Duchové


Duchové jsou duše, které se nepřenesly dál a zůstávají uvězněné v astrálu. Většina duchů NENÍ jen „prázdnými schránkami“, jak se snaží hlásat židovský mysticismus. Většina duchů má emoce, jejich osobnost je neporušená a všichni jsou uvědomělí. Duše je jako voda a bere na sebe podobu/vzhled těla, v němž žila. Duchové mohou být uvězněni z mnoha důvodů. Většina z nich nemá klidu, protože stále mají nějaké velké problémy, které prostě nenechají nedořešené. Lidé, kteří meditují a mají silnou duši, vystupují na astrálu jako maják. Vzpomínám si, že před lety si ode mě nechala kamarádka mého syna a její manžel duchovně číst v jedné rušné restauraci za dne. Je také jasnovidka. Měla v bytě ducha, který se spřátelil s jejím synem [kterému tehdy bylo pouhých pět let]. Tento duch ji také následoval do jejich nového domu, když se rodina přestěhovala.

Najednou, přímo když mi o něm vyprávěla, řekla: „On je... je tady“. Samozřejmě, že šel přímo za mnou, vstoupil do mě a začal prostřednictvím mně promlouvat. Zemřel na alkoholismus na začátku padesátých let v tom prvním domě, ve kterém žili, byl velmi osamělý a spřátelil se s jejím synem, který ho mohl vidět a komunikovat s ním. Velmi se obával, že by ho mohli odmítnout, a ujišťoval všechny [prostřednictvím komunikace se mnou], že by nikdy nikomu neublížil. Viděl jsem pokoj, kde zemřel, i postel, na které umřel. Po tom co komunikace skončila, řekla mi, že k ní domů přišlo několik dalších jasnovidců a obě jí řekly totéž, co já.

Existují různé úrovně duchů. Duchové první úrovně a duchové druhé úrovně. Duchové první úrovně jsou jako duch o kterém jsem psala výše. Mohou je vycítit průměrní lidé, kteří jsou trochu otevřenější na duševní úrovni, a děti, které jsou dostatečně otevřené, aby je viděly a cítily. Tito duchové nemají velkou sílu a často jsou duchovními oběťmi. Mají různé důvody, proč nepokračují dál. Patří mezi ně například to, že byli zavražděni, zejména v případech, kdy vrah nebyl dopaden, a/nebo nebylo nalezeno tělo, nebo jde o jiné neobvyklé či zvláštní případy, které se podílely na jejich smrti. Duše nemá klid. Často tělo není nalezeno nebo není pohřbeno příčemž, si duše přeje, aby bylo pohřbeno. K smrti také mohlo dojít nešťastnou náhodou. Osoba se mohla ztratit a snaží se oznámit rodině, že je mrtvá.

Někteří dokonce ani nevědí, že jsou mrtví. Můj syn se spřátelil se dvěma bratry. Bylo to velmi smutné. Mladší z těchto bratrů [v pozdní adolescenci] byl malého vzrůstu. Jeho přítelkyně se ráno probudila po noci těžkého flámování a našla ho ztuhlého, prochladlého a úplně mrtvého - následkem otravy alkoholem. Druhý den jsem se na něj naladila a on ani nevěděl, že je mrtvý a divil se, proč jsem se obtěžovala ho kontaktovat.

Někdy se duch pokusí sdílet něco, co považuje za důležité, dříve než než se přesune dál. To se může stát i do týdne po jejich smrti. Pak se po několika dnech přesunou dál. Můj strýc [který byl slabou duší] se se mnou před dlouhou dobou snažil komunikovat a rovněž s mou matkou. Trochu mě to vyděsilo, protože jsem tehdy byla ateistka a nechtěla jsem se tím zabývat, protože jsem nevěřila v existenci duší ani v něco takového, ale když mi matka řekla, že ho také cítila, ale ignorovala ho, věděla jsem, že je to skutečné. Spojil se se mnou tím, že mi ukázal jeho smrt v nekrologu v novinách. Byl k tomu konkrétní osobní důvod týkající se jiného mého příbuzného.

Dobrá, teď jsou tu takzvaní duchové druhé úrovně. Ti jsou něco jiného. Tyto duše jsou mnohem vzácnější než ty, o kterých jsem právě psala. Tito byly mocnými čaroději a čarodějkami už za života, a VÍ, ŽE JSOU MRTVÍ - poltergeisti a ti, kteří dokáží způsobit nejrůznější chaos a spoušť na určitých místech. Někteří mohou dokonce pohybovat předměty, způsobovat zranění, řezné rány a podobně živým bytostem - lidem i zvířatům. Jejich přítomnost je evidentní a většina lidí, dokonce i těch, kteří nejsou senzibili, dokáže vycítit jejich přítomnost.

Energie vody je v mnoha případech chladná a provázející smrt. V místech, kde došlo k násilným úmrtím, se často vyskytují problémy s vodou, obvykle ve formě nevysvětlitelných úniků vody.

 

© Copyright 2011, 2013, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457