Načasování magie podle Měsíce


Pro úspěch je důležité načasovat vaši magii podle fází Měsíce. Pravidlem je pamatovat si, že pro bílou magii je nejlepší ji provádět, když je Měsíc ve fázi kdy dorůstá (přibývá světla; od novu do úplňku). Nejlepší doba je co nejblíže úplňku, jak je to jen možné. Kouzla lásky, pro získání nové práce, úspěch v oblasti bohatství apod.

Když Měsíc ubývá (ubývá světla; od úplňku k novu), je nejvhodnější doba pro úspěch v černé magii a dílech ničení, nejlepší doba je co nejblíže novoluní. Ubývající Měsíc je také vhodnou dobou pro ukončování věcí, vyháněcích kouzel a ukončování osobních zlozvyků, hubnutí.


Měsíc v Beranu
Projekty započaté při Měsíci v Beranu často začínají s velkým nadšením, ale nemají tendenci vydržet. Je to vhodná doba pro podněcování konfliktů, vysokou energii, já, moje, válku, nože, zbraně, pistole, rychlé, ale ne trvalé výsledky, oheň, ostré věci, kovy, odvahu, prosazování se, riskování, nezávislost a vyvolávání nehod. NENECHÁVEJTE si v této době dělat chirurgické zákroky na hlavě nebo v obličeji. Magie ovládaná Marsem má v této době nejlepší výsledky.

Měsíc v Býku
Projekty zahájené při Měsíci v Býku jsou obvykle trvalé nebo dlouhodobé, zvláště když se provádějí v době, kdy je Luna v prvních deseti stupních znamení. Peníze, finance, majetek, hmotné věci, smyslnost, země, chamtivost, stálost, bohatství, věci, které zvyšují svou hodnotu, půjčky, bankéři, pomalé, ale trvalé výsledky, časové prodlevy. NENECHÁVEJTE si v této době dělat chirurgické zákroky krku nebo hrdla. Magie, které vládne Země nebo Venuše, jsou v této době úspěšné.

Měsíc v Blížencích
Komunikace, cestování na krátké vzdálenosti, Měsíc v Blížencích je dualistické povahy a vládne zlodějství, podvodům, rychlému jednání, příbuzným, sourozencům, sousedům a počítačům. Blíženci postrádají sílu stálosti a projekty započaté, když je Luna v tomto znamení, mají tendenci se měnit. Není to dobré znamení pro práci s černou magií. Je spíše neutrální povahy. NEDOPORUČUJEME si v této době nechat dělat chirurgické zákroky ramenou, rukou, paží nebo nervů. Magie ovládaná Merkurem má v této době nejlepší výsledek.

Měsíc v Raku
Rak vládne všemu, co souvisí s domovem, rodinou, jídlem, péči, matkou a ženami obecně. Věci mají tendenci vydržet, protože Rak je přilnavé znamení. Dobré pro kouzla lásky, počasí, zasvěcení oltáře, požehnání domu, praxi duchovních médií, psychické snahy, podněcování nadměrné emocionality. Kouzla pro úspěch při koupi pozemku, koupi nemovitosti, slušného bydlení a usmiřování rodinných příslušníků je nejlépe provádět, když je Luna v tomto znamení. V této době NEDOPORUČUJEME nechat si dělat chirurgické zákroky žaludku. Co se týče lásek nebo manželství započatých, když je Měsíc v Raku, tak pokud se partneři rozejdou, tak mají tendenci se později dát znovu dohromady. Magie spadající k Měsíci je v tomto období úspěšná.

Měsíc ve Lvu
Dobré pro vše, co souvisí s dětmi, kreativitou, dobré pro kouzla lásky, romantiku, úspěch v hazardních hrách, výhry, přitahování pozornosti, kouzla pro charisma, muže obecně, otce, koníčky, spekulace, riskování, investice, akcie a dluhopisy, autoritu a kouzla pro získání pozic moci a autority nad ostatními. NENECHÁVEJTE si v této době provádět chirurgické zákroky srdce, páteře nebo zad. Lev je stálé znamení a projekty započaté, když je Měsíc je v tomto znamení, mají tendenci vytrvat. Magické činnosti, kterým vládne Slunce, jsou v této době úspěšné.

