Zdroje


Níže je uveden seznam knih a DVD. Nezapomeňte si vždy přečíst a prohlédnout všechno satanským způsobem, s rozvahou, protože tolik věcí bylo zkaženo. Satan nás vede k pravdě. Čím více otevřete svou mysl a duši, tím budete schopni sami mnohem snáz rozeznat pravdu sami pro sebe.

Mohu vás vést pouze na určitou úroveň, abyste se posunuli nad to, co je uvedeno na webových stránkách Satanovy radosti, budete si muset zakoupit několik níže uvedených knih nebo hledat další informace o uvedených zdrojích na internetu. Cílem pravého satanismu je osobní moc. Cvičení v níže uvedených knihách a na DVD drasticky zvyšují tuto sílu. Nedbejte na kecy členů hnutí New Age a humbuk, který se nimi bohužel spojuje. Používejte je satanským způsobem - POUŽÍVÁME COKOLI, CO FUNGUJE! Účinky cvičení v uvedených knihách a na DVD jsou výjimečně mocné pro získávání čarodějné síly a otevírání mysli, intuici a mnoho dalšího.

Knihy i DVD lze zakoupit prostřednictvím Amazon.com za nižší cenu. Níže jsou uvedeny odkazy na Amazon pro identifikaci produktů.

Knihy:
Kundalini Yoga: Guidelines for Sadhana (Daily Practice) od M.S.S. Gurucharana Singhu Khalsu
Tato kniha je určena pro ty, kteří jsou již zběhlí v hatha józe. Cvičení v ní jsou intenzivní manipulace s páteří, které umožňují vzestup hada. Každý by si měl vytvořit svůj vlastní program s vybranými cviky s ohledem na jeho individuální potřeby, osobní časové možnosti, atd.
VŽDY JE TŘEBA ZAČÍT POMALU A S MNOHEM MENŠÍM POČTEM OPAKOVÁNÍ! KLÍČEM K ÚSPĚCHU JE TRPĚLIVOST. VĚTŠINA LIDÍ BY MĚLA NOVÁ CVIČENÍ POSTUPNĚ A POMALU BUDOVAT!

DVD disky:
Kundalini Yoga for Beginners & Beyond od Ravi Singhy & Any Brett
Link to DVD's
Výše uvedené je nezbytným doplňkem knihy o kundaliní józe: Guidelines for Sadhana Toto DVD je určeno těm, kteří již ovládají hatha jógu. Cvičení v něm jsou intenzivní manipulace s páteří, které umožňují vzestup hada. Tato DVD ukazují správné způsoby provádění cviků uvedených v knize "Kundalini Yoga: Guidelines for Sadhana (Daily Practice)" od M.S.S. Gurucharana Singhy Khalsy. Měli byste si vytvořit vlastní program s vybranými cvičeními s ohledem na vaše individuální potřeby, osobní čas, atd.
VŽDY JE TŘEBA ZAČÍT POMALU A S MNOHEM MENŠÍM POČTEM OPAKOVÁNÍ! KLÍČEM K ÚSPĚCHU JE TRPĚLIVOST. VĚTŠINA LIDÍ BY MĚLA NOVÁ CVIČENÍ POSTUPNĚ A POMALU BUDOVAT!

ODKAZY:

Pět tibeťanů

kundaliní Jógové krijy [cvičení] - jsou z výše uvedené knihy "Kundalini Yoga: Guidelines for Sadhana (Daily Practice)" od M.S.S. Gurucharana Singhy Khalsy

 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU POKROČILÉHO SATANISMU

 

© Copyright 2009, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457