Důležité informace o hadí józe


Přečetla jsem mnoho různých knih o józe, meditaci a kundaliní. Hodně těchto znalostí se zachovalo na Dálném východě, jak víme. Skutečné kořeny satanismu jsou na Dálném východě, NE na Blízkém východě nebo v Mezopotámii, ačkoli je zřejmé, že naši bohové v této oblasti kdysi žili.

Sedm Satanových věží je alegorií čaker a zároveň jsou to fyzické značky na území od Dálného východu po Střední východ, označující cestu fyzické migrace z východu na západ.

Smyslem tohoto kázání je ukázat, že skrze Satana můžeme dosáhnout mnohem většího a neslýchaně rychlého pokroku v pozvedávání našeho hada. Většina jógových textů a příbuzných meditačních textů tvrdí, že prostřednictvím tvrdé práce, důsledné meditace [minimálně více než hodinu denně] a pokročilé praxe hatha jógy lze dosáhnout toho, že člověk nesatanista může být schopen pozvednout jeho hada za 22 let. Většina z těchto postupů zahrnovala odloučení se od světa v tzv. „ášramu“, odepření normálního sexu, potlačování orgasmu, dodržování přísné veganské stravy[žádné maso, mléčné výrobky, vejce ani jiné živočišné produkty] a nejrůznější další omezení.

Skrze Satana někteří z našich lidí pozvedli jejich hada ve velmi krátké době.

Nepřítel = omezení. Není divu, že mnoho nesatanistů, kteří intenzivně praktikují jógu a meditaci, kteří jsou sami, prochází nejrůznějšími problémy, děsivými zážitky a přísným programem proti životu, který je ve skutečnosti navržen nepřítelem, aby odradil jakéhokoli skutečného duchovního pokroku a zabránil mu.

V dávných dobách, než se objevilo křesťanství, bylo podmínkou, aby se člověk stal legitimním knězem, povznesený had.

Celým smyslem tohoto příspěvku je připomenout všem, že abyste MOHLI POZVEDNOUT VAŠEHO HADA, MUSÍTE BÝT SVOBODNÍ. To je celé poselství jógy, vyjma zkažených nauk, kterými ji zamořil nepřítel. Hatha [fyzická jóga] má za cíl zpružnit tělo a otevřít klouby a další oblasti, kde je uvězněná v důsledku zatuhnutí.

Jezte, jak se vám zlíbí, souložte, jak se vám zlíbí, dopřávejte si, jak se vám zlíbí. Buďte svobodní.

Sexuální orgasmus otevírá čakry. Jak jsem již napsala, mnozí autoři knih o meditaci obhajují zadržování spermatu a podobně. Většina z nich je již mrtvá a nikdo z nich se nedožil vysokého věku. Existují cvičení, která lze provádět v souladu s výše popsanou metodou, ale ta se nemají provádět nepřetržitě, jak tyto knihy tvrdí. Orgasmus je nezbytný jak pro fyzické, tak pro psychické a emocionální zdraví.

Náš milovaný Otec Satan nás vede k pravdě a dává nám poznání a schopnosti, které jsou daleko za hranicemi toho, kde jsou ti, kdo jsou sami, bez ohledu na to, jak moc jsou tito lidé oddáni jejich programům.

Jak jsem již napsala, nepřítel podporuje všechno, co je nepřirozené a proti životu. Sexualita je odsuzována a potlačována, aby se nepřítel zatraceně dobře pojistil, aby nikdo nepozvedl svého hada a nezažil žádný duchovní pokrok. Pamatujte na to, až budete sami číst nebo studovat jakéhokoli východní učení, meditační nebo jógové texty. Naši lidé dosahují pokroku v neslýchaně krátkých časových úsecích prostřednictvím Satana, a to bezpečným a zdravým způsobem.

