Obrazová magie


Obrazová magie se používá již po staletí. Základní myšlenkou je, že pomocí nějakého předmětu, který představuje oběť, se to, co se děje s předmětem, děje i s obětí. Tato praxe sahá až do starého Egypta.

Nejlepších výsledků dosáhnete, když použijete osobní věc oběti, která má s nimi spojení, k výrobě panenky. Lze použít fotografie, malý kus oděvu, klíče od auta, drobné osobní věci, vlasy, kousky nehtů, sexuální tekutiny nebo dokonce hlínu odebranou z otisku nohy. Možností je nekonečně mnoho, pokud předmět nějakým způsobem úzce souvisí s nepřítelem.

Panenky se dříve často vyráběly z vosku nebo hlíny. S voskem se špatně pracuje. Pokud plánujete obraz zkonstruovat tak, aby byl pevný a ne měkký, pokud plánujete způsobit nějaké vážné poškození. Panenka by měl být konstruována tak, aby vydržela násilí.

Důležité je, aby se správná míra soustředění a nenávisti dostala do do práce. Zatloukání hřebíku do hlavy způsobí šílenství. Zatloukání hřebíku do srdce, se správným soustředěním a s dostatečnou intenzitou, způsobí smrt, pokud je aura operátora dostatečně silná. Zahrabání podobizny do země způsobí, že osoba bude chřadnout jak obraz v zemi bude hnít.

Vezměte cokoli, co máte, a použijte to při konstrukci obrazu dané osoby. Oblečení může být nutné nastříhat na míru. To, co zbude, lze ušetřit pro rituální práci.

Panenku lze ušít a vycpat tím, co jste sehnali. Vosk, hlínu nebo jiný materiál lze odlít a smíchat s kousky osobních věcí oběti. Při sestavování tohoto obrazu zpívejte nahlas nebo uvnitř v hlavě jméno nepřítele, kterého představuje, a to tak dlouho, než obraz dokončíte. Mělo by jednat o mantru nenávisti.

Při zpěvu se intenzivně soustřeďte na křivdy, kterých se tato osoba dopustila, a na svou nenávist vůči ní.

Po dokončení na panenku napište nebo vyryjte jméno nepřítele. Pokud chcete nepřítele úplně zničit, je nejlepší to udělat během ubývajícího Měsíce. Měsíc v Býku, Štíru, Kozorohu a Rybách je vhodným obdobím pro tento druh magie. Můžete provést úplný rituál, při kterém na vrcholu rituálu předložíte panenku, nahlas nebo sami sobě přečtete křivdy, které vám nepřítel způsobil a kletbu, kterou si přejete na něj uvalit. Když jej dočtete, spalte papír, na kterém byla kletba napsána, v plameni černé svíce. Mám stříbrnou misku pro hoření, do které pokládám své žádosti nebo cokoli jiného poté, co je zapálím.

Během pálení papíru a ještě chvíli po něm soustřeďte všechen svůj hněv a nenávist na nepřítele a opakovaně pronášejte jeho jméno. Teď je čas zatlouct do panenky hřebíky, opéct ji nad ohněm a zkroutit ji, zohavit ji nebo cokoli jiného. Projděte si provinění; dostaňte ze sebe všechen hněv, dokud se zcela nevyčerpáte. V tomto okamžiku můžete obraz spálit (nejlépe venku na nějakém odlehlém místě) a popel můžete pohřbít. Rituál uzavřete.

Zjistili jsme, že nejefektivnější je přibít panenku ke stromu skrze její hlavu a srdce. Další technikou je zakopání. Musíte nasměrovat vaši nenávist a hněv. Při své vlastní práci jsem zjistila, že člověk nemusí být příliš emocionální. Stačí silná odhodlaná vůle a usměrňování hněvu na konkrétní událost, například na určitý typ nehody, znovu a znovu. To by mělo být ve vaší mysli velmi jasné a nejlépe se to dělá zatímco oběť spí. Oběť by měla mít snadný „přístup“ k typu nehody nebo smrti, kterou jste pro ni naplánovali. Například- ten, kdo nikdy nelétá, zřejmě nezemře při letecké havárii. Musíte znát zvyky oběti a mít o ní v mysli jasný obraz a o neštěstí, kterým ho/ji chcete postihnout.

Vždy je důležité po rituálu vyčistit vaši mysl od práce a nechat ho ji dělat svou práci. Nezapomeňte si po každé práci s černou magií vyčistit auru a čakry.

Satan je zastáncem spravedlnosti.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457