PŘÍRUČKA:
JAK PŘISPĚT SATANOVĚ RADOSTI POMOCÍ KRYPTOMĚN


Níže najdete velmi obsáhlý návod, jak přispět pomocí Bitcoinu. Tyto různé způsoby nákupu a posílání kryptoměn budou poměrně snadné. Poté, co si je jednou vyzkoušíte, tak už to pro vás bude velmi snadné. Těm, kteří jsou na to zvyklí, to zabere doslova jen pár minut a příliš se to neliší od dárcovství přes PayPal - jen je to pro všechny zúčastněné bezpečnější.

Níže jsou uvedeny různé metody.

Přispívání kryptoměnami je snadné. V Satanově radosti jsme se rozhodli přejít na dárcovství v kryptoměnách kvůli nespravedlnosti a nerovnému zacházení, kterého se našemu náboženství dostává ve srovnání s mnoha jinými v současném finančním systému. Tradiční zpracovatelé plateb, dokonce i banky, nyní označují mnoho lidí za „konspirační teoretiky“ a vedou finanční válku proti každému, kdo má jiný názor než oni. To se děje už celé roky.

Aby Satanova radost mohla přežít, jsou zapotřebí finační příspěvky. Níže je uvedeno 6 různých způsobů, jak přispět pomocí kryptoměn. Všechny tyto metody jsou mnohem lepší než PayPal.


Metoda dárcovství 1 -  Prostřednictvím mobilní peněženky Exodus

1. Stáhněte si peněženku Exodus z obchodu Google Android Store nebo Apple Store.

2. Spusťte aplikaci a nechte ji otevřít, dokud nebudete mít funkční peněženku. Stiskněte obrázek bitcoinu a poté stiskněte v pravém horním rohu šipku, která směřuje dolů. Zkopírujte si tuto adresu peněženky a přejděte do hlavního rozhraní.

3. Přejděte na čtyři čtverečky na logu vpravo dole a stiskněte je.

4. Poté se objeví panel s nápisem "Buy Crypto". Ten stiskněte a poté stiskněte tlačítko Next.

5. Zadejte částku, za kterou chcete Bitcoin nakoupit. Například 200 dolarů.

6. Stiskněte tlačítko "Agree and Continue".

7. Otevře se váš prohlížeč. Poté se ujistěte, že je částka správná, a stiskněte tlačítko "Proceed - Total amount X.XX".

8. Poté zadejte svou e-mailovou adresu. Obdržíte ověřovací e-mail a měli byste zadat heslo. K tomuto účelu je nejvhodnější použít jednorázový e-mail nebo sekundární e-mail, nikoli váš hlavní.

9. Po ověření se zobrazí okno s vaší adresou BTC. Tato adresa by měla odpovídat adrese, kterou jste viděli v kroku č. 2.

10. Dále stiskněte tlačítko "Proceed". Poté budete vyzváni k zadání údajů o vaší platební kartě a po několika minutách obdržíte bitcoiny do své peněženky Exodus.

11. Až kryptoměny dorazí [mělo by to nějakou dobu trvat, ale nebojte se tohoto prodlení, je pro kryptoměny normální], můžete přejít do Bitcoin peněženky ve vaší aplikaci Exodus. Měli byste mít dané množství Bitcoinů, které jste si koupili dříve.

12. Poté stiskněte tlačítko "Send", tedy tlačítko vlevo nahoře, na kterém je zobrazena šipka směřující od vás. Stiskněte ho.

13. Nyní stisknete slovo "All", což znamená, že odešlete všechny právě zakoupené bitcoiny (popřípadě zadejte vámi zvolenou libovolnou částku).

14. Nyní musíte buď zkopírovat a vložit adresu bitcoinové peněženky Satanovy radosti [která je na stránce o finančním dárcovství], nebo stiskněte znak QR kódu a naskenujte QR na stránce o finančním dárcovství Satanovy radosti. Adresa se do políčka po naskenování QR kódu vloží automaticky.

