Aura ochrany


Tato meditace je velmi důležitá. Je jednoduchá a čím častěji ji budete provádět, tím silnější bude vaše ochranná aura.


1. Vdechujte bílo-zlatou energii*, jako při základní energetické meditaci. Nemusíte vcházet do hlubokého transu. Stačí se soustředit na to, abyste cítili, jak energie vstupuje do vašeho těla při každém nádechu a pak si představili silné zářivé světlo, jako Slunce, které je s každým výdechem jasnější a jasnější. Jakmile v tom získáte cvik, stane se to pro vás snadným a zabere vám to jen málo času.

2. Afirmujte: „Vdechuji silnou ochrannou energii. Tato energie kolem mě vytváří ochrannou auru. Tato aura mě chrání vždy a ve všech směrech.“
Výše uvedenou afirmaci si zopakujte pětkrát pro pět vdechů. Poté se soustřeďte na vizualizaci a a vnímejte energii, čiňte ji stále jasnější a silnější.

Tím se naprogramuje energie a také vašim auru.
Po několika dnech tohoto cvičení můžete afirmaci říkat jednou nebo dvakrát, místo pěti opakování, protože už bude naprogramována ve vaší auře.

Čím více to budete dělat, tím více si budete a posilovat vaši ochrannou auru. Využívejte také energii Slunce. Energie ze Slunce je nesmírně silná. Jen dodejte: „Vdechuji silnou ochrannou energii ze Slunce. Tato energie kolem mě vytváří ochrannou auru. Tato aura mě chrání vždy a ve všech směrech.“

*Bílo zlatá energie se používá, protože je reflektivní, ale neodhání ostatní, jako samotné bílé světlo. Můžete také naprogramovat vaši auru tak, abyste vdechovali ochrannou energii ze Slunce (extrémně silnou), když jste venku. Po několika prvních pokusech už si ani nemusíte nic představovat. Stačí to jen cítit a nemusíte ani být v transu, aby to fungovalo - budete to cítit. Jsem na takové úrovni, kde energii prostě vědomě vdechuji. A mohu to dělat snadno kdykoli - bez transu nebo zapojení vizualizace.

Další důležitou věcí, kterou můžete pro své bezpečí udělat je, že si před spaním 5krát až 10krát zopakujete afirmaci:

„Vždy jsem v naprostém bezpečí a chráněn v každém ohledu.“ Nikdy o tom nepochybujte! Ochranná aura také pomáhá vyčistit vaši auru a odpudit jakoukoli negativní energii. To je velmi důležité.

Můžete si také představit vaše blízké a vdechovat energii do jejich aury, abyste je ochránili. Stačí vstoupit do transu a představit si toho, koho chcete chránit, a vdechovat energii, jak je popsáno na výše uvedeném odkazu, a pak ji vydechnout do aury toho, koho chcete ochránit, a postupovat stejně, jen energii aplikovat na tuto druhou osobu. Tento postup lze použít i pro pro léčebné účely.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457