Prázdná luna


Načasování je vším. Určité akce provedené v nevhodnou dobu mohou mít za následek buď neúspěch, nebo úspěch. Znalost této skutečnosti může být klíčová při rozhodování o výsledku. Ve znalostech je síla a jsou klíčem ke všemu. Vesmír pracuje buď pro vás, nebo proti vám.

Prázdná Luna nastává přibližně jednou za několik dní, když Měsíc dokončí svůj poslední aspekt k ostatním planetám, než vstoupí do dalšího znamení. Obvykle trvá jen několik hodin, pokud všechny ostatní planety nejsou v počátečních stupních. V takovém případě může trvat i celý den.

Důležité je vědět, že pokud začínáte projekt během prázdné Luny, tak je více než pravděpodobné, že vám nevyjde. Započaté projekty, podepsané dokumenty, zakoupené předměty, kouzla a téměř všechno, co se v tuto dobu začne, má více než jen tendenci se pokazit. Projekty započaté během prázdné Luny se jaksi nikdy nedokončí nebo je jim zabráněno v dokončení. Zločiny spáchané v tomto období jsou zřídkakdy postaveny před soud.

Žádáte-li o práci nebo jdete na pohovor během prázdné Luny, tak je více než pravděpodobně, že nebudete přijati. Plány uskutečněné v tomto období se později často mění. Zakoupené oblečení nemusí správně sedět nebo se nikdy nenosí.

Když si však v tomto období vezmete půjčku, tak je pravděpodobné, že ji nebudete muset nikdy splatit. V tomto období je vesmír plný mezer. Pravidlem je, co je započato v tomto období, je málokdy dokončeno. V mnoha případech je to čas, kdy vám některé věci mohou projít.

V tuto chvíli NENÍ radno provádět kouzla, protože je více než pravděpodobné, že selžou.
Informace o tom, kdy je prázdná Luna, najdete v mnoha dostupných ročenkách. Každoročně vychází kniha Moon Sign od nakladatelství Llewellyn, která tyto informace obsahuje. Tuto knihu lze zakoupit na mnoha místech a také skrze Amazon.com. Efemeridy také obsahují tyto informace pro ty z nás, kteří je umí číst.

 

© Copyright 2002, 2006, 2013 Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


ZPĚT NA INDEX AZAZELOVY ASTROLOGIE