Můj rozhovor se Satanem


Měla jsem mnoho rozhovorů s Otcem Satanem a Azazelem, ale jen velmi málo z nich jsem si zapsala. Satan a jeho nejvyšší démoni se nezjevují každému tváří v tvář. Ti z nás, kteří pracují přímo s ním, když nám radí a diktuje pokyny, které máme plnit, ho vidí tváří v tvář.

Otec Satan je velmi klidný a chápavý. Svým lidem dává pocit vnitřního klidu. Neodpovídá žádnému ze stereotypních popisů. Je velmi jedinečný. Zjistila jsem, že ho člověk musí poznat sám. Není podobný ničemu, co jsem o něm kdy četla.

Satan mi často zdůrazňoval důležitost každodenní mocenské meditace. Také mi řekl, že „naše strana zvítězila“. Satan před dávnými časy prohrál bitvu, ale ne válku. Nedávno tuto válku vyhrál. Je zděšen stavem našeho světa.

Pro začátek chci všechny seznámit s několika věcmi, aby to, co se chystám říct dávalo lepší smysl. Při svých studiích jsem mnohokrát četla popisy prožitků blýzkých smrti. Četl jsem knihu o vojenském využití senzibilů. * Autor, který knihu napsal, byl vyškoleným senzibilem pro americkou armádu. V této knize měl kapitolu o smrti a umírání.
Zmínil se o „pekle“; o tom, co považoval za peklo. Byli to ty stejné staré hororové příběhy, kde se strach používá k manipulaci a ovládání, skrze nedostatek vědomostí na straně lidstva.
Následuje to, co k tomu řekl sám Satan:

Zde je úryvek z rozhovoru, který jsem s ním vedla:

Vzpomněla jsem si na Azazela a než jsem se nadála, seděla jsem vedle něho v jakémsi venkovním odpočívadle. Obloha byla taková, jakou bychom popsali jako zataženou/světle šedou. Byly tam mramorové bloky [mimozemský jev- něco, co bychom tu neviděli] a mramorová lavička, na které jsem seděla vedle něj. V dálce byla břidlicově zbarvená pyramida.

Než jsem se vzpamatovala, sednul si vedle mě na druhou stranu otec Satan, tak že já jsem byla uprostřed. Chvíli ke mně mluvil a tady je úryvek z rozhovoru. Slova mezi závorkami [ ] jsou má vlastní slova; nemohla jsem si vzpomenout na přesné znění některých částí rozhovoru.

Otec Satan: „Víš, proč má tato pyramida takovou moc?“ „Protože směřuje k nebi.“

[Pak jsem se ho zeptala, protože mě to zajímalo, i když mě příliš nerozrušovali zážizky mnoha lidí, kteří si myslí, že to, co viděli, je „peklo“.]

Otec Satan: „Existují [kapsy]„víry“ velmi destruktivní, negativní energie.“ „Nenávist, hněv, strach, vražda, smrt a všechny další [destruktivní] věci.“ „Jsou jako černé díry/červí díry.“ „Kumulují negativní energii jako vakuum.“

„Všimla sis při meditaci nějakého rozdílu?“

Maxine: „ano“.

Otec Satan: „Existují různé úrovně existence.“ „Když medituješ, povznášíš se na vyšší úroveň.“ „Existují různé úrovně a prostřednictvím meditace, žiješ na vyšší úrovni existence než většina ostatních.“ „Lidé, kteří jsou již na nižší úrovni, se mohou nechtěně navázat do tohoto víru negativní energie a být vtaženi dovnitř.“ „Ti, kteří [jako ateisté/nevěřící] jsou sami jsou náchylní ke všemu.“ „Nepřítel* ví, jak je využít.“

[Když se zmínil o „nepřátelích“, viděla jsem šedé.]

[Pak se zatvářil smutně a řekl] „Vím, že si to spojují se mnou.“

„Je tu místo, které máme pro zesnulé duše.“ „Viděla jsi ho.“

[Toto bylo to místo, které jsem viděla s barem a kouřícími lidmi].

„Chráníme každého, kdo k nám přijde.“ „Někteří jsou [pomýlení] a my je reinkarnujeme, dokud nevidí. pravdu a budou připraveni sem přijít.“ „Většina lidí [i těch kteří jsou sami] je reinkarnována.“

 


 

Azazel je znechucen „degenerací lidské duše“.

Na úrovni kořenové čakry byli lidské bytosti odříznuty od okolního energetického světa. [To symbolizují ti dva andělé, kteří střeží „strom života“ s plamennými meči]. Je to obdoba toho, jako když se podváže končetina a je tak znemožněna cirkulace krve nebo lymfy, přičemž končetina schne, chřadne a odumírá. Tak tomu bylo i v případě lidské duše, kterou „Jehova“ uzavřel před energií kundaliní. Naše duše drasticky zdegenerovaly. Vyvolání vzestupu hada kundaliní je nyní velmi obtížné a může být pro běžného člověka nebezpečné, protože jsme zvyklí fungovat na velmi nízké úrovni tzv. bioelektřiny.

Azazel mi řekl, že „Před 10 000 lety,“ jsme byli „blízko k dokonalosti.“ Žili jsme po boku bohů. „Země byla napadena.“

 

*[Odkaz na mylný koncept pekla] The Seventh Sense od Lyna Buchanana
©2003
Chcete-li si přečíst pravdu o „Pekle“. tak prosím klikněte zde: Smrt, posmrtný život a peklo

 

© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457