Černá magie a duševní zdraví


Většina z nás zná psychiatrii, poradenství, psychologii a další psychiatrické zdravotnické služby. Používané metody jsou standardní. Většina odborníků se pacienta snaží přímět k vyjádření potlačovaných pocitů - hněvu, nenávisti, závisti, zášti a odporu a dalších souvisejících emocí, včetně potlačované sexuality a sexuálních pocitů. Přiznání těchto potlačených emocí vrhá nové světlo na původ potlačovaných blokád, neuróz, nutkání/obsesí a dalších závažných duševních poruch. Mnoho tělesných onemocnění je způsobeno potlačovanými emocemi. Některé z nich končí smrtí. Ty mají velmi škodlivý vliv také na duši a duchovní bytí člověka.

Hnutí New Age, Wicca, mnohá východní náboženství [např. moderní buddhismus, který byl židovsky/křesťansky upraven] a další, která obhajují potlačovaní takzvaných „nižších“ emocí. To vede ke špatnému duševnímu zdraví a horším věcem. Katoličtí kněží jsou zjevným příkladem důsledků sexuálního potlačování. Sexuální potlačování je asi nejhorší, protože sexuální pud je stejně silný jako jako je životní síla a je s ní přímo spojen; jen tak nezmizí. Cokoli, co je potlačeno, se projevuje pokřiveným, zkresleným a nezdravým způsobem. Mnoha problémům by se předešlo, kdyby lidé dali průchod svým pocitům a přestali je potlačovat. Nejde o to, aby se člověk vztekal, jde jen o to, aby si uvědomil své pocity a dal je najevo. Člověk by k sobě měl být vždy upřímný.

Popíráním hněvu, nenávisti, žárlivosti a dalších takzvaných „negativních“ emocí si člověk vytváří předpoklad pro vážné problémy v budoucnosti. Lidé, kteří tvrdí, že milují, milují a milují, a přitom popírají svůj hněv a nenávist, přejímají tento umělý mrtvolný mimozemský úsměv, který je tak běžný u křesťanů v pokročilém stádiu křesťanství. Uvnitř jsou tito lidé krajně nevyrovnaní a jsou doslova jako granáty s vytaženou pojistkou, které jen čekají, až vybuchnou, a jejich nahromaděný hněv otočí na druhé nebo na sebe. To je nesmírně nezdravé. Přesto důsledně omlouvají nenávist a hněvivé chování falešného „Boha“, kterého uctívají. To vytváří předpoklady pro vážné duševní onemocnění.

Dalším běžným učením je popírání materialismu. Důvodem je, aby bohatství a moc mohly zůstat v rukou několika mála lidí - stejných lidí na vrcholu, kteří se snaží odstranit duchovní poznání a nahradit ho křesťanstvím, islámem a dalšími lžemi. Materiální statky zpříjemňují život a jsou prodloužením nás samých. Měla by existovat zdravá rovnováha mezi spiritualitou a materialismem. Spojení materiálního s duchovním je klíčem k dosažení božství duše.

Nikdo nemá právo diktovat ostatním, co mají k někomu nebo k něčemu cítit. Rituál je často výborným prostředkem k uvolnění emocí. Cokoli, co je vědomě a záměrně potlačováno, způsobí později vážné problémy.

ČLÁNEK O SVOBODNÉM MYŠLENÍ


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANISTICKÉHO ČARODĚJNICTVÍ

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU SATANSKÉ MOCENSKÉ MEDITACE

 

© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457