V SATANISMU NEJSOU ŽÁDNÍ PROSTŘEDNÍCI


Toto kázání píši jako odpověď na dopis, který byl zveřejněn na webu Teens for Satan e-skupiny týkající se někoho, kdo využíval satanismus a předstíral vztah se Satanem, aby manipuloval s ostatními lidmi. Oběti byli mladé a nevědomé.

SATANISTICKÉ MINISTERSTVO JE ZDE POUZE PRO VEDENÍ A PODPORU - NIKDO NEVSTUPUJE MEZI NĚKOHO A JEHO OSOBNÍ VZTAH SE SATANEM. V SATANISMU NEJSOU ŽÁDNÍ PROSTŘEDNÍCI!

Stačí jeden člověk, který má trochu inteligence a větší manipulativní schopnosti než průměrný člověk. Manipulační schopnosti může získat během výkonu trestu ve vězení. Bývalý vězeň se pak dostane ven a hledá mladé nebo zranitelné lidi, na kterých by se mohl přiživivovat. Je více než pravděpodobně, že užívá drogy, i když méně než jeho následovníci, kteří zůstávají pod jeho kontrolou, a s tím, co tito jedinci dělají, tak pokud ještě nebyli ve vězení, tak je více než pravděpodobné, že se tam dostanou. Drogy jsou součástí kontroly. Charles Manson se to naučil ve vězení a aplikoval to na své následovníky. Bral menší množství drog, zatímco jeho následovníci se zfetovávali do němoty. To byl jeden ze způsob, kterým s nimi manipuloval. Většina z nich nyní tráví zbytek života ve vězení.

Dnes byl ve skupině pro teenagery zveřejněn další dopis. Dívka je panna. Je s tím spokojená. Její kamarádka se ptala, zda musí „přijít o panenství, aby se mohla stát satanistkou“.

Jde o to, abyste nezapomněli, že pravý satanismus je o tom být sám sebou a být svobodný. Od nikoho se neočekává, že bude dělat něco, co je mu nepříjemné, nebo něco, co není součástí jeho přirozenosti.
Nechávám každého, aby se řídil svou vlastní přirozeností
— Satan [z Al Jilwah]

O magické praxi jsou napsány knihy, myslím, že některé od Aleistera Crowleyho. Tyto nauky čtenáře poučují, že musí dělat určité věci, aby prolomili bariéry. To jsou naprosté nesmysly a já je přirovnávám k tomu, jako kdybyste vyšli před velký náklaďák, abyste poznali, jaký je to pocit, když vás přejede [pokud to člověk přežije]. Já jsem adept. Nikdy jsem se nemusela uchýlit k těmto dezinformacím a nesmyslům. Ani nikdo jiný by neměl.

Existuje mnoho různých způsobů, jak posílit vaše já, překonat sebe sama, vaše omezení, a to jak fyzická, tak psychická, aniž byste se museli uchylovat ke škodlivým činům. Například pokročilý trénink bojových umění dává člověku obrovskou moc. Tou, pokud je správně nasměrována a použita, můžete dosáhnout nejrůznějších výkonů. Většina mistrů bojových umění nemá znalostí, jak tuto moc použít mimo fyzický boj. My Satanisté je máme.

Lidé, kteří využívají děti nebo tvrdí, že mají „styky“ s ďáblem, aby manipulovali s ostatními a živili se jejich energií, jsou ve skutečnosti velmi slabí. Jediné zasvěcení, které člověk potřebuje, je mezi ním a Satanem. Žádní „velekněží/velekněžky" ani nikdo jiný by neměli mít nad druhým člověkem žádnou kontrolu nebo moc. Satanští duchovní nabízejí vedení a podporu - to je vše. Členové satanského kněžstva jsou nadaní lidé, kteří mohou působit jako média v oblasti předávání vědomostí, ale pokud máte někdy pochybnosti, tak jděte za Satanem sami přímo. Pokud se vám něco nezdá, tak to nepřijímejte.

Pamatujte, že jako pro satanisty je nám autoritou pouze sám Satan. Nezodpovídáme se žádným lidským bytostem.ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU PRO NOVÁČKY

ZPĚT NA STRÁNKU S KÁZÁNÍMI

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457