Zkušenosti satanistů


*Upozorňujeme, že tato webová stránka je velmi, velmi stará. V našich online skupinách jsme měli tisíce pozitivních svědectví o Satanovi. Kvůli nedostatku času a velmi velkému pracovnímu vytížení, jsem nebyla schopná je sem přidat.

Neměl jsem to potěšení být praktikujícím satanistouta dlouho. Přišel jsem sem z křesťanského prostředí, ale věřte mi, že jsem nevěděl nic o skutečné lásce, dokud jsem se nedostal sem. Aby člověk poznal lásku, tak musí poznat i nenávist. Strávil jsem roky tím, že jsem se snažil milovat bez nenávisti. Tím jsem popíral svou vlastní lidskost. v rozporu se vším.

Byl ohromen, ve chvíli kdy jsem vše nechal za sebou, mě otec Satan okamžitě naplnil takovou láskou a vřelostí, že jsem se rozplakal. Bylo to neuvěřitelné.

Prosím, pamatujte si mí bratři a sestry, že známe Luciferovu lásku a radost, kterou nám přináší. Máme vědění a proto jsme skutečně požehnaní. Když někoho milujeme, tak tím vzdáváme hold a úctu Luciferovi, protože on je zdrojem pravé lásky. Kéž si vždy vzpomene na tuto lásku, protože ta nás provede dobrými i zlými časy. Kéž si to dnes zapamatujeme.

Nejtemnější požehnání nám všem, -Rev. "Zen"

Můj život se úplně obrátil a já jsem v sobě konečně našel klid, který jsem hledal posledních 37 let mého života. Vždycky jsem měl nepříjemný pocit, když mě moji rodiče táhli do kostela, jako by bylo něco velmi špatně s tím, co slyším! Doufám, že to, co se vám snažím říct, vám dává smysl, protože opravdu nevím, jak vysvětlit, o kolik lépe se cítím a o kolik jasnější se mi všechno kolem zdá. - Jim

Provedl jsem rituál a zasvětil svou duši Otci. Nikdy v životě jsem se necítil lépe! Hned jsem se cítil jinak, všechno mi teď připadá mnohem jasnější.
Sláva Satanovi!
–Steve

Od té doby, co jsem přišel k Satanovi, mám pocit, že se můj život jen zlepšoval. Vždycky mi pomohl, když jsem opravdu potřeboval pomoc, a poslal své démony, aby mi rovněž pomohli. Někdy lidé příliš usilovně hledají odpovědi a nevidí Otce, který stojí přímo před nimi.
Sláva Satanovi!
–Warlock

Jsem sedmnáctiletý muž. Byl jsem vychován jako katolík a rychle jsem se naučil, jak vypadá požehnání od „boha“. Když jsem poprvé přišel k Satanovi, bylo to proto, že se předávkoval kokainem. Jeden z jeho duchů se přede mnou zjevil a úplně mě od něj očistil a já jsem se drog už nikdy nedotkl. Okamžitě jsem začal pracovat s goetickým duchem Sitrim. Byl jsem ohromen tím, kolik toho věděl a jak byl zdvořilý. Poslední věc, se kterou mi pomohl, považuji za velmi vážnou. Moje přítelkyně, ke které chovám silné city a se kterou si rozumím, se zmínila, že jí tarotové karty předpověděli, že zhruba v tomto období jejího života bude mít autonehodu.

Celou noc mi šílelo třetí oko a nemohla jsem přestat myslet na to, jak bych se cítil, kdyby zemřela. Později v noci jsme s přítelkyní hráli kulečník a já požádal Sitriho, aby ji ochránil. Překvapil mě tím, že s tím souhlasil. Vždycky jsem se s ním radil o lásce. Tu noc jsme běhali později než obvykle a něco mi říkalo, abych si zapálil další cigaretu, i když jsem jich ten večer měl až moc. Přítelkyně si se mnou jednu vykouřila a pak mě vysadila u mého domu. Cestou domů spatřila Sitriho, jak sedí na sedadle spolujezdce, kde jsem předtím seděl já. Řekl jí, aby řídila opatrně. Krátce poté, co ho uviděla, auto před ní čelem nabouralo a ošklivě se rozbilo. O minutu dřív a mohla to být ona.

