podněcování (Luna v Beranu; Měsíc v těžkém aspektu k Marsu) domácích problémů. Měsíc vládne plodnosti, domovu a nejbližšímu okolí, představivosti, paměti a psychickému vědomí/snům, duchovnu a meditaci. Pro rituály/kouzla související s psychikou, by měl Měsíc být ve vodním znamení, nejlépe ve znamení Ryb a v těsném aspektu s Neptunem.

Barvy svíček:

Vůně:
Jasmín, mák setý, myrta, kafr, santalové dřevo, selenicereus pteranthus, opium.
Vůně pro měsíc jsou meditativní a hypnotické.


MERKUR
Rituální/magické kategorie pod něj spadající:
Pro úspěšné složení zkoušek, zlepšení mysli, soustředění, duševní síly, učení. schopnosti, řeč, psaní, publikování, mediální problémy, pomluvy, pomlouvání, rozhovory, bratry, sestry, sousedy, pomluvy, krádeže, všechny oblasti studia a komunikace, také astrální projekci, překonávání závislostí, odbourávání návyků.

Barvy svíček:
Žlutá, světle modrá

Vůně:
Muškátový oříšek, mandle, styrax, santalové dřevo, levandule, benzoin, bergamot, máta, šalvěj, sladký hrášek, konvalinka.


VENUŠE
Rituální/magické kategorie pod něj spadající:
Láska, milování, (láskyplné; planeta Mars je pro chtíč/sex), věrnost, usmíření, krása, mládí, přátelství, přitažlivost, harmonie, finanční zisk, zvýšení výdělku, společenské funkce, majetek, přitahování peněz, požitkářství, potěšení.

Barva svíčky:
zelená

Vůně:
Růže, myrta, jasmín, benzoin, jablko, heřmánek, kardamom, gardénie, hyacint, šeřík, magnólie, vanilka, lékořice, pižmo.


MARS
Rituální/magické kategorie pod něj spadající:
Pomsta, hněv, čistý sexuální chtíč a fyzické uspokojení, odvaha, odhodlání, jednání s nepřáteli. Podněcování nehod, požárů, zranění. Sebevědomí, atletika, síla, magická energie pro černou magii a intenzita.

Barva svíčky:
červená

Vůně:
Dračí krev, borovice, cypřiš, benzoin, tabák, koriandr, kmín, zázvor, pepř.


JUPITER
Rituální/magické kategorie pod něj spadající:
Štěstí, expanze, hojnost, cestování na dlouhé vzdálenosti, vysokoškolské vzdělání, právo, daně, investice, nadace, prosperita, příležitosti.

Barvy svíčky:
královsky modrá, fialová

Vůně:
Cedr, muškátový oříšek, zimolez, mace (muškátový květ), citron, šafrán.


SATURN
Rituální/magické kategorie pod něj spadající:
Kouzla smrti, černá magie, kariéra, sebeovládání, vytrvalost, trpělivost, obchodování s půdou, dlouhověkost, cokoli, co souvisí se Zemí, způsobování dlouhodobého utrpení prostřednictvím černé magie, na rozdíl od planety Mars (nehody).

Barva svíček:
černá

Vůně:
Pižmo, myrha, civet, pačuli, šalvěj.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2002, 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457