Vázací kouzlo


Co potřebujete:

Všem výše uvedeným bylinám vládne planeta Saturn. Saturn je planeta vázání. Tento rituál je nejlépe provádět za úplňku. Po naplnění a zašití panenky ji označte, aby reprezentovala osobu, kterou chcete svázat. Nakreslete obličej dané osoby jak nejlépe umíte - případné vousy, brýle - nemusí to být zrovna dokonalé, nebo na panenku nalepte fotografii dané osoby. Nyní s důrazem sešijte ústa panenky. Vibrujte do ní 108krát runu ISA.
Kliknutím sem získáte informace o runě ISA

Umístěte panenku na váš oltář a zahajte standardní rituál. Po invokaci korunovaných princů pekla prohlaste: „Přináším [jméno], aby byl spoután. Co dělám tomuto obrazu, dělám i [jméno]. Nyní zvedněte panenku a začnětě ji omotávat materiálem/stužkou kolem dokola, počínaje od úst jako u mumie, přičemž jednu nohu nechte nesvázanou [abyste za ni panneku mohli zavěsit]. Když svazování dokončíte, položte panenku opět na oltář a odříkejte následující: [Jméno] je svázán/a; nemůže proti mně mluvit. [Jméno] je svázán/a nemůže proti mně jednat. [Jméno] je svázán/a; nemůže mi nijak ublížit.
Ave Satanas

Ukončete rituál, nyní jděte ven, nebo pokud venku už jste - jděte ke stromu, na který můžete panenku přibít a pověsit ji hlavou dolů jako na obrázku na tarotové kartě oběšence.*
Tato karta představuje zastavení, nečinnost, pozastavení; člověk, který byl ponechán čekat. Přibijte panenku na místo, kde nebude rušena nebo snadno viditelná. Poděkujte mocnostem pekelným a nechte panenku na místě.

 

*Tento krok rituálu [jak zavěsit panenku] jsem obdržela od Azazela.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457