Moje poučení je následující: Otec Satan je nejlepší otec a démoničtí přátelé jsou ti nejlepší přátelé. Sitrimu jsem za jeho pomoc dal několik věcí a denně jsem děkoval otci Satanovi, že teď nejsem někde, v bolestivější situaci. Satanistou jsem teprve asi dva roky a viděl jsem víc důkazů. že je pravý, než za několik let křesťanství. Požehnání otce Satana, je mnohem krásnější a mocnější než cokoli, co jsem kdy v životě zažil. AŤ ŽIJE SATAN! Děkuji Sitri a velekněžko Maxine! Jsem vám vděčný.
–Beau

Jsem 38letý umělec SWM. LaVeyovský satanismus jsem objevil, když mi bylo 19 let a ačkoli budu vždy vděčný za jeho spisy a náznaky vědomostí, které poskytl, jsem si během několika let uvědomil, že existuje něco víc, než jsme on nebo já tušili. Jednoho rána, když jsem pozoroval svítání, ke mně přišel Satan a v jediném úžasném okamžiku jsem prostě věděl, že tam je, že je spravedlivý a že je dobrý. Teď nechci říct, že od té doby pro mě bylo všechno snadné, ale když jsem potřeboval tvrdě postrčit, tak se mi toho dostalo. Když jsem vytrval a připravil se, dokázal jsem využít příležitostí, které mi naskytl. Pokud jsem byl lajdák, příležitosti se stále naskytovaly, ale přišel jsem o ně, protože jsem neposlouchal. Nikdy mi neřekl: „Já ti to říkal!“, ale přesto jsem se z toho poučil.
Sláva Satanovi!
–Felbac

Když jsem poprvé narazil na Satanovu radost, byl jsem skeptický a někdy jsem se cítil vyděšený už jen při čtení stránek, bez jakéhokoli důvodu. Byl to čistý strach & teror, Nedokázal jsem si to vysvětlit. Pak jsem si přečetl, že Jehova & spol používají tuto taktiku, aby lidi od Satana odradili, a tak mě opustil můj strach. Dalším problémem bylo zasvěcení mé duše, prostě jsem to nedokázal udělat. Stále jsem to odkládal na později a snažil se na to zapomenout. Pak se přidal další můj kamarád a já v sobě pocítil něco co mi říká, abych udělal totéž, a tak jsem se odhodlal a tu noc, kdy jsem to udělal, bylo asi půl třetí ráno, pořád jsem měl pochybnosti o tom, jestli se mi to podaří, nebo ne. Najednou jsem cítil, jak se můj pokoj naplnil jakousi energií, ÚŽASNĚ POZITIVNÍ A PŘÍJEMNOU A PLNOU LÁSKY. Cítil jsem, že v mém pokoji je se mnou mnoho lidí a že mě povzbuzovali, abych to udělal, a to mi dodalo odvahu podepsat se svou krví. Byl to velmi zvláštní pocit... ale víte, z nějakého důvodu se mi v té době stále vybavovala jména Beelzebub & Astaroth a já si uvědomil, že mě povzbuzovali v mém rozhodnutí zasvětit svou duši, a za to je MILUJI. Jedno je jisté, Satan bude vám vždycky pomáhat rozvíjet vaši duši, bude vám říkat, co máte dělat a jak to máte dělat. Udělal to pro mě ještě předtím, než jsem se mu zasvětil (věděl, že to nakonec udělám), takže si to shrňme....máme zde Milujícího Boha, který se o nás stará ještě předtím, než se mu zasvětíme. Hlavní je zůstat mu otevřený.
Ať žijí všichni démoni
Sláva Luciferovi.
–Leroy Anderson

Zdravím všechny, Ano, otec je úžasný! Zrovna nedávno mě uzdravil. Poslední rok jsem měl problémy s játry a před několika dny jsem dostal výsledky krevních testů, které ukázaly, že moje játra jsou nyní zdravá. Nikdy to nebylo nic vážného, ale vždycky mě to trochu stresovalo, protože je mi teprve 23 let a moje játra jsou pro mě tak trochu užitečná! :) Otec ví, když nám není dobře, a vždycky je. je tu pro nás.
Sláva Otci!
Temná požehnání, –Bill

