Satanova radost Aktualizace




2/srpen/2022

  • Satanova radost se překládá do desítek a desítek jazyků. Každý se může připojit k překladu do svého místního jazyka, klikněte zde. Tento úkol je pro Bohy velmi důležitý.

Děkujeme našim skvělým překladatelům za tuto úžasnou práci. Satanova radost má v úmyslu poskytnout vše potřebné k dokončení božského poslání šířit poznání do celého světa.


19/červen/2022

15. května 2022:

Děkujeme všem, kteří na tomto projektu pracovali!



18. dubna/2022:


22. března/2022:

Nejnovější aktualizace:

Satanova radost oficiálně přešla na příspěvky pouze v kryptoměnách.
O tom bylo rozhodnuto po důkladném zvážení. Pro aktualizovanou stránku o finančním přispívání, klikněte ZDE.


9/December/2021:



6. listopadu/2021:

Sekce Démoni je průběžně aktualizována.


12/October/2021:


Azazelova stránka s pokročilými informacemi od velekněze Hooded Cobry 666 je nyní v provozu. Klikněte zde a přečtěte si více o Velkém Azazelovi.

Drobné úpravy indexu sekce Démoni [další úpravy budou následovat].

10. října 2021:

Drobná aktualizace 1:  Stránka Satanské symboly (bude aktualizována o mnoho dalších satanských symbolů a vysvětlení k nim) - klikněte zde.
Minor Update 2:  První aktualizace stránky o Lordu Azazelovi (Velká aktualizace s pokročilými znalostmi & Hieratické informace se objeví v příštích dnech) - klikněte zde.


17. září/2021:

Vzhledem k rozsáhlé online cenzuře a hrozbám, které se dějí ve Spojených státech a západním světě proti našim svobodám a finančním svobodám, bude Satanova radost od nynějška přijímat dary prostřednictvím kryptoměn. Stále rostoucí hrozba cenzury ve Spojených státech a západním světě s postupem času exponenciálně roste. Satanova radost se nebojí prohlásit pravdu a to se nikdy nezmění. Satanismus je o svobodě.

Vzhledem k výše zmíněné realitě jsou nyní kryptoměny preferovaným způsobem dárcovství. Všem doporučujeme, aby používali kryptoměny a začali pro tyto účeli odklánět od klasických platebních zprostředkovatelů. Nákupování, odesílání, darování a ukládání kryptoměn je velmi snadné.

Pokud nás chcete informovat o daru, položit jakoukoli související otázku týkající se metod dárcovství nebo pokud chcete darovat v jiné kryptoměně než v těch, kterou jsou uvedené níže, neváhejte nám napsat na adresu [email protected]

Pro přispění, klikněte zde.

29. srpna/2021:

Zpráva od velekněze Hooded Cobry 666:

Veškerý obsah webových stránek bude nyní krok za krokem aktualizován. To zahrnuje také nové a důležité informace, které doplní Satanovu radost, meditace, návody, poznatky o Bozích atd.

Poslední aktualizace:


27. srpna/2021:

Zpráva od velekněze Hooded Cobry 666:

Celý web byl aktualizován. Kromě mnoha gramatických oprav došlo také k několika velkým strukturálním aktualizacím. To byl základ a rámec, na kterém nyní budeme stavět s očekávanými aktualizacemi obsahu.

Tato aktualizace zahrnuje (některé věci se lokalizované verze webu netýkají):

Z celého srdce děkujeme bratru Soaring Eagle 666, protože vykonal velký kus práce, aby se tento projekt mohl uskutečnit. Lydii, dalším členům, kteří přispěli s nalezením chyb nebo překlepů, a samozřejmě uživateli Satanic Eagle za grafiku webu, která byla přepracována a vyleštěna.

Toto by mělo být svědectvím a příkladem toho, čeho můžeme společně dosáhnout. Většina lidí nepochopí, jak obrovské množství práce to vše stálo, zejména Soaring Eagla, který vytvořil dokonalý back-end pro všechny HTML stránky, vyhledávání atd.

 Dohlížel jsem na provoz a ujistil se, že styling a vše, co Satanovu radost činilo krásnou, klasickou a dodávalo jí charakter, zůstalo nezměněno. Webové stránky jsou nyní také přívětivější k telefonům, přitažlivější a krásnější, aniž by to bylo na úkor původního klasického charakteru. [Polovina uživatelů internetu je připojena prostřednictvím telefonu].

