Ektoplazma


O ektoplazmě:

Ektoplazma má mnoho různých astrálních využití. Mimozemšťané ji používají mnohem účiněji než lidé. Jedná se o mrak, který se tvoří před mnoha únosy, kdy dochází ke ztrátě času a paměti. Ektoplazma může člověka učinit neviditelným a může být použita k zabíjení pomocí rituálů smrti. Po získání způsobilosti ve výrobě této látky, může jí člověk vůlí přikázat, aby se projevila ve specifických barvách, které jsou v souladu s cílem práce.

Nejběžnějším příkladem použití ektoplazmy jsou duchovní média. Ektoplazma dává evokovanému duchovi něco, v čem se může projevovat. Ektoplazma může také dodat mnohem větší sílu při vytváření myšlenkové formy.


Jak vylučovat ektoplazmu:

Ektoplazma je látka, kterou vidíme spolu s mraky při scryingu (hledění do zrcadla). Jedná se o menší formu ektoplazmy, ale pro začátek vám to bude stačit.

Světlo svíček je pro toto cvičení ideální. Na barvě svíčky zde nezáleží, použijte jakoukoli, kterou máte k dispozici.

Pokud máte černé zrcadlo, budete ho chtít použít, ale hodí se i jiné podobné rekvizity. Můžete použít i obyčejné zrcadlo nebo misku s tmavou či černou tekutinou.

  1. Posaďte se do tiché, slabě osvětlené místnosti.

  2. Uvolněte se a přejděte do stavu transu. Nemusí to být hluboký trans, stačí takový, abyste se mohli soustředit.

  3. Podívejte se do zrcadla nebo do misky s tekutinou a upřete pohled do jednoho bodu. Nakonec byste měli vidět, jak se tvoří mraky.

  4. Soustřeďte se na tyto obláčky a jemně si přejte, aby se srážely a houstly.

  5. Když jste konzistentně schopni přimět tyto mraky zkondenzovat a zhoustnout, tak jemně a pomalu odvraťte oči od zrcadla. Stále byste měli být schopni vidět mraky před sebou. Zkuste se na ně soustředit po dobu dvou až tří minut.

    Cílem je tuto látku vylučovat a libovolně s ní manipulovat.

  6. Zamrkejte očima, pohněte prsty na rukou a nohou a jemně se vyveďte z transu.

Až se zdokonalíte ve vylučování ektoplazmy, dostaňte ji do tvaru koule. Odtud ji zhušťujte a formujte do různých tvarů. To bude vyžadovat cvik, takže buďte trpěliví. Po čase ji můžete upravit do různých barev pro konkrétní účely.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457