15. Ujistěte se, že kryptoměnu skutečně odesíláte na správnou adresu.

16. Stiskněte tlačítko Next a pak pomocí tlačítka Swipe (přejetí) odešlete Bitcoin.

17. Bitcoin by měl být odeslán.

18. GRATULUJEME, PŘISPĚLI JSTE SATANOVĚ RADOSTI!Metoda dárcovství 2 - prostřednictvím peněženky Trust Wallet

1. 1. Stáhněte si peněženku Trust z obchodu Google Android Store nebo Apple Store.

2. Spusťte aplikaci, projděte úvodními kroky a otevřete peněženku.

3. Po otevření peněženky stiskněte tlačítko Bitcoin na obrazovce a uvidíte adresu vaší BTC peněženky.

3. Stiskněte tlačítko "BUY" v horní části obrazovky a poté vyberte Bitcoin.

4. Nastavte požadované zakoupené množství a vyberte poskytovatele [Všichni jsou si podobní, ale někteří poskytovatelé mohou některé platební karty zamítnout. Pokud je transakce zamítnuta, přejděte k jinému poskytovateli].

5. Na dalších obrazovkách budete muset u některých poskytovatelů zadat údaje o vaší kreditní/debetní kartě, zatímco jiní vás požádají o ověření vašeho e-mailu. Po provedení všech těchto úkonů stiskněte tlačítko Next, dokud se neobjeví poslední obrazovka.

6. Po dokončení všech výše uvedených kroků budou bitcoiny zakoupeny a po určité době se objeví ve vaší peněžence Trust Wallet.

7. Poté stiskněte tlačítko "Send" v levé horní části obrazovky.

8. Vložte adresu příjemce [adresu Bitcoinové peněženky Satanovy radosti] a stiskněte "Max" částku nebo zadejte libovolné množství BTC, které chcete odeslat. Můžete také naskenovat QR kód ze stránky o finančních darech. Ujistěte se, že jste zadali správnou adresu.

9. Stiskněte tlačítko "Continue" v pravém horním rohu obrazovky.

10. Zobrazí se okno s nápisem "Transfer" a pak stiskněte "Confirm".

11. GRATULUJEME, PŘISPĚLI JSTE SATANOVĚ RADOSTI!
Metoda dárcovství 3 - Prostřednictvím centralizované bitcoinové burzy

1. Zaregistrujte si účet na některé z následujících bitcoinových burz: Binance, Gemini, Kraken, KuCoin, Crypto.Com, coinmate.io/cs. Obvykle to trvá okolo 5 minut.

2. Na většině těchto burz musíte projít ověřovacím testem, který ověří vaše osobní údaje. Jiné vám mohou umožnit transakce s malými částkami pouze s předběžným ověřením. Paypal a další tradiční metody dárcovství mají stejný ověřovací proces, a to nejedná se o nic negativního. Tyto burzy, se stávají jakýmisi kryptobankami.

3. Po ověření si můžete koupit Bitcoin nebo na některých z burz také XMR či ZCASH. Pro začátečníka, který chce přispívat, je obvykle lepší zůstat u Bitcoinu.

4. Po zakoupení [k nákupu, který se uskuteční krátce poté, bude třeba vložit vaši platební kartu nebo provést vklad z vašeho bankovního účtu] by se bitcoin měl normálně objevit ve vaší „Spotové peněžence“ zmíněné burzy.

5. Najděte BTC a stiskněte ho. Otevře se nový panel. Na tomto panelu bude tlačítko "Withdraw". To znamená, že chcete vybrat své Bitcoiny na vámi zvolenou adresu. Po stisknutí tlačítka "Withdraw" budete vyzváni k zadání adresy. Zkopírujte a vložte adresu pro darování Bitcoinů nebo ji naskenujte pomocí QR kódu.*

6. Proveďte kroky, které burza požaduje k potvrzení, a poté výběr potvrďte. Výběr by měl poté proběhnout.

7. GRATULUJEME, PŘISPĚLI JSTE SATANOVĚ RADOSTI!

* V kroku 5 si můžete vybrat adresu vaší peněženky Exodus nebo Trust Wallet nebo jiné Bitcoinové peněženky a vybrat na ní před odesláním adresu Satanovy radosti. Tato metoda je určena pro trochu zkušenější uživatele.Metoda dárcovství 4 - Prostřednictvím Bitcoinového bankomatu


1. Jedná se o jednu z nejjednodušších metod, kterou lze provést anonymně. Není nutné to dělat anonymně a v některých zemích tato medota může být k dispozici, zatímco v jiných ne.

