Živly a magie


Ohnivá magie je umocněna invokací a usměrněním živlu ohně. Ohnivá magie zahrnuje:
Sebevědomí, slávu, úspěch v hazardních hrách, potěšení, zajištění popularity/charisma, zlepšení zdraví a vitality, léčení, ochranu, úspěch, magickou moc, kreativitu, nadšení, energii, vytrvalost, velké změny, přizpůsobivost, přitažlivost, náhlé změny, stimulaci, nadšení, kreativitu, energie, získání kontroly, změnu štěstí a nastolování spravedlnosti. Pomstu, hněv, čistý sexuální chtíč a fyzické uspokojení, odvahu, odhodlání, jednání s nepřáteli. Podněcování nehod, požáry, zranění. Sebevědomí, atletiku, sílu, magické energie pro černou magii, intenzitu. Podněcuje chtíč, energii, sílu, sexuální energii, dynamiku, vášnivou lásku, fyzickou touhu, odvahu, sílu vůle a atletiku (zvláště kompetetivní). Vhodný pro sebeposílení před prací s černou magií. Při použití v černé magii se oheň na rozdíl od země používá k vyvolání náhlých útoků, nehod, krveprolití, násilí a nenávisti. Oheň lze také použít k podněcování války, anarchie a krutosti. Správná evokace a usměrňování živlu ohně zvýší teplotu v tom, v co je směrován.

Vodní magie je sexuální magie a jakákoli magie, při níž se používají tělesné tekutiny. Sexuální magie může být použita i s jinými živly, ale vládne jí vodní živel. Vodní magie se zesiluje invokací vodního živlu a zahrnuje:
Léčení, lásku, milování (láskyplné; oheň je pro chtíč/sex), věrnost, usmíření, krásu, mládí, přátelství, přitažlivost, harmonii, společenské funkce, požitkářství, potěšení. Meditace, psychické schopnosti, telepatie, čtení myšlenek, duchovní komunikace, vstřebávání vědomostí telepaticky. Dobrá pro začátky a růst. Domov a nejbližší okolí, představivost, paměť, psychické uvědomění/sny, duchovno, meditace. Pro příbuzné s psychikou, meditativní/hypnotické, plodnost, manželství a rovnováhu. Podněcování žárlivosti, chamtivosti, podezírání, zášti, nemoci, nemoci a disharmonie. Voda, když je nasměrována k druhému člověku, může způsobit jeho přehnanou emocionalitu, prudké reakce, výpady a velmi obtížné dosahování objektivity.

Zemská magie je zesílena invokací a usměrněním zemského živlu a zahrnuje:
Peníze, plodnost, hojnost, materiální zisk, bohatství, léčení, komunikaci s duchy přírody, finanční zisk, zvýšení výdělku, majetek, bohatství, požitkářství, potěšení. Živel země se používá při rituálech smrti a může být použit spolu s energií smrti, používá se při rituálech spoutání a k pohlcování, ukrytí, pro sebeovládání, vytrvalost a trpělivost.

Vzdušná magie je zesílena invokací živlu vzduchu a zahrnuje:
Intelekt, počítače, komunikace, audio, video, televize, elektroniku, knihy, literaturu. Vůli. Pro skládání zkoušek, zlepšení mysli, soustředění, duševní síly, schopnosti učit se, řeč, psaní, publikování, mediální záležitosti, drby, pomluvy, rozhovory, bratry, sestry, sousedy, pomluvy, krádeže, všechny oblasti studia a komunikace, také astrální projekce, překonávání závislostí, odbourávání závislostí, odbourávání zlozvyků a návyků. Dobrá pro přátelství, představivost, inspiraci pro tvořivost a charisma. Vzduch také podněcuje zmatek, chaos, podrážděnost, nervozitu, nervové vyčerpání, hádky a neshody.

Akáša/Kvintesence/Éter
Éter působí jako podklad a podle mých vlastních zkušeností posiluje jakoukoli magickou práci a může být použit ke spojování.


Invokace živlů

Invokace ohně

Invokace země

Invokace vzduchu

Invokace vody

Invokace éteru


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ © Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457