Bránění se


Jeden z nejdůležitějších důvodů, proč čistíme svou auru, je zbavování se všech negativních vlivů, s nimiž se denně setkáváme. Velká část z nich pochází od ostatních lidí v našem bezprostředním okolí. Problémové v tomtu ohledu bývá pracoviště člověka, stejně jako domov u mnoha jiných lidí. Mezi negativní lidi patří např. lidé, kteří věčně naříkají a stěžují si, ale nedělají nic pro to, aby se pokusili dostat z jejich situací, ti, kteří věčně shazují ostatní, aby si připadali lépe, a aby odvedli pozornost od jejich vlastní osobní bezcennosti, ti, kteří ze svého neštěstí obviňují všechny ostatní, ti, kteří si vybíjejí svůj hněv a frustraci tím, že urážejí druhé a tento seznam by mohl ve stejném duchu pokračovat do nekonečna.

Satanisté si nenechají ubližovat.

Existuje velmi jednoduchá meditace, kterou může provádět ten, kdo zažívá následky negativního působení druhého člověka:

1. Důkladně si vyčistěte auru a čakry, protože nechcete zadržet žádnou negativní energii*.

2. Rozšiřte své vědomí do vaší aury a *ciťte* ji.

3. Uvolněte se a nalaďte se na svou auru

4. Představujte si vaši auru jako obrys a ochrannou bariéru. Obrys by měl být zářivě bílý jako Slunce, protože bílé světlo odráží všechno.

5. Afirmujte následující: „Moje aura silně a zcela odráží [jméno problémové osoby] negativní energii ve všech směrech a posílá ji přímo zpět do k němu/ní.“

Tato meditace by měla provedena se soustředěním a afirmace opakována, když přijdete do kontaktu s problémovou osobou. Stačí si představit a vnímat vaši auru, stejně jako ve výše uvedeném případě a afirmaci několikrát zopakovat [třikrát zde stačí, jakmile už budete mít afirmaci naprogramovanou ve své auře] a sledujte, jak negativita této osoby ničí ji samotnou, místo aby ovlivňovala lidi, kteří musí snášet pobyt v její blízkosti.

Žádný satanista by nikdy neměl snášet nebo být obětí zneužívání. Průměrný člověk vstřebává negativní energii a trpí, když se negativní energie hromadí. Problémový jedinec má prospěch z toho, že ventiluje nevraživost nebo negativitu na druhé a často se mu díky tomu daří. Lidé, kteří tuto energii nevědomky absorbují, mohou trpět čímkoli od depresí až po nemoci a ocitnout se ve víru negativní energie, přičemž poskytují problémovému jedinci terč pro negativní ventilování. Výše uvedená meditace tomu učiní přítrž, ale pamatujte, že je třeba ji často opakovat.

Kromě výše uvedeného, si představte negativní energii, kterou pachatel vysílá, v šedé barvě a nasměrujte ji zpět do jeho aury a přilněte ji k ní. Nezapomeňte si poté vyčistit svou auru.

*Pro ÚPLNÉ VYČIŠTĚNÍ VAŠÍ AURY odříkejte satanský růženec, se semennou mantrou pro Slunce, přičemž si představujte, jak jste obklopeni v zářivém bílo-zlatém světle. Soustřeďte vibrace do celé vaší duše. Můžete si vybrat jakoukoli mantru pro Slunce, s níž se vám bude dobře pracovat, protože obě jsou účinné: "SURYA" SUUU-RR-YAH nebo "RAUM" RR-AHH-UUU-MMM. [Nezapomeňte drnčit R]. Vibrace jsou při čištění vaší aury mnohem účinnější.

Jak vyčistit svou auru


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

 

© Copyright 2007, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457