Původ satanismu na Dálném východě


Na základě dlouholetého výzkumu a vedení od našeho milovaného Otce Satana jsme objevili skutečné kořeny satanismu. Dospěli jsme k tomu, že vzhledem k tomu, že judaismus, křesťanství a islám jsou bezkonkurenčními a zjevnými podvody vůči lidstvu., tak tvrzení těchto programů ohledně původu lidstva na Blízkém východě, jsou lži a zastírací manévry, které mají podpořit klamání a matení lidí, pokud jde o pravdu. Duchovní poznání a učení přišly do Egypta a Mezopotámie z Dálného východu.

Dálný východ je také místem odkud judaismus a křesťanství ukradly jejich učení, zkomolili je a nahradili je podvodnou špínou, s cílem odstranit z obyvatelstva veškeré duchovní poznání. Jejich stezka lží je plná zavražděných, umučených, zatracených a duchovní degenerace lidstva. Další a další lži jsou pro tyto programy vytvářeny, aby zakryly jejich páchnoucí základ z mrtvol, ničení historických artefaktů, a nehoráznou korupci.

Při provádění jakéhokoli vlastního výzkumu/studia týkajícího se oborů Dálného východu, je velmi důležité mít na paměti, že bohužel mnoho zdrojů bylo silně znečištěno křesťanskou špínou a lžemi, jako je tomu ostatně ve většině oblastí. Pravým cílem satanismu [kořen slova/jména „SAT“ ze všech jmen a variací jména Satan znamená v sanskrtu, jednom z nejstarších jazyků světa, „PRAVDA“], je pokrok našich duší a posílení sebe sama. Nesmyslné kecy, jako jsou odkazy na jakousi „morálku“ a „osobním chování“ by měly být vyřazeny jako odpad. Ty ve skutečnosti nemají vůbec nic společného se získáním schopností mysli a duše. Poznání a jeho uplatňování jsou jediným klíčem.

„Až do třináctého století se jantra-tantrické praktiky rozvíjely v širokém měřítku v celé východní Indii. Ve třináctém století muslimští nájezdníci zničili proslulé univerzity a centra vzdělanosti v zemích Jantra-Tantry a zničili tisíce svazků literatury ve formě knih, rukopisů a ikon. Lidé praktikující umění Jantra-Tantry byli zmasakrováni a ti, kteří si dokázali zachránit život uprchli do jižní Indie, Ásámu a zemí jako Nepál, Tibet, Barma, Cejlon a Jáva. V novějších dobách čínští nájezdníci, kteří drancovali Tibet, dále ničili kláštery a literaturu Yantra-Tantry.“
Zdroj: Power of Mantra and Yantra, P. Khurrana

Jak můžeme snadno vidět z výše uvedeného úryvku, křesťanství a islám nejsou ničím jiným než hrozivými nástroji ke zničení veškeré pravé duchovnosti a jejímu nahrazení falešnými podvodnými lžemi a zkažeností. Mnohé již bylo zničeno. Satan nás vede k pravdě skrze naše vlastní studium a skrze otevření naší duše a mysli.

DŮLEŽITÉ! VĚTŠINA UČENÍ A DOKTRÍN STARÝCH NÁBOŽENSTVÍ BYLA ZKOMOLENA. IGNORUJTE JE. CVIČENÍ, JAKO JSOU CVIČENÍ V HATHA A KUNDALINÍ JÓZE, DECHOVÁ CVIČENÍ, CVIČENÍ BOJOVÝCH UMĚNÍCH ATD. JSOU JINOU ZÁLEŽITOSTÍ A JSOU VELMI MOCNÝM ZPŮSOBEM ZÍSKÁVÁNÍ TAKZVANÉ ČARODĚJNÉ SÍLY, VRIL, ČI. JEJÍ ZÍSKÁVÁNÍ JE PODSTATOU SATANISMU.

Původ satanismu na Dálném východě
POSELSTVÍ OD SATANA: DŮLEŽITÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE JÓGY
Osmidílná cesta pokročilého posílení bohyně Astaroth - aktualizováno 15.10.2009
Duchovní kódová slova
Zdroje [knihy, DVD, odkazy] - aktualizováno 15.10.2009
21.11.2010: DŮLEŽITÉ INFORMACE O HADÍ JÓZE A ODHALENÍ LŽÍ V MAINSTREAMOVÝCH JÓGOVÝCH DOKTRÍNÁCH

 

© Copyright 2009, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457