Satanský kužel moci


Kužely a pyramidy jsou odedávna spojovány s magickou mocí, protože mají tvar čaker lidské duše. Obrazy čarodějů a čarodějnic je téměř vždy zobrazovaly se špičatými klobouky. [Pro další informace týkající se původu kuželovitého tvaru, viz odkaz v dolní části této stránky]. „Kužel moci“ pro coven představuje tvar psychické energie, kterou se jim podařilo vyvolat a kterou směřují, když utváří kruh, aby prováděli magii.

Všichni členové sabatu se intenzivně soustředí na vytoužený cíl, který si představují v symbolu nebo obraze s nímž všichni souhlasí. Síla narůstá prostřednictvím tance, bubnováním, zpěvem [vibrováním slov moci najednou všemi členy], tleskáním a hudbou. Jak členové tančí kolem kruhu, tempo se zvyšuje a kužel síly se začíná zvedat nad kruhem, který tvoří jeho základnu. Ti, kteří mají otevřené třetí oko a plně posílené, budou schopni vidět energii, která je obvykle mihotavě stříbrné nebo modré světlo. Když velekněz/velekněžka ucítí. že je energie na svém vrcholu, dá pokyn členům, aby ji najednou všechnu uvolnili v podobě směrem k požadovanému cíli. Načasování je zde rozhodující.

Tanec v kruhu se dá provozovat i venku u ohně. To bylo běžné během každoročních oslav 30. dubna, v předvečer svátku Beltane. Ve starověku skupina tančila až do vyčerpání, se spojenýma rukama, směrem k ohni, dokud se všichni nevyčerpali nebo dokud někdo neomdlel, což znamenalo, že energie byla úspěšně vyslána. Kužel síly je prastará, univerzální praxí.

V některých částech starověké Sýrie byl kužel symbolem bohyně Astarte, fénické bohyně mateřství, plodnosti a války, známé také jako démonky Astaroth.

Pohanský/satanský původ kuželovitých klobouků

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 001-216-457


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU O COVENECH