Načasování vaší magie podle planet


Stejně jako v případě prázdné Luny, jsou chvíle, kdy energie vesmíru pracují proti nám. Když jsou některé planety retrográdní, planety a to, co představují, vrhá protichůdné energie.

Když je Merkur retrográdní, tak práce k získání vědomostí, pravdy, intelektu; pro skládání zkoušek a vše, co souvisí s myslí, komunikací, cestováním, vzděláním, literaturou, elektronikou a vším ostatním, čemu vládne Merkur, jsou šance značně proti úspěchu takových věcí. Provádění kouzel/magie související s těmito věcmi, v tomto období s velkou pravděpodobností skončí neúspěchem.

Když je Venuše retrográdní, tak není vhodná doba pro lásku, vztahy, závazky, uměleckou činnost, atd. Milostná kouzla budou nevyhnutelně selhávat nebo budou mít za následek katastrofu. Počkejte, až toto období přejde.

Když je Mars retrográdní, tak není čas na kouzla pomsty nebo násilí/černé magie. Mohou se odrazit a vrátit zpět, protože vesmír pracuje v opačném směru. Kouzlům pro nastolení míru a harmonie, například v rodině, je v tomto období naopak přáno. Vyčkejte, až retrográdní období skončí.

Znáte-li datum narození nepřítele, můžete s energiemi v jeho horoskopu narození praktikovat černou magii. Kdykoli má někdo období retrográdního Saturnu (všichni ho máme), můžete negativní energii nasměrovat ke svým vlastním úmyslům pomsty. Vesmír během špatného saturnského tranzitu pracuje proti této osobě. Saturn procházející retrográdně přes první dům nebo v menší míře progresivní planety, je tím nejhorším obdobím v životě člověka. Nejhorší ze všeho je retrográdní Saturn na vládci horoskopu; to vše zjistíte, pouze pokud znáte čas narození.

Retrográdní Jupiter je naopak požehnáním. Retrográdní Jupiter nad Venuší milované nebo vytoužené osoby, stejně jako Uranem, Neptunem nebo Plutem, které se týkají lásky; kouzlo lásky může být nanejvýš účinné při usměrňování těchto energií.

Retrográdní Jupiter nad vašimi osobními planetami, kouzla lásky, peníze/úspěch, povýšení a všechno ostatní může přijít v hojnosti se správným směrováním. Retrográdní Jupiter je místem, kde máme štěstí a příležitosti. Převzetí kontroly nad tímto obdobím a usměrnění těchto energií povede k našemu úspěchu.

___________________________________

Pro více informací:

Prázdná Luna

O retrográdním Merkuru


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457