Jakmile had zesílí a začne stoupat [často se stáhne zpět do kořenové čakry, dokud nevystoupá nad sluneční čakru], minulé zábrany [ať už jsou jakékoliv] a všechny psychologické problémy se dostávají do vědomí, aby mohly být vyřešeny a odstraněny. Had také očišťuje duši prostřednictvím astrálního elementu ohně.

SATANISMUS = BÝT SVOBODNÝKázání 21.11.2010

Toto je něco, čím se zde musím zabývat. V satanismu neexistují žádná dietní omezení. Co se rozhodnete jíst, je vaše osobní věc. Videa a dokumenty odhalující to, čemu se říká „průmyslové zemědělství“ stačí k tomu, aby mnozí uvažovali o vegetariánství.

Pro ty z vás, kteří jste vegetariány, pokud vám to vyhovuje a jste s tím spokojeni, je to skvělé a zaslouží si to uznání.

Před lety jsem po zhlédnutí dokumentu o průmyslovém zemědělství vegetariánství zkusila a vydržela jsem to asi měsíc. Nefungovalo to pro mě, protože jsem se věnoval těžkému vzpírání, gymnastice, bojovým uměním a běhání 20+ mil týdně a pracovala jsem manuálně jako kuchařka. Onemocněla jsem.

Chci tím říct, že lidé jsou všežravci [stvořeni k tomu, aby jedli obojí, maso i zeleninu]. Bez ohledu na to, co jíme, musíme zabíjet, abychom se najedli. Lvi, vlci a další masožravci zabíjejí, aby se najedli. Každá živá bytost na této zemi musí zabíjet, aby se najedla. Rostliny jsou živé organismy. Celý problém spočívá v tom, JAK se to dělá.

Průmyslové zemědělství je strašné. Není přirozené. Je to mučení zvířat, vykořisťování a týrání v extrémním měřítku. Promítá se to i do potravinového řetězce a celkové kvalitu potravin, které konzumujeme, a také na společnosti jako celku. Většina společnosti je nezdravá [zejména na Západě] v mnoha ohledech a mnozí jsou závislí na lécích na předpis. Kromě toho se při pěstování a sklízení zeleniny používá mnoho nepřirozených a škodlivých metod, které mají přímý škodlivý vliv na zdraví spotřebitelů. To se děje již dlouhou dobu [desetiletí].

Pro ty z nás, kteří jedí maso, existují určité společnosti, které prodávají maso z „bezklecových“ chovů a humánně chovaných zvířat. Našla jsem některé z těchto chovů jsou v supermarketech za ještě levnější cenu než maso od některých velkochovů, které praktikují průmyslové zemědělství. Ve větších městech jsou dokonce k dostání vejce od slepic z „volného chovu“. Čím více se zainteresovaná veřejnost dozvídá o hrůzném vykořisťování potravinářských zvířat, tím více změn k lepšímu se uskuteční.

Pro ty z vás, kteří se rozhodli být vegetariány, je důležité vědět, JAK se stravovat, abyste si zajistili zdravou stravu. Určité živiny lze získat pouze prostřednictvím živočišných bílkovin, jako je vitamin B-12 a taurin. Psi a kočky, kteří nedostávají ve stravě taurin, mohou oslepnout. Zástpuci obou těchto zvířat jsou přirozenými masožravci, kteří jsou stvořeni k pojídání masa. Je důležité, abyste měli znalosti o výživě a vyvážené stravě, a věděli, zda potřebujete doplnit nějaké vitamíny. Toto píšu hlavně pro dospívající. Pokud se rozhodnete stát vegetariánem, je důležité si o tom důkladně přečíst o a ujistit se, že dostáváte získáváte všechny živiny. Rostliny a a luštěniny nám dodávají téměř všechny živiny, které potřebujeme, ale existuje několik málo živin, o kterých byste měli vědět, abyste si zajistili vyváženou stravu, jejich doplňováním ve formě doplňků stravy.

