Východní spojení bohyně Astaroth


Kanaánci ji znali jako Astarte, Sumerové ji znali jako Inannu, Babylóňané jako Ištar, a Asyřané a Akkáďané jako Ashtart, Ashtoreth, Asherah a Astoreth. Egypťané ji znali jako Isis, Ashet a Aset a Féničané jako Tanit-Ashtart a Ashtaroth. „Ashta“ a varianty jejích jmen v sanskrtu [jednom z nejstarších jazyků] znamená „osm“. Džňána jóga [Inanna] je „cestou poznání“.

Číslo 8, obrácené na bok, je symbolem nekonečna a nesmrtelnosti.

Většina z nás, kteří znají jógu, slyšela o „osmidílné stezce“. Bohužel, většina informací o ní byla znečištěna křesťanskou a muslimskou špínou, po zničení původních nauk. Osmidílná stezka nemá nic společného s chováním jednotlivce nebo „morálkou“.

„Dovolím každému, aby se řídil svou přirozeností, ale kdo se mi postaví, bude toho velmi litovat.“
- Satan, v Al Jilwah

Po pravdě řečeno, Osmidílná stezka je dodržováním a praktikováním následujících zásad, které výrazně posilují síly mysli a duše:

1. Ásany - Fyzické polohy těla, jako např. v Hatha józe, Kundaliní józe, Pěti tibeťanech a tchaj-ťi. Člověk musí pracovat na a posilovat jeho fyzické já jemným protahováním a manipulacemi páteře, aby umožnil bezpečný vzestup hada. Fyzické tělo musí být volné a pružné, jinak se energie může někde zaseknout. Když člověk důsledně provádí mocenské meditace, získává tím extrémní množství energie, kterou je třeba správně usměrňovat a která musí musí volně proudit.

2. Pránájáma - dechová cvičení

3. Dhjána - Meditace

4. Mantry - Vibrace slov síly k dosažení určitých cílů a/nebo osobních schopností

5. Jantry - meditace na sigily a určité symboly [používá se spolu s vibrací mantry pro maximální účinnost

6. Mudry - určité pečetě, například pozice rukou, které aktivují vril [čchi/čarodějnou sílu]

7. Bandhy - energetické zámky, které stimulují a usměrňují hada

8. Maithuna - Sexuální aktivita, ať už s partnerem/partnery, nebo o samotě. Orgasmus je velmi potřebný při aktivaci i posilování životní síly. To je důvod, proč křesťanská církev a muslimský program ve snaze odstranit veškeré duchovní poznání a síly, vždy odsuzují a omezují sexuální aktivity.


Cvičením všeho výše uvedeného, člověk výrazně zvýší a posílí své síly a schopnosti a zkrátí čas potřebný k dosažení božství.

Více informací o osmicípé hvězdě bohyně Astaroth, známé také jako „Sigil šelmy“.

 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU POKROČILÉHO SATANISMU

 

© Copyright 2009, 2013, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457