Tři základní kroky v čarodějnictví


Tento článek je v podstatě určen pro nováčky nebo pro lidi opakující si základy. Ačkoli neexistuje žádné „pravidlo tří“, [Kliknutím sem si můžete přečíst článek o „pravidlu tří“, který odhaluje tuto lež a její původ] ,tak existují tři základní KROKY pro magickou práci.

1. Získáte energii

2. Naprogramujete energii

3. Nasměrujete energii.

Když začnete energii směrovat, měli byste pokračovat v jejím programování a zároveň si představovat, jak dělá to, co chcete, aby dělala.

Pro ty z vás, kteří nejsou obeznámeni s duchovnem a fungováním mysli, tzv. „čarodějnictvím“, vám to vysvětlím, abyste pochopili, jak to funguje. Podívejte se kolem sebe, na všechno, co vidíte, na obrazovku vašeho počítače, na vaši židli, postel, nábytek, auta venku, budovy, okna... všechno, co vidíte, bylo kdysi něčím nápadem, než se to zhmotnilo do fyzické podoby ve skutečnosti. Nyní chci také dodat, že některých případech, jako je tomu například u vědy, se např. bouře projevují samy o sobě; například srážkou horkého vlhkého vzduchu se studeným suchým vzduchem, ale většina všeho co je, bylo kdysi něčí myšlenkou.

Začněme prvním krokem. Nejprve musíte mít energii, se kterou můžete pracovat, a čím silnější tato energie bude, tím lépe. Čím silnější je vaše vlastní energie, tím více energie budete přirozeně schopni získat, usměrnit a zvládnout. Čím jste zkušenější, tím to pro vás bude snažší. To vše je jako cvičení svalů. Čím více s tím pracujete, tím silnější se to stane. Můžete používat buď vaši vlastní energii, nebo vnější energie jejich invokací.

Pro bílou magii [s touto magií se nejlépe pracuje nováčkům, černá magie vyžaduje více zkušeností a dovedností], budete s velkou pravděpodobností chtít používat vaši vlastní energii a spojit se s prací.

Používání run a vibrace je jedním z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů získávání energie. Dalším způsobem je používání základní meditace nebo pouhá vizualizace. Získáte energii a měli byste ji silně cítit po celém těle. Mezi další způsoby jejího získání patří Hatha jóga, Tai Chi a/nebo dechová cvičení podle vašeho vlastního výběru.
Chcete-li invokovat energii z vnějšího zdroje, můžete to udělat, když máte dostatek zkušeností, tím, že se budete soustředit na to, z čeho chcete čerpat energii a budete ji z toho „vdechovat“.

V druhém kroku musíte energii naprogramovat. „Naprogramováním“ myslím, že jí musíte říct, co chcete, aby dělala. Energie sama o sobě je v podstatě neutrální a inertní. Při druhém kroku musíte použít takzvané „afirmace“. „Afirmace“ jsou krátké, výstižné věty v přítomném čase, které opakujete, aby jste naprogramovaly energii. Je třeba používat přítomný čas protože energie nemá rozumové schopnosti, aby pochopila „stane se“. „Stane se“ může znamenat kdykoli. Aby se něco projevilo, musíte si to představit a směrovat, jako by to již dělo.

Například: Nechcete říkat: „_____ přijde ke mně.“ Místo toho chcete říct „________ ke mně teď přichází.“

Energie nemá schopnost uvažovat o tom, *JAK* k vám přichází to, co chcete. Energie jde cestou nejmenšího odporu, pokud není naprogramována. Například mnozí z vás chtějí více peněz. Neafirmujte jen: „Peníze ke mně přicházejí.“ To by se mohlo projevit, pokud by to nebylo nijak usměrněno, například prací, kde nakládáte s penězi, jako například pokladní, ale ty peníze vám nepatří, nebo prostřednictvím vaší normální výplaty. To je nejjednodušší způsob. Musíte dále afirmovat: „Velké množství snadně získaných peněz ke mně zdarma přichází.“ „Tyto peníze jsou všechny moje, abych si je mohl ponechat a utratit, jak chci.“ Měli byste také dodat „velmi pozitivním a pro mě šťastným způsobem.“ Nechcete, aby zemřela vám blízká osoba a zanechala vám dědictví nebo získat peníze podobným způsobem, který by byl pro vás byl nepříjemný.
Vaše afirmace by tedy měla znít asi takto: „Velké množství snadno získaných peněz ke mně zdarma přichází. Všechny tyto peníze jsou moje a mohu si je nechat a utratit, jak se mi zlíbí. Tyto peníze ke mně přicházejí velmi pozitivním a šťastným způsobem.“

Afirmace byste měli opakovat v mysli se soustředěním třikrát až desetkrát nebo vícekrát. Můžete si také představovat energii jako ve třetím kroku, a to po celý den a několikrát zopakovat vaši afirmaci, abyste posílili dané dílo.