Satanismus je v souladu s přírodou a přirozeným zákonem. Znovu opakuji, že v satanismu neexistují žádná omezení ohledně stravování. Jak a co se rozhodnete jíst, je jen vaše osobní věc. Satanovi VELMI ZÁLEŽÍ na zacházení se zvířaty a životním prostředí s respektem. Satan je Pánem Země. My satanisté se k Zemi máme chovat s úctou a péčí.Od chvíle, kdy jsem se dostala k Satanovi a pokročila v meditaci, spolu se zkušenostmi ostatních bratří a sester v Satanovi, se mi jasně vyjevilo, že většina toho, co je k dispozici o józe v mainstreamových knihkupectvých, zejména o hadí [kundaliní] józe, je navrženo tak, aby to člověku zabránilo v získání duchovních schopností a pozvednutí jeho hada.

Tyto knihy a zdroje prosazují celibát, dietární omezení a mnoho dalších omezení. VŠECHNA TATO OMEZENÍ PO PRAVDĚ PŮSOBÍ *PROTI* ZÍSKÁVÁNÍ DUCHOVNÍ SÍLY A POKROKU.

Vzhledem k intenzivnímu výzkumu [který jsem provedla, při čtení mnoha a mnoha různých knih o všech odvětvích jógy], takzvaným „mistrům“ trvalo desetiletí a ještě více, než pozvedli jejich hada. V jedné knize se uvádí průměrně „přes 20 let“, a to při životě v klášteře/ášramu, kde byl veškerý důraz kladen na každodenní meditaci a fyzickou jógu po mnoho hodin denně. Prostřednictvím Satana jsou zde někteří z vás, například velekněz Vovim, kteří úspěšně vyzvedli své hady za méně než dva roky. To spolu s tím, že ste museli pracovat na plný úvazek a čelit mnoha dalším rozptýlením. Ti z vás, o kterých vím, že to dokázali, jedí maso, mají aktivní sexuální život a žijí podle svého uvážení - BEZ JAKÝCHKOLIV OMEZENÍ.

Sama jím maso každý den a nikdy jsem neměla žádné problémy s duchovním pokrokem. Mám problém s tím, jak tyto knihy a tyto vnější zdroje NEÚNAVNĚ PROPAGUJÍ veganství [žádné maso, ani výrobky z něj]. Byla jsem vychována jako katolička a vzpomínám si na omezení týkající se masa, jako například v době „postní“ a „žádné maso v pátek“. Jíst maso bývalo hříchem, ze kterého se člověk musel vyzpovídat ve zpovědnici nějakému kreténskému pedofilnímu knězi. Všichni víme, že křesťanské programy byly vytvořeny a prosazovány proto, aby ODSTRANILY duchovnost.

Také vím, že orgasmus a aktivní sexuální život jsou zásadní pro duchovní pokrok. To je hlavním důvodem, proč křesťanské církve vehementně útočily na lidskou sexualitu, hlavně na sexuální potěšení. Orgasmus otevírá čakry a stimuluje hada.

Hatha [fyzická jóga] manipuluje tělem, hlavně páteří, aby tělo bylo svobodné, a aby Had mohl stoupat bez blokád, a tak energie duše mohla volně cirkulovat. Omezení vytvářejí velké překážky, ať už psychické nebo fyzické. Množství psychologických překážek, které má průměrný aktivní křesťan, je dostatečně velké na to, aby mu znemožnilo jakoli duchovně pokročit. Sexuální zábrany jsou nejhorší, protože udržují hada uzamčeného a neaktivního v kořenové čakře.

Meditace působí na mysl tak, aby odstranila psychické zábrany a problémy a had mohl volně vystoupit.

Na závěr - je JE VELMI DŮLEŽITÉ SI VŽDY PAMATOVAT, že cvičení - v [Hatha] a hadí józe FUNGUJÍ, jako například dechové techniky, protahovací ásany atd. Většina tzv. duchovních rad v těchto knihách a zdrojích je ODPADEM a je navržena, stejně jako křesťanství, aby vám zabránila v duchovním pokroku. Pamatujte si to.

 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU POKROČILÉHO SATANISMU

 

© Copyright 2010, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457