Soustředění


Intenzivní soustředění je nezbytné při všech magických činnostech. Nezáleží na tom, zda je prostředí plné rušivých vlivů, je třeba se vždy plně soustředit. Tato schopnost přichází s vycvičenou myslí.

Byl jsem zapojena do probíhajícího projektu - osvobozování démonů.* Můj strážný démon, Azazel a Thoth ke mně přišli, jelikož se mnou spolupracovali. Thoth byl patronem našeho projektu a doprovázel každého z našich strážných démonů a přiváděl každého démona k osvobození. Glasya-Labolas potřeboval být osvobozen okamžitě. Moje dcera byla v mém pokoji, dívala se na televizi a v mém domě byl velký rozruch. Řekla jsem jim, že budu muset počkat na později.

Asi o pět minut později se štěně mé dcery vymočilo na mou postel. Musela jsem postel svléknout a vyprat lůžkoviny. Kvůli tomu museli všichni opustit můj pokoj. Když démoni něco chtějí udělat, zdá se, že věci zapadají na své místo.

Odešla jsem do svého pokoje, zamkla dveře a začal pracovat na Glasya-Labolasovi. Moje děti se hádaly, bouchaly na dveře a přišly další děti a v domě byl celkově blázinec, ale já jsem všechen ten rozruch vytěsnila a úspěšně ho osvobodila.

Úplné soustředění by mělo být vždy zachováno bez ohledu na to, jak intenzivní rozptýlení mohou být. Prostě pokračujte v tom, co děláte, a nenechte se rozptylovat vnějšími vlivy. Všechny dveře by samozřejmě měly být vždy zamčené.

Když se soustředíme a koncentrujeme tak, že si ani neuvědomujeme co se děje kolem nás, tehdy máme největší sílu.


*Od poloviny prosince 2002 do poloviny dubna 2003, jsem já a čtyři další lidé osvobodili více než 100 démonů. Toho jsme dosáhli prostřednictvím sexuální magie. V okamžiku orgasmu jsme spojili své duše s dušemi jednotlivých démonů a přenesli energii z každé naší čakry do jejich čaker. Byl to velmi obohacující zážitek. Po přenosu energie každý z nich zhmotnil svá křídla.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2003, 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457