Oficiální oznámení o aktualizaci si můžete přečíst po kliknutí na odkaz zde.

HAIL SATAN!!!!



1. ledna 2020:

Zpráva od velekněžky Maxine Dietrichové:
Je smutné, že někteří idioti nemají nic lepšího na práci a nemají žádný skutečný „život“, že musí věnovat energii, čas a úsilí tomu, aby se za mě vydávali na internetu.


Dřívější skupiny Satanovy radosti na Yahoo již nejsou funkční. Už je nemůžeme moderovat, Yahoo všechny tyto skupiny zničilo.

Diskuzní fóra Ancient Forums Satanovy radosti: https://www.Ancient-Forums.com jsou přístupná všem. Nemusíte se přihlašovat, protože jsou otevřená pro veřejnost.


28/březen/2019:

Server Lycos/Angelfire vypnul celou hlavní webovou stránku Satanovy radosti. Vypínání serverů pro nás není ničím novým. To vysvětluje všechny nefunkční odkazy, protože jsem za ta léta měla dost rozumu na to, abych nedávala všechno na jednu webovou stránku, ale na co nejvíce různých stránek. Tak se nestane, že by spadly všechny. Na jejich opravě pracujeme. Děláme, co můžeme, abychom vše opět zprovoznili. Nepřítel na nás kvůli našemu odhalení jejich činnosti neúnavně útočí. Včetně toho, kdy mi v roce 2006 pod auto umístili bombu.

Satan mi 30. dubna 2004 řekl „Bude mnoho pokusů o tvůj život. O většině z nich se nikdy ani nedozvíš. Žádný z nich nebude úspěšný. Jedno však věz: VŠICHNI MĚ POZNAJÍ."

Kromě toho jsem se před několika lety ráno probudila a v obývacím pokoji slyšela hlasy. Byli to agenti FBI, kteří hovořili s mým manželem o tom, jak zadrželi nepřítele, který nás chtěl oba zavraždit.

Vrátíme-li se k webovým stránkám, pokud se objeví smyčka nebo pokud vás prohlížeč přesměruje na stránku angelfire, musíte vymazat mezipaměť. Je smutnou skutečností, že nepřítel dělá a dělal vše pro to, aby ovládl a zničil internet. Nepřítel má již po desetiletí kontrolu nad 96 % médií. Teprve od té doby, co existuje internet, existuje nějaká možnost skutečné svobody projevu. Před mnoha lety, když byl internet poměrně nový, někdy kolem roku 2002, kdy jsem poprvé založila webovou stránku Satanovy radosti, bylo všechno úplně jinak. Všechno bylo uživatelsky přívětivé, od elektronických skupin na Yahoo až po bezplatný a snadno použitelný online e-mail. Také webové servery byly v té době naprosto jiné. Většina z nich měla snadno dostupné kódování HTML a další kódování, které poskytovalo uživatelskou přívětivost a flexibilitu při vytváření webových stránek. To vše se změnilo k horšímu. To se týká i osobních počítačů. Před lety si člověk mohl koupit nový počítač, přinést si ho domů, zapnout ho, nakonfigurovat atd. Nyní se člověk musí registrovat a poskytovat nejrůznější nezbytné osobní údaje, aby měl vůbec nějaký funkční přístup k tomu, CO SI ZAPLATIL. ŽIDÉ SI VYNUCUJÍ, ABY VĚDĚLI!

„Stejně jako [JHVHův] lid nevidí vás, nevidíte ani vy je, ale zjevně se projeví, až se Země přiblíží k vyvrcholení naší věci.“
- Amdusias (jeden z našich pohanských bohů)
Jeho osobní prohlášení, které poskytl službě Satanovy radosti v roce 2003.

To, co nedávno Lucifuge Rofocal (jeden z našich pohanských bohů) řekl HP Hooded Cobrovi, bylo velmi znepokojivé. Planeta Lucifuge Rofokala byla zničena. Všem obyvatelům byl implantován implantát. Když dojde až k tomuto bodu, tak je vše ztraceno. Lucifugi Rofocalovi se podařilo s několika dalšími uprchnout. To vysvětluje, proč mají Šedí mimozemšťané v hlavě očividný mikročip, který mohou vidět ti, kdo jsou v hlubokém meditačním stavu, když se jim dívají do jejich velkých broučích očí.