2. Najděte místní Bitcoinový bankomat. Jsou k nalezení ve většině velkých měst v Evropě, USA a mnoha dalších zemích.

3. Ujistěte se, žeu sebe máte hotovost, kterou chcete přispět, v bankovkách [žádný z těchto bankomatů nepřijímá mince].

4. Jděte k bankomatu, a pokud je nutný registrační proces, tak postupujte podle něj. Pokud ne, tak možná budete moci přispět bez udání osobních údajů.

5. Bankomaty na bitcoiny obvykle zahrnují několik kroků, které musíte dodržet. Ty zahrnují nastavení ceny, vložení hotovosti do bankomatu a následné stisknutí tlačítka "NEXT" (dále), než budete požádáni o zadání adresy, kterou obvykle zadáte buď ručně [musíte pečlivě zadat adresu Bitcoinové peněženky Satanovy radosti], nebo můžete naskenovat QR kód, který je zobrazen na stránce o finančních darech Satanovy radosti, a to tak, že telefon s QR kódem přiložíte k bankomatu, aby jej čtečka bankomatu mohla naskenovat. Poté se vloží adresa peněženky a vy stisknete tlačítko "next" (dále), dokud nedojde k odeslání bitcoinu. Bitcoiny by měly dorazit na adresu peněženky Satanovy radosti.

6. GRATULUJEME, PŘISPĚLI JSTE SATANOVĚ RADOSTI!

*Negativem této metody je, že většina BTC bankomatů si účtuje vysoký poplatek. To je protihodnotou za to, jak je tato transakce snadná - nijak se neliší od zadavání bankovních příkazů přes normální bankomaty.Metoda dárcovství 5 - Prostřednictvím centralizované kryptoměnové burzy - ale s pomocí kryptoměny XMR.


1. Jelikož je tento typ darování náročnější, tak postupujte podle stejných kroků jako v časti 3. Musíte se však ujistit, že vámi vybraná burza prodává kryptoměnu XMR.

2. Tuto kryptoměnu si koupíte a pak ji výše uvedeným postupem vyberete do své peněženky Exodus, Trust Wallet nebo jiné peněženky.

3. Poté, co byla krptoměna vybrána a plně se usadila ve vaší peněžence [transakce XMR trvá nějakou dobu], můžete poslat XMR Satanově radosti, přičemž tato transakce bude anonymní a nebude možné ji vysledovat zpět k vám.

4. GRATULUJEME, PŘISPĚLI JSTE SATANOVĚ RADOSTI!

5. Je dobré peněženku z telefonu po použití odinstalovat, úplně ji vyřadit a pokaždé, když chcete darovat, ji znovu nainstalovat. Nebo si ji můžete ponechat pro budoucí pohodlí, pokud vám tolik nezáleží na anonymitě.

*Mezi další způsoby, jak to lze udělat, je, že si člověk může koupit XMR, hostovat si vlastní peněženku, kromě mnoha dalších metod. Ty dále zvyšují anonymitu, ale také zvyšují výši poplatků, které mohou vzniknout, a vyžadují hlubší znalosti.Metoda dárcovství 6 - Nákup prostřednictvím známého


1. Najděte si přítele nebo příbuzného, který ví o Bitcoinu a podobných věcech a neokrade vás.

2. Požádejte ho, aby vám zakoupil X bitcoinů a vyměnil vám je za X peněz v hotovosti.

3. V telefonu musíte mít nastavenou peněženku. Řekněte jim, aby vám na ní poslali bitcoiny [peněženky Exodus a Trust Wallet jsou snadno použitelné a preferované].

4. Bitcoin by vám měl dorazit a poté jej můžete odeslat způsobem vysvětleným výše v částech 1 a 2. Odeslání spočívá především v tom, že po výběru Bitcoinu stisknete tlačítko "Send" a vložíte adresu Bitcoinové peněženky Satanovy radosti.Zpět na stránku o finančních příspěvcích


© Copyright 2022, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457

Domovská stránka