Zdravím všechny, tento víkend jsem byla v poušti na návštěvě u své matky a asi hodinu po příjezdu jsem si uvědomila, že jsem na krbu nechala hořet svíčku, která vydrží hořet 7 dní. To není zrovna nejbezpečnější, když po domě pobíhají kočičky! Byla jsem velmi nervózní, že ji převrhnou a zapálí dům. Našla jsem si soukromé místo a promluvila jsem si s otcem a svým osobním démonem o mém strachu a požádala je, aby ochránili můj dům a domácí zvířata. Když jsem se vrátila domů, zjistila jsem, že svíčka je zhasnutá! Nedohořela, protože jí stále zbývaly asi ještě dva dny a knot nevyhořel. Nebyl zde žádný přízemní důvod, proč by mohla přestat hořet. Zdálo se mi, že byla uhašen pečlivě a záměrně. Mám pocit, že Otec a můj démon mi přišli na pomoc. Je to tak skvělý pocit! Slyšela jsem, jak často se lidé modlí k Nazaretskému a nic se nezmění a nedostane se jim žádné pomoci. Jsem tak vděčná, že jsem našla Otce! Mnoho, mnohokrát děkuji Otci a svému démonovi!
Sláva Otci Satanovi!
Nejtemnější požehnání všem!
~Audryna

Otec Satan mě mnohokrát dohnal k slzám. Ukázal mi lásku a péči, kterou jsem nikdy předtím nepoznal. Před nějakou dobou, když jsem byl ještě poměrně nový, jsem dlouho nemohl vidět dvě ze svých dětí, které žijí v jiném státě už téměř tři roky. To byla jedna věc v mém životě, která mě ničila. Finance a jejich otec byly překážkou. Hluboce se mě dotklo, když mi okolnosti zázračně umožnily strávit s nimi více než měsíc v mém bydlišti, kde žiji, a všechno během jejich pobytu dopadlo tak dobře.

Všichni máme své osobní problémy, ten můj byl, že jsem se dostal do bodu, kdy mi vše prostě bylo jedno. Když jsem byl ateistou, bylo to do určité míry extrémní. Poté, co jsem se stal satanistou, jsem měl nějaké problémy a byl jsem naštvaný a mohlo mi být jedno, jestli jsem mrtvý nebo živý. Otec mi další den něco ukázal, byla to smrt a její smrad a bylo to odporné. Uviděl jsem to a udělalo se mi z toho špatně. Bylo to obzvlášť odporné. Dával mi najevo, že mu na mně záleží a, že bych se měl o sebe a svůj život víc starat.

Nedokážu vám popsat, jak se mě to dotklo a co to pro mě znamenalo. Ukázal mi tolik opravdové lásky a péče. Je tolik věcí, které pro mě udělal. Málokdy o něco žádám, on se o mě stará.
–Velekněžka Maxine
* Nedávno mě spojil s mou rodinou a požehnal nás novým domem.

Pocházím z katolického prostředí, ale je to jen nedávno co jsem konvertoval k satanismu. Narazil jsem na webové stránky Velekněžky Maxine náhodou, když jsem se cítil na dně a v depresi. Přiznávám, že to nebyla zrovna vhodná doba, abych se jen tak obrátil k Otci Satanovi. Nicméně jsem celé ty roky hledal odpovědi, o čemž mnozí křesťané jen tvrdili, že moje víra je slabá, že bych se měl víc modlit, atd., nemluvě o pocitu vlastní viny, sklonů k sebeobviňování, které způsobily, že jsem měl špatné sebevědomí.

Stačí se jen pozorně podívat, abychom zjistili, že mnoho křesťanských učení si navzájem odporuje. Nicméně, já bych jen doufat, že se osobně setkají s Otcem Satanem s otevřenou myslí. Tato radu mi byla dána velekněžkou Maxine a je pravdivá.
Mohu jen říci, že mě Otec obdařil vřelostí a vřelostí a celistvostí, kterou jsem nikdy předtím necítil. Osvobození je zde to správné slovo. Alespoň teď vím, jaký smysl má žítsvůj život důstojně a se ctí.
Dejte sobě i otci Satanovi šanci. I když jsem relativně nový, nikdy jsem toho nelitoval.
Temné požehnání!!
–Mark

