Všudypřítomný Nazaretský


Nazaretský se skládá jen z ukradených legend, ukradených identit a snůšky nesmyslných, bezcenných, pokryteckých a rozporuplných nauk. Myslím, že v celých dějinách neexistovala postava, která by byla tak smyšlená jako tento nazaretský idiot, a proto, že je lží, tak se může měnit podle doby.

Byl vymyšlen jen jako rozptýlení pro masy, se záměrem odstranit veškeré duchovní poznání a moc od lidí a předat ji do rukou hrstky ovládajích lidí, na úkor všech.

Křesťanství přežilo, protože se vždy přizpůsobovalo době, stejně jako tak činí dnes. Křesťanská církev nakonec zákeřně připustila, že Země není placatá. Kdyby to neudělala, nikdy by se jí nepodařilo přežít. To je jen jeden z mnoha příkladů.

Pokud jde o Nazaretského, tak nyní nasadil tvář New Age. Učení původních bohů a starověkých lidí jsou najednou připisovány Nazaretskému. Ať už pocházejí z Egypta [Někteří jedinci s dvojciferným IQ jsou dost hloupý, aby tvrdili, že byl „faraon“].

V 60. a 70. letech byl ideálním hipíkem. Nyní je velkým učitelem těchto new age keců a vtipu o „pravidle tří“, což samozřejmě zahrnuje i ty hnusné anděly a židovsko-křesťanskou mystiku.
Během křížových výprav byl křesťanským válečníkem, který vedl křesťanské armády, aby vyvraždily všechny, kdo jim stáli v cestě - „Kupředu, křesťanští vojáci.“ Pokud jde o Islám, tak stále existuje, ale tentokrát už ne jako „syn boží“, ale jako, ale jako prorok.

Zdá se, že je všude a že se přizpůsobuje každému trendu a každé kultuře. Stačí připnout tuto otrhanou nebohou profesionální obět na dvě dřevěné tyče a je tam. Jediná věc, která je skutečná ohledně tohoto všudypřítomného klauna, je sebevražedné učení, které má za cíl změnit celou společnost v poddajné otroky. Základní poselství se nikdy nemění.

To je podobné neškodně vypadajícímu hlodavci, který přenáší smrtící parazity, kteří zamořují lokalitu, jako se to stalo s epidemií moru ve středověku.

Protože je smyšlený, mohou z něj udělat, co se jim zlíbí, pokud se tak děje zákeřně. Může být kdykoli čímkoli a kdekoli. Na jedné straně je celibátník a „boží syn“. Na druhé straně, aby se přizpůsobil sexuální otevřenosti dnešní doby, má sexuální vztah s Marií Magdalenou.

Protože nové poznatky přišly z Dálného východu, tak tam samozřejmě byl od svých „13 do 30 let“, protože neexistuje žádný písemný záznam, takže si mohou vymyslet cokoli, co se jim zlíbí. Tímto způsobem mu mohou připsat mnoho Východních učení a tvrdit, že „vše je jedním“. Ano, „vše je jedním“, dokud se někdo nezmíní o „Satanovi“ a pak dojde k popírání nebo defenzivnímu jednání ze strany těchto šprýmařů

Protože se homosexualita stává stále otevřenější, tak nyní části evangelia Jana, které byly příhodně vymazány, tvrdí, že měl sexuální pohlavní styk s jiným mužem. Může být čímkoli kdykoli a kdekoli.

Nazaretský nikdy na nic přímo neodpověděl. Tímto způsobem, každý může citovat tu a tam, jak uzná za vhodné. Jeho podobenství pasují na jakoukoli situaci v jakékoli době a nic neříkají. Mohou být vykládány 100 různými způsoby. Stačí ho nasadit na tyč a začít!


ZPĚT NA PRAVDA O KŘESŤANSTVÍ

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANOVY RADOSTI