Finanční přispívání


Křesťanské církve mají miliardy a miliardy dolarů. Aby se mohl satanismus rozvíjet, tak jsou potřeba peníze. Joy of Satan Ministries může s dostatečnými prostředky udělat mnohem více. Za posledních 20 let poskytla Satanova radost obrovské množství duchovních informací, znalostí a podpory. Mnohé z toho bylo možné díky rozsáhlému osobnímu úsilí jednotlivých členů a finanční dary v tomto ohledu nesmírně pomáhají.

Přispějte na propagaci a rozvoj satanismu ještě dnes!

Účelem církve je učení a poznání. Satanismus je o poznání. Joy of Satan Ministries zpřístupňuje poznání zdarma a všem. Mnohé z těchto znalostí jsou těžko dostupné, potlačované a vzácné. Dosud existující články jsou často aktualizovány a nové poznatky jsou často zveřejňovány.

Duchovní Satanovy radosti poskytují znalosti, podporu a vedení v online skupinách Satanovy radosti.

Finanční příspěvky jsou používány na výzkumné materiály, údržbu webových stránek JoS, inzerci, tvorbu nových webových stránek a na propagaci a rozvoj satanismu.


Aktualizace: 24. ledna 2023

Aktualizace adresy Bitcoin a XMR. Předchozí jsou také stále funkční. Důvodem pro aktualizaci je ochrana soukromí přispěvatelů. Satanova radost z celého srdce děkuje těm, kteří přispívají k rozvoji duchovního satanismu.

Od této chvíle používejte níže uvedenou adresu.


Aktualizace: 13. června 2022

Jak přispět kryptoměnami: Průvodce


Aktualizace: 2. června 2022

Adresa peněženky Bitcoin byla aktualizována. Předchozí je také zatím funkční. Důvodem pro tuto aktualizaci je zvýšení soukromí přispěvatelů. Satanova radost z celého srdce děkuje těm, kteří přispívají na rozvoj duchovního satanismu.

Od nynějška používejte níže uvedenou adresu.

PS: Pokud pošlete jakýkoli dar na předchozí Bitcoinovou peněženku do 5. června, tak bude přijat.


Aktualizace: 22. března 2022

Na základě zpětné vazby od členů jsme níže zahrnuli také možnost přispět v kryptoměně ZEC/ZCASH. Ta je podobně jako Monero, kryptoměnou zaměřená na ochranu soukromí, kterou lze snadno koupit na jakékoli kryptoměnové burze. Pro ty, kteří chtějí přispět, budeme také publikovat velmi jednoduché instrukce. Přispívání v kryptoměnách je ve skutečnosti velmi snadné a obeznámíte se s ním snadno již po prvním pokusu. Na internetu existuje mnoho služeb, které přispívat v kryptoměnách umožní velmi snadno každému.


Aktualizace: 15. března 2022

Přecházíme na dárcovství pouze v kryptoměnách. Rozhodli jsme o tom po důkladném zvážení. Se polečností Paypal mámě pouze špatné zkušenosti a její obtěžování z ní činí nevhodné médium pro přispívání, ale také představuje problém, pokud jde o soukromí. Nedávné události proti svobodám v Západním světe, ale i obecné zacházení s „disidenty“, které hraničí časy Sovětského svazu, jsou dostatečným důvodem. Normální finanční systém je v tuto chvíli příliš omezován nepřítelem. Dříve neexistovala žádná jiná lepší alternativa, ale nyní ji poskytují kryptoměny. Všem doporučujeme, abyste se s nimi blíže seznámili, abyste mohli přispívat, ale také pro sebe a pro vaši vlastní budoucnost. Je to velmi snadné, pohodlné, ale může se také ukázat jako užitečné pro každého, kdo se tyto základní věci naučí před masovou adaptací kryptoměn.


Aktualizace: 12. ledna 2022:

Možná plně přejdeme na dárcovství pouze v block-chainu/kryptoměnách, ale až po oficiálním rozhodnutí. Snadnost použití a kvalita kryptoměnových systémů je nadřazená Paypalu a podobným transakčním platformám.


Aktualizace: 17. září 2021:

Kvůli rozsáhlé online cenzuře a hrozbám, které se odehrávají ve Spojených státech západním světě proti našim svobodám a finančním svobodám, bude Satanova radost od nynějška přijímat dary prostřednictvím kryptoměn. Stále rostoucí hrozba cenzury ve Spojených státech a západním světě s postupem času exponenciálně narůstá. Satana radost se nebojí říkat pravdu a to se nikdy nezmění. Satanismus je o svobodě.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem jsou nyní kryptoměny preferovaným způsobem, jak přispívat. Všem doporučujeme, aby používali kryptoměny a začali pro tyto účeli odklánět od klasických platebních zprostředkovatelů. Nákupování, odesílání, darování a ukládání kryptoměn je velmi snadné.

Pokud nás chcete informovat o daru, položit jakoukoli související otázku týkající se metod dárcovství nebo pokud chcete darovat v jiné kryptoměně než v těch, kterou jsou uvedené níže, neváhejte nám napsat na adresu [email protected]


  
Bitcoin:
bc1qasualuxmdmlry2gkeys9edcj7g80fv3vvy7nkj

  
XMR:

42RtTk1VCXPChG48zGMH6GHi9Pzo438hLT5Gm1BzDqp13p99dTAYXxVCmoatCcgHnNe5YzSbhrmZE8ugJ7vMKgbF9A7Ufi9


Našimi cíli jsou:


 

© Copyright 2005, 2022 Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457