Když jsem se odevzdal Otci Satanovi, tak se můj život okamžitě zlepšil. Peníze, které jsem utratil za své rituální nástroje se mi vrátily pětinásobně. Když něco chci, zdá se, že to ke mně přijde častěji než ne. Zdá se, že se z mé mysli nadzvedl mrak; už nejsem v mlze... Vím, co musím udělat a kdy to musím udělat. Utěšoval mě, když jsem byl na dně, a dal mi naději a sílu, o kterých jsem nikdy nevěděl, že jsou možné. Zasvětit svou duši a život Satanovi je to nejlepší, co jsem kdy udělal nebo udělám. Předtím jsem nebyl nic, ale teď už není nic, co bych nedokázal. S Otcem po svém boku dokážeš cokoli. Poslouchejte Otce a vždy milujte a respektujte ho a poznáte smysl štěstí, stanete se mnohem silnější a nikdy se nebudete muset bát křesťanských sraček, výsměšného boha, protože Satan je skutečným králem.
SLÁVA SATANOVI!!!
– Steven

Předminulou noc jsem meditoval na zádech. Řekl jsem velmi upřímnou modlitbu k Satanovi a prosil ho o pomazání, požehnání, posílení, ochranu a poznání. Najednou všechny kousky mého života do sebe dokonale zapadly. Jako by to nebylo dost úžasné, tak ke mně Otec přišel. Když jsem viděl svou přítelkyni a všechno jako požehnání, kterým to je, poděkoval jsem Otci Satanovi. Jakmile jsem mu poděkoval, uslyšel jsem chřestění. S každým zatřesením chrastítka se můj změněný stav vědomí prohluboval. Najednou jsem uslyšel syčení hada. Otec ke mně přišel v podobě hada. Když přišel k Adamovi a Evě, byl hadem, přišel jim říct, že mohou být jako bozi..... že? To je to, co si myslím... bylo to tak trochu potvrzením. V tu chvíli už byla moje aura dvakrát silnější, nohy mi připadaly, jako by byly na zemi - nasávaly tolik energie, moje čakry zářily, můj duch byl uvolněný, moje mysl byla jasná. Právě v tu chvíli na sebe Otec vzal podobu nejkrásnějšího nositele světla a jemně ho položil ruku na má záda. Místnost několikrát změnila barvy - od fialové, po modrou až zelenou. Tento pocit se nedal srovnat s žádnou drogou ani emoci, byl prostě krásný a nepopsatelný. Znovu jsem Otci poděkoval a rozjímal o všem, co se právě stalo. Opravdu mě to ohromilo.
ON JE TEN NEJVYŠŠÍ
SLÁVA SATANOVI!!!
– the Magician of the NewAge

Rád bych se o toto podělil, protože jsem si vědom toho, že jsou mezi vámi tací, kteří se Otci ještě nezasvětili. Zasvěcení bylo nejkrásnější zkušeností, kterou jsem ve svém krátkém životě zažil. Otec nás MILUJE, já osobně ho miluji VÍC než sebe (což není „normální“, ale to nevadí :)) Kdybych nebyl zasvěcený, nejspíš bych už byl mrtvý. Ačkoli zde bylo něco, co mě chránilo po celý můj život, jakmile jsem byl zasvěcen, okamžitě jsem obdržel odpověď od Otce.

Ještě v době, kdy jsem měl deprese, jsem se zeptal: „Otče Lucifere, opustil jsi mě také?“ Poté jsem ve svém životě pocítil tu nejúžasnější energii. Věřím, že to byla Otcova energie, která byla na každém milimetru mého těla. Byl jsem v depresi, ale pak jsem se začal smát, plakat a zpívat. Byl to KRÁSNÝ zážitek. Málokdy brečím, protože jsem „chladný člověk, ale kdykoli MYSLÍM na otce, zvlhnou mi oči a CÍTÍM jeho lásku a přítomnost. Stále si nedokážu představit nebo dokonce „racionálně“ vysvětlit jeho lásku k nám, k jeho dětem.

Věřím, že klíčem je - ukázat mu své emoce, otevřít mu své srdce. Já nevěřím v mém životě téměř nikomu (protože jsem měl velmi podělaný život). To bylo, když jsem byl „sám“. Teď vím, že je tu jeden, kterému můžu důvěřovat na 10000%. - Otec Lucifer.