VŽDY SI PAMATUJTE: ENERGIE JDE CESTOU NEJMENŠÍHO ODPORU A NEMÁ SCHOPNOST UVAŽOVAT.

Dalším příkladem je hubnutí. Nechcete přece skončit vážně nemocní, protože to je jeden z nejjednodušších způsobů, jak drasticky zhubnout. Vaše mysl bude pracovat za vás, když ji správně naprogramujete, například afirmujte: „Hubnu pro mě velmi pozitivním a zdravým způsobem.“

Ve třetím kroku nasměrujete energii. Toho dosáhnete pomocí vizualizace. Energii při bílé magii byste si měli představovat jako bílo-zlaté světlo, které zářivě září jako Slunce. Zlato-bíla je astrální energie, kterou nabijete úmyslem vašich představ. To vkládá energii do vašeho duchovního díla, aby se projevila v hmotném světě.

Tuto zářivou energii si musíte představit buď kolem celého vašeho já a/nebo kolem toho, co chcete. Představujte si ve své mysli cokoli, co si přejete projevit, a že se to děje TEĎ a představujte si, jak to vámi získaná energie rozsvěcuje.

Například při přitahování peněz, byste si měli představit peníze [vaši plnou peněženku nebo něco podobného], dokonce *cítit dotykem* a *nosem* peníze, dotýkat se jich. Čím realističtější vizualizace bude a čím více astrálních smyslů zapojíte, tím účinnější vaše dílo bude a vlejete do něj co nejvíce energie. Čím zářivější energie, tím lépe, použijte k tomu vaše schopnosti vizualizace. Prožívejte šťastné emoce.

Pokud jde o zdraví, nasměrujte energii do postiženého orgánu a představujte si sebe jako zdravého a šťastného. Opět se při práci CÍŤTE šťastní, jako by to již bylo.

Nyní na vaše dílo zapomeňte a zkuste myslet na jiné věci. To může být v zoufalých situacích obtížné, ale snažte se, jak nejlépe umíte, protože starosti o a posedlost vaším dílem může zvrátit energii, kterou jste do něj vložili. Prostě to nechte být a vězte, že to funguje. Jedinou výjimkou je, jak už jsem zmínila výše: Můžete si také představit energii jako u třetího kroku v průběhu celého dne a několikrát vyslovit vaši afirmaci, abyste posílili fungování vašeho díla. Jen tím nebuďte posedlí, protože to značí nedostatek víry ve vlastní sílu a může energii oslabit nebo dílo dokonce zničit. Takové věci vyžadují cvik jako cokoli jiného.


Co se týče čené magie, nechcete přijít do kontaktu s žádnou negativní energií, kterou vyvoláte. Ti, kteří nemají znalosti, dělají takové věci a mnohokrát za to trpí. Odpovědí na všechno je poznání.

Nyní mluvím z vlastní zkušenosti. Většina populárních grimoárů a podobných knih vám řekne, abyste pro černou magii používali černou energii. Z vlastní zkušenosti jsem zjistila, že šedá energie je nejničivější. Šedá energie je také energií smrti. Způsobuje nemoci a nejrůznější negativní věci.

Jako příklad is vezmeme kouzlo smrti, mluvím zde z vlastní zkušenosti. Vezměte energii smrti ze hřbitova nebo odkudkoli, kde se vyskytuje smrt, a vytáhněte ji ze země pomocí vizualizace. Naprogramujte ji, jako v druhém kroku, „Šedá energie smrti ničí_______.“ Dělejte to, zatímco ji vléváte do jedince, kterého se chcete zbavit. Také jsem vlastní zkušeností zjistila, že toto je třeba opakovat mnohokrát a pravidelně.
Chci také dodat, že většina populárních spisů vás poučí, abyste v sobě vyvolali co nejvíce emocí, jako je hněv a nenávist. To je opět v pořádku, ale není to nutné. To, co je nezbytné, jsou vaše vlastní duševní síly, vaše vůle a nasměrování energie.

A ještě jedna poznámka, pokud se jedná o ty, kteří se vám záměrně snaží ve vašem životě uškodit, jednoduše nasměrujte jejich vlastní energii zpět k nim, přičemž si představujte, že je zbarvená do šeda. Posaďte se a s potešením sledujte, jak trpí.

Černá magie slouží k nastolení spravedlnosti.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2007, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457