Měsíc v Panně
Zdraví, nemoc, zdraví, věci vyžadující přesnost a dokonalost, hygiena, výživa, bylinky, vitamíny, ozbrojené síly, oblečení, pracoviště, spolupracovníci, působení bílé magie a léčení druhých, služba druhým. Věci, které zahrnují detaily. Nemocnice, léčení, lékařské profese, instituce, protokoly, byrokracie, smysl pro detail. Panna tíhne ke změnám. NENECHÁVEJTE si v této době dělat chirurgické zákroky střev, konečníku nebo trávicího systému. Magické práce, kterým vládne Merkur, jsou v této době úspěšné.

Měsíc ve Vahách
Vhodný čas pro navázání milostných vztahů, manželství, partnerství všeho druhu nebo udělat kouzla, která zajistí jejich úspěch nebo je podnítí. Mír, diplomacie, vyjednávání, právní záležitosti, práce se dvěma lidmi, smlouvy, přimění lidí, aby udělali to, co chcete, snadno a v klidu. NENECHÁVEJTE si v tomto období dělat chirurgické zákroky ledvin nebo dolní části zad. Nejvhodnější doba pro kouzla lásky.

Měsíc ve Štíru
Je to jedno z nejlepších znamení pro černou magii. Pomsta, nenávist, ventilace, odhalování tajemství, kouzla smrti, operace, transformace, posedlost, čistý sex, okultismus, temná stránka věcí, extrémy, výzkum, vyháněcí kouzla, definitivní ukončení věcí, smrt a umírání. Jedná se o nejmocnější a nejvíc intenzivní ze všech měsíčních znamení. Tajné, podpásové a skryté operace, síla vůle, drastická destrukce. Stejně jako jeho protikladné znamení Býk je i Štír obvykle znamení trvalosti/stálosti. NENECHÁVEJTE si v této době dělat chirurgické zákroky pánve a reprodukčních nebo pohlavních orgánů. Magické úkony, kterým vládne Pluto, jsou v této době úspěšné.

Měsíc ve Střelci
Náboženství, Univerzity, cestování, vyšší vzdělání, hazardní hry, štěstí, dobré pro obřadní magie, nejlepší pro bílou magii, nakladatelství, sport, venkovní prostory, zákon. Dokázání něčeho velkého. NENECHÁVEJTE si v této době dělat chirurgické zákroky kyčlí nebo stehen. Magické práce, kterým vládne Jupiter, jsou v této době úspěšné.

Měsíc v Kozorohu
Když je Měsíc v Kozorohu, je to další skvělá doba pro kouzla černé magie. Deprese, bezohlednost, kruté využívání lidí, dlouhodobé výsledky. Pocty, společenské postavení, zodpovědnost, autorita, struktura, nastavení dlouhodobých cílů a plánů do budoucna. NENÍ to vhodná doba pro usilování o laskavosti ze strany autorit. Magické práce a kouzla, která mají časový odklad nebo jsou dlouhodobá, plýtvání, manipulace s lidmi, obchod, vyhánění. NENECHÁVEJTE si v této době dělat chirurgické zákroky kostí/kostního systému, zubů nebo kolen. Jedná se o „nemilosrdné“ měsíční znamení. Duchovní práce, jimž vládne maligní planeta Saturn, jsou v této době zvýhodněny.

Měsíc ve Vodnáři
Přátelé, skupiny, platonické vztahy, společnost, elektřina, práce v rámci covenu, počítače, technologie, individualita, originalita, svoboda, nezávislost, lidstvo, anarchie, nečekané, blesk z čistého nebe, genialita, odhalení, cíle a ideály, šokování lidí. Toto je nejlepší měsíční znamení pro kouzla nezávislosti a vymanění se z omezujících situací. Svoboda a postavení se na vlastní nohy. NENECHÁVEJTE si v této době dělat chirurgické zákroky lýtek nebo kotníků. Pracím pod nadvládou Uranu je v této době přáno.

Měsíc v Rybách
Jed, drogy, sebezničení, podvod, smutek, deprese, izolace, šílenství, velmi hluboké psychické (duchovní) věci. Dobré pro úspěch v meditaci a všech psychických snahách. Kouzla na oklamání lidí, tajemství, podvody, zranitelnost. Tajní nepřátelé, změněné stavy vědomí. Toto je jedno z nejlepších období pro konce, zvláště když je Luna ve 20-30 stupních tohoto znamení (ujistěte se, že není zrovna prázdná). Psychické léčení může být realizováno. V této době si NENECHÁVEJTE dělat chirurgické zákroky nohou.


Azazelova astrologie pro satanisty


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

 

© Copyright 2003, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457