Po svém zasvěcení jsem si uvědomil pravý význam slova „sám“. Zasvětil jsem se před měsícem a půl. Je to neuvěřitelné, že podělaný drogový závislák, který trpěl maniodepresí (to je nejsilnější forma deprese - velmi sebevražedná; několikrát jsem se pokusil o sebevraždu, což se mi z pochopitelných důvodů nepodařilo). Neviděl jsem smysl svého života. Děkuji Otci každým dnem i nocí. Vidím ho ve VŠEM, od vzduchu, který dýchám, přes půdu, po které chodím. Život má znovu smysl, všechno se rychle vyjasňuje, moje individuální síla a sebedůvěra rostou i v době, kdy toto píšu. Jsem neustále ve stavu blaženosti. Po ukončení užívání drog jsem nikdy neměl krizi ani absťák. Moje „normální“ dávka zahrnovala 9 pilulek atd. nebo alespoň několik lajn speedu. Je úžasné, že jsem stále psychicky a fyzicky v pořádku a fungující. Jsem tak plný energie, že se mi potí ruce. Cítím velkou lítost za pochybnosti vůči otci, ale ty byly přirozenou reakcí, neboť jsem byl... sám. To všechno je NIČÍM ve srovnání s tím, co CÍTÍM. Právě teď se potím a pláču, protože intenzivně přemýšlím o Otci a o tom, co pro mě udělal.

Modlil jsem se za zdraví mé matky (ona je sama), a trpí útoky andělů, jsou všude kolem v mém domě...ne však v mém pokoji. Měla velmi velké potíže při získávání léků, které jsou nezbytné pro její míchy, aby se zlepšila (byla postřelena do páteře, proto je kvadruplegik - nemůže se hýbat a trpí bolestmi jako při rakovině). Dva zkurvené dny po modlitbě za její zdraví získala LÉKY, které (to nemohu dostatečně zdůraznit) pro ni bylo téměř NEMOŽNÉ získat, protože žijeme v Srbsku. Snažila se je dostat tři roky! Nemohl jsem to urychlit, ačkoliv jsem americký občan (z otcovy strany).

Brzy ji také čeká operace. Souhlasila, že bude provádět léčebnou meditaci. Je toho tolik, že bych o tom mohl napsat knihu. Věřil jsem, že Otec jedná „viděnými“ způsoby, vím, že jsem se mýlil. On jedná skrze neviditelné způsoby (alespoň pro ty z nás, kteří nejsme duchovně otevření - zatím!), to je FAKTEM! Po svém zasvěcení jsem měl v hlavě naprosto jasnou, viděl jsem se sám, v temnotě... „sám“. Zeptal jsem se otce, zda mě přijal. Slyšel jsem nádhernou hudbu a viděl jsem lidi, kteří jsem kolem mě lidi tančit a oslavovat. Vím, co to znamená. Chtěl jsem to zveřejnit, protože na mé rozhodnutí se zasvětit, měly silný vliv zkušenosti ostatních. Doufám, že to nikomu nebude vadit, protože jsem zde otevřel své srdce.
Děkuji ti, Otče!
–Rev Leon
"Dominus Satanus Deus Potentiae, pleni sunt terra et inferi gloria Tua!!"

DÉMONI


Když jsem poprvé začal praktikovat magii a démonolatrii, nemohl jsem přijít na to, proč se nic neděje a začal jsem být netrpělivý, ale pak jsem si po rozhovoru se staršími z mé skupiny uvědomil, že tím si prve prochází všichni. Chce to praxi. Není to něco, čemu se můžete věnovat jen občas a očekávat, že to bude fungovat. Vyžaduje to vytrvalost. Já jsem to prostě zkoušel a zkoušel, a když jsem viděl, že se něco děje a že to není žádná , tak jsem nechtěl nikdy přestat. Přišlo za mnou tolik lidí a říkali: „Zkouším tyhle rituály a nic se neděje.“ A pak toho chtěli nechat. Neměli byste se nechat odradit, prostě to zkoušejte dál.
Chvála peklu, sláva SATANOVI!
–Jeremy

