O černé magii


Lidé v životě dělají věci druhým lidem a vůči nim, protože vědí, že mohou, že jim to projde. Z velké části je to způsobeno tím, že lidstvo jako celek žije na velmi nízké duchovní úrovni, a to v důsledku násilného odstraňování a ničení vědomostí křesťanskými církvemi. Málokdy existuje nějaká vážná spravedlnost a většina lidí je indoktrinována, aby snášeli všechny druhy nespravedlnosti a zneužívání. To je v souladu s nastolováním celosvětového otrokářského státu, protože otroci musí snášet nespravedlnost. Kdyby všichni byli duchovně posílení, bylo by mnohem více rozvahy a ohleduplnosti k druhým a k tomu, jak s nimi jednáme. Společnost a lidé jako celek by se vyvinuli na vyšší úroveň.

Existují přírodní zákony. Jedním z nich je, že druh nebo jedinec, který není schopen se bránit a bránit sebe proti ostatním, kteří mu hodlají vážně ublížit, bude buď zotročen agresorem, nebo přestane existovat. Mnoho druhů rostlin a živočichů vyhynulo, protože se nedokázali bránit. Naše těla bojují nepřetržitě proti vetřelcům v podobě bakterií, virů a mikrobů. Pokud by naše buňky přestaly bojovat a zabíjet škodlivé vetřelce, rychle bychom onemocněli a zemřeli. To je životní fakt a přírodní zákon.

Etika a určitý kodex chování jsou nezbytný pro pokračování civilizace a velmi důležitá je také individuální sebekontrola. Někdy má někdo špatný den nebo se mu něco nedaří. Popřípadě se mnohokrát řeknou nebo udělají věci neúmyslně. Pokud se vám však někdo chystá vážně ublížit nebo vás připravit o spravedlnost, máte povinnost se bránit. Satanisté nejsou obětmi.

Práce s černou magií vyžaduje sílu mysli a dovednosti. Wiccani a další, kteří byli indoktrinováni křesťanským učením proti životu, obvykle tyto schopnosti postrádají, a proto jsou ve velké nevýhodě.

Čím silnější jsme na úrovni mysli a duše, tím silnější jsme v každé době. Pravidelná mocenská meditace, práce s čakrami a vizualizace jsou nezbytné. Člověk se nemusí uchylovat k odvetným rituálům. Když máme silnou, soustředěnou mysl, tak druzí pocítí účinky, když na ně intenzivně myslíme nebo když na ně nasměrujeme své energie. To je důležité si pamatovat, pokud se jedná o rodinu a blízké. Všichni se čas od času navzájem urazíme, ale když máme silnou mysl a auru, musíme na to pamatovat a ovládat se. Náš hněv může ostatním způsobit nehody a neštěstí, i když to není naším záměrem, pokud své myšlenky a hněv neovládáme.

Co se týče ostatních, kteří jsou záměrně útoční, stačí se na ně soustředit a uvolnit váš hněv. Se silnou a dobře vycvičenou myslí, to obvykle stačí. Osobně se mi věci staly samy od sebe, aniž bych musela provádět nějaké rituály.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

 

© Copyright 2002, 2005, 2006, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


KOUZLA A MAGIE