Pravda o andělech


Zdá se, že andělské bytosti se řídí stejným vzorem při jednání s lidmi. Jsou známé pod různými jmény; „pozorovatelé“, „strážci“, „strážci brány“ a jejich povahou je bránit lidstvu v jakémkoli pokroku, zejména v oblasti duchovní moci nebo poznání. Jsou jako dozorci v koncentračním táboře; „strážné věže“. Andělé jsou mimozemšťané, kteří nenávidí lidi, a jejich cílem je udržet lidstvo v duchovním zotročení a bez moci.

Ti, kteří jsou sami a ponoří se do okultismu a příliš hluboko, se často setkají s nepříjemnými zkušenostmi [opět, STRACH je často používán jako prostředek k ovládání]. Tak či onak, ti, kteří jsou sami jsou často podvodem svedeni do vztahů s anděly.

Samozřejmě existují různé varianty, ale tady je to, na co se má člověk zaměřit - uvidíte to, pokud si přečtete něco o zážitcích lidí:

Potkala jsem se s těmito entitami a jsou všechno, jen ne laskavé. Přinášejí smrt, neštěstí a jako oběti si vybírají děti. Viděla jsem to mnohokrát. Lidé, kteří se věnují andělské magii, jsou buď nesmírně arogantní, nebo jejich osobní život skončí katastrofou. Jeden člověk, který se zabýval takovými věcmi, měl těžké deprese a propadl drogám.

Když jsem byla malá, matka mi řekla, že její rodiče měli dítě, holčičku, několik let před jejím narozením. Tato holčička, když jí byly dva roky [byli křesťané] ukazovala a říkala „anděl“, „anděl“. Brzy poté se uhodila hlavou v tramvaji, když sebou trhla při zastavení a brzy zemřela na komplikace.

Křesťanskou ženu, která čekala dítě, navštívil anděl. Anděl jí řekl, že se dítě narodí mrtvé. Dítě se samozřejmě narodilo mrtvé.

Andělé apokalypsy shazují oheň, pohromy a všechny ostatní druhy hnusu na lidstvo.

Andělé vykořisťují děti a berou jejich duše, aby je použili jako zdroje energie, kterou se andělé a další mimozemské entity živí.


ZPĚT NA PRAVDA O KŘESŤANSTVÍ