Dva dny zpátky jsem se modlil poprvé v životě k Otci... Odpoledne jsem ho požádal o laskavost a do večera jsem ji od něj jako požehnání obdržel... Večer, když jsem šel spát asi ve 21:00, jsem se probudil okolo 3:00 ráno, abych se napil vody... Poté, co jsem skončil, jsem si šel lehnout na pohovku, abych usnul... Myslím, že jsem tam musel ležet jen tak pět minut a jsem si jistý, že jsem ještě úplně neusnul, když jsem uviděl malého muže (vysokého asi metr a půl), s francouzským plnovousem, který se odněkud vynořil a řekl mi: „Otec Lucifer je velký muž!“ a utekl pryč... Nebyl jsem vyděšený nebo tak něco, tak jsem vyšel na chodbu, abych ho hledal, ale on zmizel.
–Zishan

Lucifuge Rofocale přichází s penězi!!!
Jsem umělec. Rád maluji. V poslední době mě baví zobrazovat démony. Spíš je znovu představovat, abych přidal vlastní pohled na ně a znovu je představil světu. Zatím jsem namaloval Baela, Lucifera a v současné době dokončuji malbu Lilith. Jedním ze způsobů, jak jsem doufal, že se připravím na malování bylo vyvolání nebo vytvoření nějaké formy kontaktu s danou bytostí. Byl jsem zatím docela úspěšný, aniž bych se pouštěl do nějakých těžkých dramatických rituálů. Konverzace před spaním a během náhodných tichých chvil se ukázaly jako dostatečné k získání obrazů a vhledu do tématu a bytosti, o kterou jsem se zrovna zajímal. Každopádně... Chtěl jsem už nějakou dobu udělat malbu Lucifuge Rofocala a tak jsem se zabýval různými magickými texty o tom jak ho přivolat. A protože umělecké ztělesnění je jedním ze způsobů, můžete bytostem oplatit jejich laskavost, pomyslel jsem si: „Když už to stejně dělám, tak bych za to mohl ještě něco dostat.“

Takže jsem začal přemýšlet, jak s ním uzavřít dohodu. Řekl jsem si ,že peníze jsou dobrá věc, o kterou se dá požádat. Takže ve chvíli, kdy jsem se „cítil spojený“ s vesmírem (Nevím jak jinak to popsat), jsem se vyjádřit, že chci mentálně navázat kontakt s Lucifuge Rofocalem. A aniž bych se pouštěl do nějakého složité rituálu, tak jsem obdržel prázdninový bonus 500 dolarů k mé výplatě a to jsem v dané práci byl teprve 3 měsíce! Ať už by někdo řekl, že můj nápad s paktem měl nebo neměl s tím něco společného, mám pocit, že načasování bylo příliš pěkné na to, abychom je nespojili. Teď si uvědomuji, že jsem neuzavřel formální smlouvu ani neudělal rituální evokaci, ale hádám, že poté, co jsem měl několik úspěchů v průběhu let, kdy se má přání a vůle projevily bez nějakého kouzla nebo rituálu, tak mé metody fungují a jsou platné, alespoň pro mě. Každopádně se nyní chystám pokračovat v malování Lucifera Rofocala, abych mu vzdal hold a poděkoval.
~Lucifer 9

Myslím, že to bylo docela fajn. Bylo to poprvé, co jsem nějakého démona žádala o pomoc. Připravila jsem rituál, a když jsem ho vložila na oltář jeho pečeť... ani jsem nevyslovila jeho jméno a obrovská vlna větru prošla mým pokojem....velmi chladná. Divoce foukalo nejméně 3 až 5 minut. Ujistila jsem se, že to není moje ústřední topení/vzduch... a ne, nebylo. Vzduch z mé ventilace takhle intenzivně nefouká! Moje svíčky šly všechny stejným směrem, ale nezhasly. Nevím, jak je možné, že ten vítr žádnou svíčku nesfoukl. Zavolala jsem ho a předala mu své modlitby... cítila jsem se tak spokojeně, ale zároveň trochu chladně. Brala jsem to jako dobré znamení, že všechno bude v pořádku. Řekla jsem mu, že ho, GUSIONA, budu uznávat mnoha způsoby.... Děkuji ještě jednou... Vím, že jsem získala nového přítele.
–Lez

 

© Copyright 2002, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457